• Informacje na temat:

  włosy michaela jacksona

Artykuły na temat: włosy michaela jacksona
 • To była pilnie strzeżona tajemnica Michaela Jacksona. Ukrywał to latami!

  ...miał także łysą plamę na skórze głowy, która została przyciemniona tatuażem. Wokalista stracił włosy na skutek oparzeń, których doznał w 1984 roku podczas kręcenia reklamy Pepsi. Dodatkowo Jackson łysiał także z przodu czaszki. Jego naturalne włosy były krótkie i kręcone. "Król popu" powrócił na pierwsze strony gazet w zeszłym miesiącu po projekcji kontrowersyjnego filmu "Leaving Neverland" na...

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Wypadek na scenie przyczyną uzależnień Jacksona?

  Amerykański tygodnik plotka rski "US Weekly" opublikował na swojej stronie internetowej nagranie wideo, na którym włosy Michaela Jacksona zajęły się od ognia. Według gazety wypadek miał leżeć u podstaw uzależnienia artysty od środków przeciwbólowych.

 • Chcieli uprowadzić Michaela Jacksona

  Zaskakujące i wstrząsające wyznanie byłego menedżera Króla Popu.

 • Po sekcji: Jackson był w przerażającym stanie!

  Skrajnie niedożywione ciało Michaela Jacksona nosi ślady wielu operacji plastycznych i blizny po dożylnych aplikacjach środków przeciwbólowych. "Król popu" był łysy, a prawa strona jego nosa... zapadła się.

 • Dowcipkują z Michaela Jacksona. Rodzina oburzona

  Rodzina zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona jest oburzona komentarzem jednego z uczestników telewizyjnego konkursu talentów "American Idol".

 • Wąsy Wałęsy

  Robert Więckiewicz nie będzie kopią Lecha Wałęsy - zapowiadają twórcy filmu "Wałęsa". - Będzie grał Wałęsę! Jego wąsy zostały zrobione jak każde inne: to włosy natkane na tiulu. W roli Danuty - Agnieszka Grochowska.

 • Zdjęcia rannego Michaela Jacksona trafiły na aukcję

  Obrzydliwe zachowanie pracownika służby zdrowia, który wystawił na aukcję koszmarne zdjęcia poparzonej głowy Michaela Jacksona.

 • "Klan": Gwiazdy też były dziećmi

  ...spotkał w hotelu na Florydzie samego Michaela Jacksona. Król muzyki pop uśmiechnął się do niego i pozdrowił, a zszokowany Chris nie potrafił wydusić z siebie słowa. Z kolei Boyer po przeprowadzce z Francji do Meksyku czuła się wyobcowana, ponieważ w odróżnieniu od reszty dzieci, miała bardzo jasne włosy, przez co wzbudzała zainteresowanie na ulicy i zyskała wśród rówieśników przydomek...

 • Lady Gaga chce kupić szokujące zdjęcia Jacksona

  Lady Gaga może wyłożyć nawet dwa miliony dolarów (sic) za zdjęcia przedstawiające okaleczoną głowę Michaela Jacksona.

Wideo na temat: włosy michaela jacksona
 • Michael Jackson's This Is It

  Większość materiału filmowego została nakręcona w czerwcu 2009 roku w STAPLES Center w Los Angeles oraz w Forum w Inglewood podczas przygotowań Jacksona do "This Is It" - serii pięćdziesięciu koncertów, jakie Jackson planował zagrać w O2 Arena w Londynie. "This Is It" oferuje fanom Jacksona i wielbicielom muzyki na całym świecie rzadkie zakulisowe spojrzenie na wykonawcę, jego karierę i przygotowania do spektakularnego widowiska. Film zapewni kinomanom niezapomniane przeżycie zestawione z...

 • Percy Jackson 2: Morze potworów

  Drugi film z serii ekranizacji cyklu bestsellerowych książek Ricka Riordana. Percy Jackson wyrusza na wyprawę, by odnaleźć bezcenne złote runo, a po drodze czekają go niezwykłe przygody i niewyobrażalne niebezpieczeństwa, a wśród nich starcie z morskimi potworami.

 • Michael Haneke. Zawód: reżyser

  W ciągu 25 lat twórczości Michael Haneke osiągnął pozycje jednego z najważniejszych reżyserów w historii kina. Od wczesnych prac, po film "Miłość" stworzył unikalny wszechświat, pokazując w nim męty społeczne, egzystencjalne lęki czy emocjonalne wybuchy. Poprzez wizję swoich aktorów i wcześniej nie pokazywane ujęcia, film przedstawia pracę prawdziwego artysty.