• Informacje na temat:

  wnioski mama

Artykuły na temat: wnioski mama
 • Anna Samusionek wyznaje: Mam osobistą relację z Jezusem

  ...wspanialsze i piękniejsze. Wcale nie wiem, czy stałoby się takie. Wychodzę z założenia, że w każdym doświadczeniu jest coś pozytywnego. Jeżeli nawet popełniałam błędy, to wyciągam z nich wnioski na(...) już nie da się zmienić. Można co najwyżej kogoś przeprosić za błąd czy krzywdę albo wybaczyć... Ale czasu się nie cofnie. Z każdego mojego małżeństwa wyciągnęłam wnioski na przyszłość. I wierzę w to...

 • Roman Polański: Mam zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości

  - Mogę tylko powiedzieć, że poddałem się procedurze ekstradycyjnej i że mam zaufanie do polskiego wymiaru sprawiedliwości - oświadczył w czwartek dziennikarzom w Krakowie Roman Polański, który w środę wieczorem został przesłuchany w krakowskiej prokuraturze.

 • Joanna Krupa: Dziękuję Bogu, że nie mam dzieci

  .... Z jakimi myślami wstajesz rano? - Jestem podekscytowana tym, co może przynieść mi życie. Czuję, że narodziła się nowa Joanna. Czy z tej życiowej lekcji wyciągnęłaś jakieś wnioski? - Tak...

 • Adriana Kalska w "M jak miłość"

  Sympatyczna aktorka ujmuje wszystkich promiennym uśmiechem. Adrianę Kalską warto zapamiętać, bo być może jej bohaterka Iza już niedługo zajmie miejsce w sercu Marcina Chodakowskiego i stanie się mamą dla Szymka...

 • Mama Madzi chce kasacji wyroku i ułaskawienia!

  Katarzyna W. (25 l.) za uduszenie córki została skazana na 25 lat więzienia. Mama Madzi chce jednak jak najszybciej wyjść na wolność!

 • "Hell's Kitchen": Czas na gorący finał

  To już ostatni pojedynek w kuchni z piekła rodem. Kto wyjdzie z niego zwycięsko i zdobędzie staż w Atelier Amaro? - Od dawna mam faworyta do wygranej - zdradza szef diabelskiej restauracji.

 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska zostanie mamą?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", z ważnych powodów osobistych musiała zrezygnować z wyjazdu za ocean i występów przed publicznością amerykańską w spektaklu "Kotka na gorącym blaszanym dachu". Media od razu wysnuły z tego wniosek, że aktorka jest w ciąży!

 • Joanna L. usłyszała wyrok za jazdę po pijanemu

  Pięć miesięcy prac społecznych, dwuletni zakaz prowadzenia pojazdów i 7 tysięcy złotych grzywny - taki wyrok usłyszała aktorka Joanna L., która na początku września spowodowała pod wpływem alkoholu kolizję. Miała 1,2 promila w wydychanym powietrzu. Zaproponowała później dobrowolne poddanie się karze, a sąd przychylił się do tego wniosku. Dzisiaj aktorka nie pojawiła się w sądzie.

 • Mama o Rubiku

  Żanetta Wrońska, mama Piotra, w rozmowie z "Życiem na gorąco" opowiada, jaki był jej syn, zanim odniósł sukces: "Myślę, że Piotr długo nie wierzył w siebie. Miał talent, potencjał i był bardzo ambitny, ale nieodporny na krytykę. Wykonał ogromny wysiłek, żeby to w sobie zmienić. Nie stracił wrażliwości, ale już wie, jak przetrwać w świecie, w którym żyje i pracuje". Dodatkowo opanował także do...

 • Sprawa Joanny L.: Prokuratorzy zgodzili się na dobrowolne poddanie się karze

  Do sądu trafił akt oskarżenia w sprawie aktorki Joanny L., która 1 września spowodowała kolizję, prowadząc samochód pod wpływem alkoholu.

Zdjęcia na temat: wnioski mama
Dyskusje na temat: wnioski mama
 • Re: "Czarnobyl": Najlepszy serial 2019 roku?

  . Najbardziej zaskoczył mnie fakt tak genialnego odwzorowania (nie chodzi tylko o scenografię) tamtych czasów. Mam na myśli postawę zwykłych ludzi i operatorów całego systemu. Jak mawia moja mama mimo iż(...) właściwie stosować należy również znać historię i umieć wyciągać wnioski na przyszłość ucząc się na błędach." Ten serial w pełni realizuje to przesłanie. Poza tym nie trzeba być fanem historii

 • Re: Uodporniła się na krytykę

  program sexy mama, uważam że też jest sztuczna, a ostatnim krzykiem rozpaczy był występ u Lisa gdzie stwierdziła że matka małej Madzi z Sosnowca miała efekt zająca, użyła tego terminu zupełnie go nie rozumiejąc. Po drodze była jakaś książka - poradnik, reklamy audio tele barbi itp. Pani Kasiu pora wyciągnąć wnioski z tej krytyki, niestety za dużo pani w tv.

 • Re: Basia Kochanowska (Anna Cieślak)

  Moim zdaniem Basia jest spoko,może troche za bardzo dobroduszna ale ma charakter.Pokazała to zaangażowaniem i walką o ogródek,zresztą jej rodzina (babcia i mama ) są również ok, ta ich otwartość(...) seriale daja wnioski a jaki serial Rezydencja?????