• Informacje na temat:

  włosy jak kasia zielińska

Artykuły na temat: włosy jak kasia zielińska
 • Kożuchowska wściekła na Zielińską!

  Małgorzacie Kożuchowskiej bardzo nie spodobało się to, że Kasia sprzątnęła jej tegoroczną "Telekamerę" sprzed nosa. Była pewna, że to ona ją dostanie...

 • Zielińska boi się Józefowicza

  Jest sprytną góralką i lubi trzymać się ustalonego planu. Ale życie sprawia niespodzianki. Tak jak jej w "Tańcu..." .

 • Namiesza w "Na dobre i na złe"

  Oglądaliśmy ją w "BrzydUli" w roli Eli, przyjaciółki głównej bohaterki. Polubiliśmy Dianę, którą gra "Barwach szczęścia". Teraz Katarzyna Maria Zielińska wystąpi w "Na dobre i na złe". Jako Martyna podstępem wtargnie do gabinetu Trettera i nieźle go przestraszy.

 • Obchodzi 33. urodziny

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", świętuje dziś - 29 sierpnia - swoje 33. urodziny. Czego życzy sobie z tej okazji aktorka, której wszystkie marzenia już się spełniły?

 • Dorota Szelągowska w końcu przyznała, że ma faceta! Jest bardzo męski!

  ..., ale oni siebie tworzą. Takim przykładem idealnym jest urocza Kasia Zielińska" - stwierdziła Dorota. W dalszej części wywiadu celebrytka wygadała się, że już znalazła następcę Sztaby, choć nadal nie(...), którzy się pindrzą i układają włosy przed lustrem. Nie znoszę tego" - stwierdziła. Jeszcze bardziej chcielibyśmy wiedzieć, jak wygląda ten jej męski facet! Niedawno plotkowano, ze jest nim...

 • "Barwy szczęścia" świętują 10. sezon!

  ...tylko takie nazwiska, jak: Katarzyna Glinka, Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Katarzyna Zielińska, Sławomira Łozińska, Stanisława Celińska, Marieta Żukowska, Dorota Kolak, Bronisław Wrocławski(...) "Barw szczęścia" i w jakim miejscu jestem teraz - wyznaje Katarzyna Zielińska. - To dla mnie ważny okres, bardzo dużo się w tym czasie wydarzyło i w pracy i prywatnie. Jestem zadowolona - gdybym...

 • "TzG": Zielińska nie daje rady?

  Jest sprytną góralką i lubi trzymać się ustalonego planu. Ale życie sprawia niespodzianki. Tak jak jej w "Tańcu z gwiazdami".

 • Namiesza w "Na dobre i na złe"

  Oglądaliśmy ją w "BrzydUli" w roli Eli, przyjaciółki głównej bohaterki. Polubiliśmy Dianę, którą gra "Barwach szczęścia". Teraz Katarzyna Maria Zielińska wystąpi w "Na dobre i na złe". Jako Martyna podstępem wtargnie do gabinetu Trettera i nieźle go przestraszy.

 • Kto musiał pożegnać się z tańcem?

  W siódmym odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami" program opuścili Aleksandra Kisio i Łukasz Czarnecki. W niedzielę, 16 października, najlepsi na parkiecie okazali się ponownie Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.

Wideo na temat: włosy jak kasia zielińska
 • Kasia Zielińska w długich włosach! Ładna?

  Kasia Zielińska nie poddaje się i nadal próbuje swych sił na deskach teatralnych. Choć jej mentorka Ilona Łepkowska w wywiadach mówiła wprost, że Kasia raczej "wielkiej szekspirowskiej roli nie zagra(...) ucharakteryzować. Jak Wam się podoba w takim wydaniu? Powinna zacząć zapuszczać włosy? (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: włosy jak kasia zielińska
 • Re: Kasia Zielińska już nie pilnuje diety!

  Jestem kobietą. Podobają mi się szczupłe kobiety,ale nie wysuszone,jak śliwka na slońcu. Pani Katarzyna(nie Kasia) niestety zalicza sie do tej drugiej grupy,Fatalnie....... taka była ładniutka.(włosy,figura). Jeśli już ,to mogła "zgubić" 5 kg i to by wystarczyło.Nie dajmy się opętac chorej modzie na np.rachityczne Rozenki tudziez Zielińskie. UMIAR

 • Re: "O mnie się nie martw": Kasia Zielińska będzie serialową... rekordzistką!

  ooo zaczęły jej rosnąć włosy na głowie ?! ... podobno jak posmarować kurzym g*wnem to lepiej rosną ... tylko skąd wziąć takie świeże ? Może Kinga Rusin wie ona jest taka ekologiczna.

 • Re: Zielińska w sukni Gucciego. Hit czy modowa masakra?

  Kasia ostatnio strasznie się zaniedbała. Dziwię się, że nikt z bliskich jej nie podpowie, że wygląda źle, byle jak. Poza tym na próbach TzG nie powinna pokazywać się bez makijażu, bo wygląda okropnie. Nie dość, że ma ulizane, krótkie włosy, to jeszcze ma wytrzeszczone, okrągłe, jak 0,50 gr. oczy, jakiś dziwny nos i bladą skórę. No okropnie. Na jej miejscu nie wychodziłabym z domu bez makijażu.