• Informacje na temat:

  włodzimierz press zdjęcia

Artykuły na temat: włodzimierz press zdjęcia
 • "Czterej pancerni i pies": Włodzimierz Press miał obiecaną rolę Ramzesa w „Faraonie”

  Włodzimierz Press, czyli niezapomniany Grigorij Saakaszwili z „Czterech pancernych i psa”, wyznał niedawno w wywiadzie, że to on miał zagrać Ramzesa w nominowanym do Oscara „Faraonie” Jerzego Kawalerowicza. - Rolę sprzątnął mi sprzed nosa Jurek Zelnik, mój kolega z podwórka – wspomina.

 • Kultowe seriale: 50 lat od pierwszego klapsa na planie "Czterech pancernych i psa"

  ...ulicą Piotrkowską, nie doszło to do skutku, bo pojawiły się nieprawdopodobne tłumy i przejazd odwołano ze względów bezpieczeństwa. Włodzimierz Press: Nie przejechaliśmy, bo to było niemożliwe. Na(...) i obserwowaliśmy, jak solidna, żelazna brama, zamknięta na łańcuch, ugina się pod naporem ludzi. W końcu łańcuch pękł i tłum ludzi zaczął wdzierać się na ten plac. Włodzimierz Press: A my, bohaterowie...

 • 45 lat "Czterech pancernych i psa"!

  ...), strzelec-radiotelegrafista Janek (Janusz Gajos) i gruziński kierowca-mechanik Grześ (Włodzimierz Press). Nie można także pominąć kochanego przez wszystkich psa Szarika (grał go wilczur Trymer - pies...

 • Trzy kultowe seriale na DVD

  "Lalka", "Wojna domowa" i "Czarne chmury" - dziś na DVD ukazują się trzy polskie popularne seriale telewizyjne. Dystrybutorem wydawnictw jest Galapagos Films.

 • Witold Pyrkosz, czyli wino, kobiety i śpiew!

  W Wigilię, 24 grudnia, Witold Pyrkosz kończy 85 lat. Niezapomniane kreacje stworzył w takich produkcjach, jak "Janosik", "Vabank", "Czterej pancerni i pies". Przypomnijmy najważniejsze role aktora oraz przyjrzyjmy się życiu seniora rodu Mostowiaków.

Wideo na temat: włodzimierz press zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...

Dyskusje na temat: włodzimierz press zdjęcia