• Informacje na temat:

  włodzimierz matuszak rodzina

Artykuły na temat: włodzimierz matuszak rodzina
 • Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak: Wzorowa rodzina!

  Karolina Nolbrzak (35 l.) i Włodzimierz Matuszak (69 l.) stworzyli synowi aktorki bezpieczną przystań w Warszawie. Chłopiec zaczął nową szkołę.

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • Karolina Nolbrzak i Włodmierz Matuszak odwołali ślub! Znamy powody!

  Na początku maja tego roku media obiegła wieść, że Karolina Nolbrzak (34 l.) i Włodzimierz Matuszak (68 l.) jesienią planuje wziąć ślub. Natomiast "Twoje Imperium" twierdzi, że żadnej uroczystości teraz nie będzie!

 • "Plebania": Wigilia bez proboszcza!

  Takiej Wigilii jeszcze nie było! Po raz pierwszy od 31 lat przy świątecznej kolacji zabraknie proboszcza Antoniego (Włodzimierz Matuszak). Decyzją biskupa (Igor Przegrodzki) jeszcze przed świętami przeprowadzi się on do nowej placówki w Hrubielowie.

 • "Pierwsza miłość": Włodzimierz Matuszak nie jest święty

  Koloratka jest jego nieodłącznym atrybutem – Włodzimierz Matuszak specjalizuje się w rolach proboszczów. Po wakacjach jego postać pomoże zażegnać kryzys w związku Śmiałków, a nam aktor zdradził, dlaczego mimo serialowego wizerunku daleko mu do świętości.

 • Dereszowska dubbinguje

  Do grona polskich gwiazd, które znalazły się w obsadzie dubbingu filmu "Święty Mikołaj" dołączyli: Anna Dereszowska oraz Włodzimierz Matuszak.

 • Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak: Na przekór wszystkim!

  ...para, która zaskakuje swoją obecnością, bo zwykle stara się nie pokazywać razem.  To Karolina Nolbrzak (35 l.) i Włodzimierz Matuszak (70 l.).  Ich związek – przypominamy – budził ogromne emocje(...) z drogą Włodzimierza Matuszaka, wszyscy widzieli w tym związku tylko zalążek przyszłych problemów.  Ona z dzieckiem i na dorobku, walcząca o każdą rolę. Zgodziła się nawet na odważną sesję...

 • Szczęśliwy, że zrzucił sutannę

  Odpoczywa i czeka na propozycje. Choć wie, że nie będzie mu łatwo przestać być "duchownym". W sutannie spędził 11 lat!

 • "Komisarz Alex": Włodzimierz Matuszak świetnie się sprawdza w roli... ojczyma!

  Kiedy Włodzimierz Matuszak, czyli proboszcz Antoni z niezapomnianej „Plebanii”, związał się z Karoliną Nolbrzak, czyli Niną Kruk z „Komisarza Aleksa”, nikt nie dawał szansy ich miłości. Tymczasem oni stworzyli szczęśliwą rodzinę, a 68-letni aktor świetnie się sprawdza w roli... ojczyma.

 • Ostatnie kazanie

  Przez blisko 12 lat śledziliśmy losy mieszkańców Tulczyna i Hrubielowa. Teraz pora się rozstać. Wszystko wskazuje na to, że 1829. odcinek "Plebanii", emitowany 27 stycznia, będzie ostatni.

Zdjęcia na temat: włodzimierz matuszak rodzina
Wideo na temat: włodzimierz matuszak rodzina
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

 • Wenecja

  Akcja opowieści rozgrywa się w czasie II wojny światowej. Bohaterem jest 12-letni Marek (w tej roli Marcin Walewski), który wychowuje się wśród kobiet i to ma na niego ogromny wpływ. W piwnicy domu, w którym mieszka rodzina, chłopak postanawia odtworzyć tytułową Wenecję, o wyjeździe do której marzy. Scenariusz filmu powstał w oparciu o trzy opowiadania Włodzimierza Odojewskiego: "Cyrk przyjechał, cyrk odjechał", "Koń pułkownika" i "Sezon w Wenecji". Poza Marcinem Walewskim, główne role...