• Informacje na temat:

  włodzimierz kleszcz

Artykuły na temat: włodzimierz kleszcz
 • Czy przestanie padać?

  Po deszczowym drugim dniu Ostróda Reggae Festival (piątek, 15 sierpnia) organizatorzy i uczestnicy z obawą patrzą w niebo. Do południa w Ostródzie padało, ale konkurs młodych kapel odbył się już bez deszczu. Nad Mazurami jednak znów oberwanie chmury.

 • Reggae w Ostródzie

  W Ostródzie (województwo warmińsko-mazurskie) odbywa się kolejna edycja jednego z największych imprez muzyki reggae w Polsce - Ostróda Reggae Festiwal. Zobaczyć będzie można m.in. jubileuszowy koncert grupy Bakshish z okazji 25-lecia zespołu.

 • Ostróda w rytmie reggae

  Na trzy dni Ostródą zapanują dźwięki kojarzone przede wszystkim ze słoneczną Jamajką. Od piątku, 13 sierpnia, na terenie byłej jednostki wojskowej, odbywać się będzie Ostróda Reggae Festiwal. Zagrają zespoły z Polski, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Wideo na temat: włodzimierz kleszcz
 • Wenecja

  Akcja opowieści rozgrywa się w czasie II wojny światowej. Bohaterem jest 12-letni Marek (w tej roli Marcin Walewski), który wychowuje się wśród kobiet i to ma na niego ogromny wpływ. W piwnicy domu, w którym mieszka rodzina, chłopak postanawia odtworzyć tytułową Wenecję, o wyjeździe do której marzy. Scenariusz filmu powstał w oparciu o trzy opowiadania Włodzimierza Odojewskiego: "Cyrk przyjechał, cyrk odjechał", "Koń pułkownika" i "Sezon w Wenecji". Poza Marcinem Walewskim, główne role...