• Informacje na temat:

  włodzimierz matuszak córka

Artykuły na temat: włodzimierz matuszak córka
 • Włodzimierz Matuszak: Jego córka zdementowała plotki!

  Córka Włodzimierz Matuszaka (68 l.) nie ma nic przeciwko jego związkowi z Karoliną Nolbrzak (34 l.).

 • "M jak miłość": Zdrada w Nałęczowie?

  Prawdziwe oblężenie przeżył Park Zdrojowy w Nałęczowie, gdzie ekipa "M jak miłość" kręciła zdjęcia do nowych odcinków. Barbara (Teresa Lipowska) pozna tu miejscowego donżuana Stanisława (Włodzimierz Matuszak). Czy zdradzi z nim Lucjana (Witold Pyrkosz)?

 • Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak: Ślub pary tuż-tuż!

  Karolina Nolbrzak (34 l.) i Włodzimierz Matuszak (68 l.) planują kameralną ceremonię.

 • Kolejny ślub w "Plebani"

  Karolina i Mateusz, czyli Ula Dębska i Michał Sieczkowski to serialowe wnuki Katarzyny Łaniewskiej. Nie tak dawno do ołtarza szła Karolina, ale dopiero teraz, za sprawą Mateusza, babcia Józia z "Plebanii" została wreszcie prababcią!

 • Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak: Na przekór wszystkim!

  ...para, która zaskakuje swoją obecnością, bo zwykle stara się nie pokazywać razem.  To Karolina Nolbrzak (35 l.) i Włodzimierz Matuszak (70 l.).  Ich związek – przypominamy – budził ogromne emocje(...) z drogą Włodzimierza Matuszaka, wszyscy widzieli w tym związku tylko zalążek przyszłych problemów.  Ona z dzieckiem i na dorobku, walcząca o każdą rolę. Zgodziła się nawet na odważną sesję...

 • "Plebania": Nietypowe jasełka

  Dlaczego na wigilijnej wieczerzy w Tulczynie zabraknie proboszcza? Dokąd skieruje go biskup? Kto przejmie jego obowiązki? Bohaterowie "Plebanii" będą musieli odnaleźć się w nowej sytuacji.

 • Włodzimierz Matuszak przyłapany pod kliniką chirurgiczną!

  Czyżby Włodzimierz Matuszak (68 l.) albo Karolina Nolbrzak (34 l.), a może nawet oboje, zamierzali za pomocą skalpela rozwiązać jakieś defekty urody?

 • Jednak są razem?

  Niedawno plotki o ich romansie wydawały się niewiarygodne... Ale aktorzy chyba postanowili przestać ukrywać się ze swoimi uczuciami!

 • Włodzimierz Matuszak, mając o 34 lata młodszą partnerkę, stara się być w dobrej formie. W show "Celebrity Splash" chce udowodnić, że ma kondycję młodzieńca.

 • Miłość nie ma metryki

  Związki osób między którymi jest znaczna różnica wieku, nie są żadną nowością, ale mimo to wciąż zaskakują oraz wywołują plotki.

Zdjęcia na temat: włodzimierz matuszak córka
Wideo na temat: włodzimierz matuszak córka
 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 10. odcinka

  scenę zazdrości. Adamczyk organizuje ślub Miry (Elżbieta Jarosik) i Ryszarda (Włodzimierz Matuszak). Alicja (Joanna Gryga), córka Miry jest przeciwna temu małżeństwu. Bartek wpada jak po ogień do

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

Dyskusje na temat: włodzimierz matuszak córka