• Informacje na temat:

  włosy prezentują

Artykuły na temat: włosy prezentują
 • Natalia Kukulska: Nie chcę być wokalną celebrytką, która śpiewa dla każdego!

  Natalia Kukulska (39 l.) od pewnego czasu nagrywa utwory, które mainstreamowe media prezentują niechętnie. Wokalistka podkreśla, że robi to świadomie - nie chce być bowiem "wokalną celebrytką".

 • Avril Lavigne wdała się w bójkę?

  Kanadyjska wokalistka Avril Lavigne i jej chłopak Brody Jenner zostali podobno zaatakowani pod hotelem Hollywood Roosevelt w Los Angeles. Tabloidy twierdzą inaczej.

 • Jarocin: Suicidal Tendencies i debiut Hey w całości

  Poznaliśmy kolejne szczegóły tegorocznego festiwalu w Jarocinie (19-21 lipca).

 • Dwa Brzegi: Kino może być radosne

  Dobre kino nie musi zadawać pytań o sens życia, być trudne, poważne i sprawiać, że widz przeżywa katharsis. Może też być radosne, pełne wigoru, spontaniczności i euforii. Taki też jest film "Bikiniarze", który w środę w nocy, 3 sierpnia, podbił serca festiwalowej publiczności w Kazimierzu Dolnym.

 • "Bardzo pozytywna mobilizacja"

  Po głośnym rozstaniu Piotra Rubika z Agencją Duo, producentem przebojowego cyklu oratoriów ("Świętokrzyska Golgota", "Tu es Petrus" i "Psałterz Wrześniowy") z pracodawcą pozostali tekściarz Zbigniew Książek i zespół solistów. Do dalszego działania brakowało kompozytora.

 • "Zawsze byłem metalowcem"

  Niemiecka grupa Destruction to żywa legenda muzyki metalowej, pionierzy thrash metalu w europejskim wydaniu. Podczas gdy takie albumy jak „Infernal Overkill” czy „Eternal Devastation” przeszły już do klasyki gatunku, ich autorów pokrył kurz zapomnienia. Tymczasem, dość nieoczekiwanie, w 2000 roku Destruction powracają z albumem „All Hell Breaks Loose”, który prawdopodobnie jest najlepszym wydawnictwem w dyskografii zespołu. O przeszłości, dniu dzisiejszym i przyszłości, z basistą i wokalistą...

 • "Przede wszystkim rozrywka"

  Ponad 100 kilo żywej wagi, rozpoznawalny głos i niewyparzony język - to krótka i uproszczona, aczkolwiek dość trafna charakterystyka Billy'ego Milano,...