• Informacje na temat:

  włodarczyk zdradza

Artykuły na temat: włodarczyk zdradza
 • Włodarczyk i Książkiewicz stroją fochy?

  Jak donosi prasa plotkarska, Agnieszka Włodarczyk i Weronika Książkiewicz mają problemy zawodowe przez swoje trudne charaktery i wyniosłą postawę.

 • Rafał Mroczek trenuje crossfit

  Rafał Mroczek w programie "Przygarnij Mnie" postanowił zdradzić, jak dba o formę.

 • Włodarczyk i Krawczyk przeprowadzają się do nowego domu!

  Odkąd w 2012 r. zdecydowali się być razem, Agnieszka Włodarczyk (34) i Mikołaj Krawczyk (34) żyli na walizkach. Ona z poprzedniego domu zabrała pianino, niebieski fotel i obraz przywieziony(...) nowego domu - zdradza "Na żywo" znajoma pary. - Są przeszczęśliwi! Przewożą rzeczy z wynajmowanego mieszkania, kupują brakujące elementy wyposażenia. Niedawno dowieziono im pralkę, którą wybrała...

 • Włodarczyk do wzięcia?

  Po sześciu latach związku z Jakubem Sićko Agnieszka Włodarczyk została sama. Podobno to aktorka zadecydowała o rozstaniu i poprosiła partnera o wyprowadzenie się z ich apartamentu na warszawskich Szczęśliwicach.

 • Marek Włodarczyk jest znów do wzięcia! Rozstał się z młodziutką partnerką!

  Nic nie zapowiadało, że związek Marka Włodarczyka (61 l.) i jego młodziutkiej partnerki zmierza ku końcowi. Jednak, jak donosi „Życie na gorąco”, tak się właśnie stało. Powody takiego stanu rzeczy zdradzają znajomi aktora.

 • Czym zaskoczy Agnieszka Włodarczyk?

  Gdy wróciła z podróży dookoła świata, zapowiadała, że zwolni życiowe tempo. Ale wkrótce na ekranie Agnieszka Włodarczyk dostarczy moc gorących emocji!

 • Krzysztof „Diablo” Włodarczyk planuje ślub!

  Krzysztof Włodarczyk (36 l.) jeszcze się nie rozwiódł, a już chce się ponownie żenić!

 • Włodarczyk: Czas na dziecko

  Jeszcze do niedawna najbardziej liczyły się dla niej aktorstwo i śpiewanie. A teraz Agnieszka Włodarczyk myśli o tym, żeby zostać mamą. Choć wcale nie znaczy to, że kariera pójdzie teraz w odstawkę!

 • Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk: Przed nimi pierwsza poważna próba!

  To będzie prawdziwy sprawdzian dla tych dwojga. Agnieszka Włodarczyk (33 l.) i Mikołaj Krawczyk (33 l.) najbliższe miesiące będą musieli mieszkać z matką aktorki...

 • Włodarczyk wraca na "Plebanię"

  Dopiero wróciła, a już marzy żeby powtórzyć podróż dookoła świata. Agnieszka Włodarczyk, po dwóch miesiącach wojaży po najpiękniejszych zakątkach globu, zawitała na plan serial u "Plebania".

Zdjęcia na temat: włodarczyk zdradza
Wideo na temat: włodarczyk zdradza
 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...

 • Ostatni klaps

  "Ostatni klaps" to komedia z autoironiczną werwą, przedstawiająca fabularnie zakręconą opowieść, w której poważni filmowcy uczą się luzu, niepokorni amatorzy dostają skrzydeł, a unosząca się na ekranie atmosfera dzikiego romansu sprawia, że wszystko staje się możliwe. Łącząc odważnie fakty historyczne z kreatywnością i poczuciem humoru, twórcy "Ostatniego klapsa" zapraszają na intrygującą przygodę, podczas której widzowie poznają zabawne kulisy powstawania dzieła filmowego. Dwadzieścia lat...

 • Chloe

  Catherine ma wszystko. Jest piękna, utalentowana, odnosi sukcesy zawodowe. Pewnego dnia zaczyna podejrzewać, że jej mąż David ją zdradza. Chcąc sprawdzić jego wierność, wynajmuje luksusową prostytutkę. Pełna uroku, tajemnicza dziewczyna o imieniu Chloe ma uwieść Davida. Planując erotyczną intrygę, Catherine nie spodziewa się, że sama wpadnie w jej sidła. Zmysłowy, subtelny thriller erotyczny ze znakomitymi kreacjami aktorskimi Liama Neesona i Julianne Moore. W tytułowej roli zjawiskowa i...

Dyskusje na temat: włodarczyk zdradza
 • Re: "Kryminalni": Marek Włodarczyk miał romans ze znaną aktorką

  baba/ani chybi, zdradza Cię brak spacji po "..." i to ";"

 • Re: Czy Paweł zdradza Annę?

  lubię Majkę ale bardzo bym chciała żeby Paweł był z Anką bo Ankę lubię najbardziej bo gra ją Aga Włodarczyk którą bardzo lubię za to że grała Agnieszkę w 13 posterunku i za jej piękny śpiew.

 • Re: Czy Paweł zdradza Annę?

  ta włodarczyk to taką bezbarwną postać tam gra jak jakaś mimoza... bleee patrzeć nie mogę. Akcja zrobiła się nudna jak flaki z olejem. Przez to przestałam oglądać ten serial. Ludzie błagam zróbcie coś z jej wątkiem wyślijcie postać do abudabii albo dalej ..

 • Re: Czy Paweł zdradza Annę?

  lubię Majkę ale bardzo bym chciała żeby Paweł był z Anką bo Ankę lubię najbardziej bo gra ją Aga Włodarczyk którą bardzo lubię za to że grała Agnieszkę w 13 posterunku i za jej piękny śpiew. .......................widac ze masz z 13 lat dziecko....takas głupia..