• Informacje na temat:

  wnuk krawczyka krzysztofa

Artykuły na temat: wnuk krawczyka krzysztofa
 • Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala!

  ...bardzo zapracowany, pomagając nie tylko trzem siostrzeńcom swojej żony Ewy, których kiedyś adoptował, ale i wnukowi - 10-letniemu Bartkowi - na którego płaci kilkaset złotych alimentów. To wynik procesu, który piosenkarzowi wytoczyła jego była synowa Aleksandra. Sprawa trwała od maja 2013 r. Syn Krzysztofa Krawczyka, a ojciec małego Bartka, jest na rencie i nie łoży na dziecko, mimo że...

 • Krzysztof Krawczyk "bombardowany oszczerstwami"

  Krzysztof Krawczyk zdecydował się wypowiedzieć na temat swojej domniemanej niechęci do wnuka. Jak się okazuje, muzyk to dobroć wcielona, na wnuka chętnie będzie płacić, o ile zajdzie taka potrzeba.

 • Krawczyk o synowej: Marzę, by pozwoliła mi spotkać się z wnukiem

  Krzysztof Krawczyk (67 l.) zamierza osobiście stawić się w listopadzie w sądzie po tym, jak odebrał pozew, w którym jego była synowa Aleksandra domaga się od niego alimentów na wnuka, Bartka Krawczyka (7 l.).

 • Zrezygnowany Krzysztof Krawczyk

  Szczęście trwało krótko. Krzysztof Krawczyk junior i jego żona Ola Krawczyk wytrzymali ze sobą zaledwie kilka dni. Znowu mieszkają oddzielnie. Ale największy dramat przeżywa Krzysztof Krawczyk senior. Nie może widywać wnuka. Nie pozwolono mu nawet go ochrzcić.

 • Krzysztof Krawczyk przed sądem! "Nie chciał łożyć na wnuka. Zasłaniał się chorobą"

  W relacje Krzysztofa Krawczyka (68 l.) z wnukiem wkroczył sąd. Skończyło się ugodą. Być może gwiazdor zapewnił sobie święty spokój, ale co ze zranionymi uczuciami dziewięciolatka?

 • Krzysztof Krawczyk pogodził rodzinę

  Wszystko wskazuje na to, że dramat rodzinny Krzysztofa Krawczyka wreszcie się skończył. Piosenkarz wreszcie widuje swojego wnuka, bo syn artysty Krzysztof Krawczyk junior i jego żona Ola pogodzili się.

 • Krzysztof Krawczyk musi koncertować. Na utrzymaniu ma ponad dwadzieścia osób!

  ..., techniczni, kierowca, chórek, siostra żony i jej córki, które artysta traktuje jak swoje dzieci, jedyny syn i wnuk, na którego płaci alimenty oraz cała masa osób, które wspomaga finansowo (regularnie przesyła...

 • Bolesne święta Krawczyka

  Krzysztof Krawczyk chciałby święta spędzić z najbliższymi, jednak prawdopodobnie nie zobaczy ukochanego wnuka Bartka.

 • Syn Krzysztofa Krawczyka poszedł do pracy! "Wstaje o świcie i nie narzeka"

  Wokalista długo niepokoił się o los syna. Dziś tamte zmartwienia to już przeszłość, bo w życiu Krzysztofa Juniora (44) wreszcie nastąpiły zmiany na lepsze. Wraz z ojcem rozpoczął nagrywanie ich(...) 90. próbował rapować, jeździł z ojcem na koncerty. Utrzymywał się z renty inwalidzkiej. Jego małżeństwo skończyło się rozwodem. Alimenty na wnuka Bartka płacił słynny dziadek... Jakiś czas temu...

 • Krzysztof Krawczyk: Syn nie płaci alimentów

  Aleksandra Krawczyk, synowa Krzysztofa Krawczyka, zapowiada, że spotka się z nim w sądzie. Chodzi o alimenty, których nie płaci syn piosenkarza. Wokalista nie chciał komentować sprawy.