• Informacje na temat:

  włodzimierz marciniak

Artykuły na temat: włodzimierz marciniak
 • „Paradoks”: Zamachowski zagra... Lindę!

  Marciniak z niezapomnianych "Złotopolskich", który zagra Lecha Wałęsę i weźmie udział w jednym z numerów kabaretowych. Dzisiejszy program z cyklu "Dzięki Bogu już weekend" poprowadzi Artur Andrus, a na scenie - oprócz Grupy MoCarta, Zbigniewa Zamachowskiego i Arkadiusza Janiczka - wystąpią m.in. Zbigniew Wodecki, Ireneusz Krosny i Włodzimierz Korcz. Na kolejne tej jesieni spotkanie z gwiazdami...

 • Kogo kręci kino historyczne?

  Biograficzne filmy fabularne o losach jednostek, które odcisnęły piętno w historii swoich państw i świata będzie można zobaczyć w ramach przeglądu filmowego "Kogo kręci kino historyczne?", który odbędzie się w dniach 15-21 kwietnia w stołecznym kinie Kultura.

 • Dżem, Sławek Wierzcholski i Nocna Zmiana Bluesa, Mira Kubasińska i After Blues oraz Zdrowa Woda - to tylko niektórzy wykonawcy, którzy wystąpią w tegorocznym koncercie finałowym podczas festiwalu "Blues nad Bobrem". Impreza odbywa się w Bolesławcu w dniach 17 - 27 sierpnia.

 • Zamachowski zagra... Lindę!

  Zbigniew Zamachowski będzie jednym z gości popularnego show TVP2 "Dzięki Bogu już weekend". Już dziś wieczorem, 15 listopada, na kabaretowej scenie Dwójki wcieli się w... Bogusława Lindę, czyli Kaszowskiego z "Paradoksu". Będzie też parodiował innych swoich kolegów po fachu!

Wideo na temat: włodzimierz marciniak
 • Wenecja

  Akcja opowieści rozgrywa się w czasie II wojny światowej. Bohaterem jest 12-letni Marek (w tej roli Marcin Walewski), który wychowuje się wśród kobiet i to ma na niego ogromny wpływ. W piwnicy domu, w którym mieszka rodzina, chłopak postanawia odtworzyć tytułową Wenecję, o wyjeździe do której marzy. Scenariusz filmu powstał w oparciu o trzy opowiadania Włodzimierza Odojewskiego: "Cyrk przyjechał, cyrk odjechał", "Koń pułkownika" i "Sezon w Wenecji". Poza Marcinem Walewskim, główne role...