• Informacje na temat:

  włosy jak britney spears

Artykuły na temat: włosy jak britney spears
 • Za kostiumem damy sznurem

  ...historii przeszły odcinki poświęcone Madonnie ("Power of Madonna"), Lady GaGa ("Theatricality") i Britney Spears ("Britney/Brittany"). Ten ostatni pobił rekord oglądalności - tylko w Stanach ponad 13(...) zaczęły wyznaczać widzom modowe trendy. Miranda pokazywała, jak noszą się młode prawniczki, Charlotta rekomendowała Chanel i romantyczny styl, Samantha optowała za agresywną seksualnie elegancją...

 • Britney Spears źle skończy?

  Mająca ostatnio poważne kłopoty osobiste Britney Spears może podzielić los tragicznie zmarłej Anna Nicole Smith, aktorki i byłej modelki "Playboy'a" - tak twierdzi Jason Alexander, były mąż Britney.

 • Britney Spears nie wytrzymuje?

  Trwająca obecnie trasa koncertowa amerykańskiej piosenkarki zatytułowana "Circus" poważnie nadszarpnęła zdrowie Britney.

 • Maja Kraft: Chcę być jak Britney Spears

  Na rynku ukazała się niedawno płyta "Moje skrzydła" 16-letniej Maji Kraft. Pochodząca z Poznania piosenkarka nie ukrywa swojej fascynacji Britney Spears. Szczerze przyznaje się do tego, że chce być do niej jak najbardziej podobna.

 • Britney Spears: Jestem jak Ally McBeal

  Britney Spears, amerykańska gwiazda pop, przyznała ostatnio, że widzi w sobie podobieństwo do głównej bohaterki serial u Ally McBeal. Niekoniecznie chodzi tu o wygląd, czy też o wykonywaną pracę. Piosenkarka widzi podobieństwo w sposobie patrzenia na świat.

 • B. Spears: Ostatnie przygotowania

  Wielokrotnie już informowaliśmy, że we wrześniu na świat ma przyjść pierwsze dziecko Britney Spears i Kevina Federline'a. Obecnie trwają ostatnie przygotowania do porodu. W ich ramach wokalistka m.in. planuje wydłużyć sobie włosy.

 • Christina Aguilera: Jestem lepsza od Britney Spears

  Christian Aguilera, znana amerykańska wokalistka pop, stwierdziła w najnowszym wywiadzie, że choć z Britney Spears łączą ją przyjacielskie więzy, to nie ma żadnych wątpliwości, że jej muzyka jest lepsza. Skrytykowała przy okazji obecną sytuację w muzyce pop, która - jak twierdzi - zbyt nastawiona jest na sprzedaż.

 • Sia postawiła wszystko na jedną... fryzurę

  Choć właśnie odnosi największe sukcesy w karierze, 38-letnia australijska wokalistka Sia uparcie nie pokazuje swojej twarzy.

 • Shakira: Ciężki żywot blondynki

  W przyszłym tygodniu na półkach polskich sklepów muzycznych pojawi się album Shakiry, zdobywającej popularność latynoskiej wokalistki pop, zatytułowany "Laundry Service". Piosenkarka, która będzie w tym roku najpoważniejszą konkurentką Britney Sperars i Jennifer Lopez, jest brunetką, ale jakiś czas temu zdecydowała się przefarbować na blond. Sprawia jej to jednak ostatnio trochę kłopotów i wbrew

 • "Dwutygodniowy ból głowy"

  słynne "taśmy prawdy" Renaty Beger) i "(Hit Me) Baby One More Time" z repertuaru Britney Spears. Ten nagrania znalazły się na debiutanckiej płycie łodzian "Mowa - trawa" (premiera 11 stycznia 2007 roku