• Informacje na temat:

  wnuczka charliego chaplina

Artykuły na temat: wnuczka charliego chaplina
 • Krzesimir Dębski dla Chaplina

  Jak informuje "Gazeta Wyborcza", Krzesimir Dębski napisze muzykę do 16 wczesnych filmów niemych Charliego Chaplina. Wytwórnia Limelight Films szukała kompozytora przez wiele miesięcy. "Przekonałem ich muzyką, którą napisałem na próbę do Emigranta i Charlie ucieka " - mówi Dębski.

 • Gwiazda "Gry o tron" nie chce nago

  Jedna z gwiazd serialu "Gra o tron" zapowiedziała producentom show, że nie pojawi się więcej w rozbieranych scenach - ujawniła Oona Chaplin, która w produkcji HBO wciela się w postać Talisy Maegy. Mimo że nie padło nazwisko zbuntowanej gwiazdy, nieoficjalnie mówi się o Emilli Clarke.

 • Odpadł z "Tańca z gwiazdami"

  W drugim odcinku 11. edycji "Tańca z gwiazdami", który odbył się w niedzielę, 14 marca, z programem musieli się pożegnać mistrz windsurfingu Przemysław Miarczyński i Magda Soszyńska-Michno.

Wideo na temat: wnuczka charliego chaplina
 • Charlie St. Cloud

  Oparty na znanej powieści film "Charlie St. Cloud" to historia pochodzącego z małego miasteczka młodego człowieka Charlie - (Zac Efron)który wychodzi cało z tragicznego wypadku i zaczyna postrzegać świat w inny, niezwykły sposób. W tej pełnej emocji opowieści, wyrusza on w romantyczną podróż, podczas której na nowo odkrywa sens życia i poznaje siłę miłości. Utalentowany żeglarz Charlie St. Cloud (Efron) mieszkający z matką Claire (zdobywczyni Oscara Kim Basigner, "Tajemnice Los Angeles") i...

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Cena sławy

  Świat obiega wiadomość o śmierci Charliego Chaplina. Dwóch imigrantów postanawia skraść trumnę z ciałem aktora.