• Informacje na temat:

  włosy młodej

Artykuły na temat: włosy młodej
 • "M jak miłość": Ale metamorfoza! Piękny gest młodej gwiazdki

  Gabrysia Raczyńska, czyli Basia z "M jak miłość", postanowiła ściąć swoje długie blond włosy. Komu je oddała?

 • "Carte Blanche": Eliza Rycembel ścięła włosy

  Młoda polska aktorka poświęciła długie włosy dla filmowej roli. Znana z "Obietnicy" Eliza Rycembel - uhonorowana za tę kreację Nagrodą dla Najlepszej Aktorki Międzynarodowego Festiwalu dla Dzieci i Młodzieży w Wiedniu - poszła w ślady Olgi Bołądź, Anne Hathaway i Natalie Portman, kompletnie odmieniając swój wygląd.

 • Honorata Skarbek musiała ściąć włosy?! To wina fryzjerki?!

  ...filmik i absolutnie nie była w stanie go zaakceptować. Włosy trzeba było natychmiast rozjaśnić, co nie jest zbyt korzystnym zabiegiem dla ich kondycji. Mogą one zwyczajnie ulec mocnemu zniszczeniu. Może...

 • "Gerontofilia" : Kiedy chłopiec kocha starca

  W "Gerontofilii" Bruce LaBruce dotyka niepopularnych w debacie publicznej tematów seksualności osób starszych i tytułowego fetyszu. Jednak w odróżnieniu od swoich poprzednich filmów, tym razem nie korzysta z estetyki szoku, czym - o dziwo! - wywołuje niechęć młodych krytyków.

 • „Na Wspólnej”: Są młode, a przeszły już tak wiele!

  Teatralnej na razie nie planuje, swoją przyszłość wiąże z show-biznesem. Jest śmiała, przebojowa, jak zadeklarowała w jednym z wywiadów "zgoliłabym głowę na łyso, przefarbowała włosy, a nawet przytyła...

 • Za co kochamy Modern Talking?

  160 milionów sprzedanych płyt na całym świecie oraz przeboje, które zna zarówno młode jak i stare pokolenie. O kogo chodzi? Oczywiście o Modern Talking. Grupa w tym roku świętuje 30-lecie i właśnie na tę okazję przygotowano specjalny album, podsumowujący dotychczasową działalność duetu.

 • Biały facet, ciemne włosy

  Sam i Kovac zajmują się kobietą, którą znaleziono nieprzytomną w pobliżu jej mieszkania. Na oddziale zjawia się detektyw policji Patrie (Anthony John Denison)...

 • Elvis Presley zmienił wszystko

  Nazywany "królem rock and rolla", jedna z najważniejszych ikon amerykańskiej popkultury, piosenkarz i aktor Elvis Presley urodził się 80 lat temu, 8 stycznia 1935 r. Presley był wykonawcą takich utworów jak "Blue Suede Shoes" czy "Heartbreak Hotel".

 • ​Amanda Bynes zaskoczyła przemianą. Jest nie do poznania!

  Amanda Bynes była jedną z największych dziecięcych gwiazd Hollywood. Utalentowanej, wiecznie uśmiechniętej dziewczynie wróżono wielką karierę. Dziś w niczym nie przypomina już tej młodej, ślicznej i niewinnej nastolatki z filmów dla młodzieży. Niedawno pokazała zdjęcie, które zaskoczyło jej fanów.

 • Olga Bołądź: Co w życiu jest ważne?

  To był dla niej niezwykle ciekawy zawodowo rok. Zagrała dwie ważne role: zagubionej agentki i delikatnej lekarki.

Zdjęcia na temat: włosy młodej
Dyskusje na temat: włosy młodej
 • Re: "M jak miłość": Ale metamorfoza! Piękny gest młodej gwiazdki

  Moja wnuczka zapuszcza włosy do odpowiedniej długości a potem je ścina przekazując na fundację ale nie rozpisuje się na ten temat,jakby była jedyną,która tak pomaga pokrzywdzonym dzieciom.

 • Re: Kasia Zielińska wyszła za mąż!

  Suknia- kto ją w ogole zaprojektował?! totalnie bez gustu !! "brak słów" włosy,welon- ze co?! czy ona w ogole sie uczesała? buty- nie pasują makijaż- jedyna rzecz która jeszcze jakoś wygląda... chociaż mogło być lepiej! pod sumowanie - .... ( Czy to był ślub? a może tylko jakieś przedstawienie?) no cóż ... życzymy Parze Młodej szczęścia.