• Informacje na temat:

  włodarczyk w ciąży

Artykuły na temat: włodarczyk w ciąży
 • Była kochanka atakuje Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka!

  Krzysztof Włodarczyk zapewnia, że zależy mu na dobru nieślubnej córki. W sądzie jednak nie stawił się.

 • Cichopek wraca do "jOś"!

  Katarzyna Cichopek, mimo zaawansowanej ciąży, ponownie pojawi się w programie "jak Oni śpiewają".

 • Odeta Moro rozżalona! Ludzie nie zauważają, że jest w ciąży!

  Odeta Moro (39 l.) ledwo zdążyła ogłosić światu radosną nowinę, że spodziewa się dziecka, a już jest niezadowolona. Wszystko przez to, jak społeczeństwo traktuje kobiety w ciąży.

 • "Pierwsza miłość": Triumf uczucia?

  Siedem lat temu narodziło się wielkie uczucie. Potem były rozstania i powroty, a w końcu krach związku. Jednak nawet rozwód nie sprawi, że bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" - Paweł i Marysia zapomną o sobie.

 • Włodarczyk szczerze o romansie z Krawczykiem

  ..."Dla mnie to jakiś cyrk" - mówi Agnieszka Włodarczyk (31 l.), pytana o związek z Mikołajem Krawczykiem (31 l.), który zostawił dla niej wieloletnią partnerkę i matkę dwóch synów Anetę Zając.

 • Kto zastąpi Kasię Cichopek?

  Pięć pań walczy o rolę w serial u "Tancerze", którą początkowo miała zagrać Kasia Cichopek - informuje "Fakt".

 • Aneta nie odejdzie z serialu!

  Nie da Agnieszce Włodarczyk tej satysfakcji?

 • Zapendowska zaśpiewa z Górniak!

  Ponad 25 gwiazd wszystkich edycji "jak Oni śpiewają" na jednej scenie? W sobotnim odcinku show, który poświęcony będzie dzieciom, zobaczymy wszystkich zwycięzców programu, a także jurorów, którzy zdecydowali się wspólnie wykonać jeden utwór.

 • ​Wpadli w poważne tarapaty!

  Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk, którzy zakochali się w sobie na planie „Pierwszej miłości” (ona wcielała się w Annę Bilewską, on w Pawła Krzyżanowskiego), mają bardzo poważne problemy... finansowe. Wiemy, dlaczego!

 • Wojna na seriale

  Telewizje dobrze wiedzą, że najwięcej widzów przyciągają seriale , dlatego jesienią w polskich stacjach znajdziemy wiele nowości. Co nas czeka?

Wideo na temat: włodarczyk w ciąży
 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...

 • Ostatni klaps

  "Ostatni klaps" to komedia z autoironiczną werwą, przedstawiająca fabularnie zakręconą opowieść, w której poważni filmowcy uczą się luzu, niepokorni amatorzy dostają skrzydeł, a unosząca się na ekranie atmosfera dzikiego romansu sprawia, że wszystko staje się możliwe. Łącząc odważnie fakty historyczne z kreatywnością i poczuciem humoru, twórcy "Ostatniego klapsa" zapraszają na intrygującą przygodę, podczas której widzowie poznają zabawne kulisy powstawania dzieła filmowego. Dwadzieścia lat...

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

Dyskusje na temat: włodarczyk w ciąży
 • Re: Agnieszka Włodarczyk mówi dość i... oskarża Anetę Zając! O co?

  Jak można być z kobietą tyle lat, kochać się z nią, pozować do zdjęć ze szczęśliwą miną i zostawić ją w takim momencie - kiedy kobieta najbardziej potrzebuje wsparcia mężczyzny. Wzrokowiec zapamiętał ją jak była z bliźniakami w ciąży i obsmarowuje że gruba nalana kluska. Przecież można sobie zobaczyć że dopiero w ciąży przytyła, zresztą jak większość kobiet w ciąży, taka natura. I co w tym

 • Re: Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk

  widać,że historia pozostawienia kobiety z ciąży będzie się za nimi ciągnęła w nieskończoność

 • Piękne aktorki na muzycznej gali

  Włodarczyk z lumpexu, nawet na galę nie potrafiła się ubrać. Liszowska bardzo schudła po ciąży i wyglądała super, Książkiewicz wiadomo najmłodsza z nich ale wg mnie najlepiej wyglądała.

 • Re: Piękne aktorki na muzycznej gali

  Włodarczyk z lumpexu, nawet na galę nie potrafiła się ubrać. Liszowska bardzo schudła po ciąży i wyglądała super, Książkiewicz wiadomo najmłodsza z nich ale wg mnie najlepiej wyglądała. tak własnie

 • Re: Miłość na planie serialu

  Tylko, ze nikt już nie chce oglądać Włodarczyk i Krawczyka w tym serialu, jak jej nie wywalą to w końcu ten serial straci całkowicie oglądalność, od początku gdy zaczęła w nim grać było masę głosów, żeby ją wywalić, bo ludzie jej nie lubią, nie akceptują, amatorka cudzych facetów, zabrała ojca maleńkim dzieciom, spotykać sie z facetem, którego kobieta jest w bliżniaczej ciąży - żenada ....