• Informacje na temat:

  wnuk króla

Artykuły na temat: wnuk króla
 • Korona królów

  Odc. 228 Na Wawel przybywa Olgierd. Litwin odnawia sojusz z Kazimierzem. Gwarancją ma być ślub wnuka Kazimierza _ Kaźka _ z córka Olgierda, Kenną. Wszyscy...

 • Młodzi producenci na Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Młodzi producenci zrzeszeni w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych (KIPA) w wyraźny sposób zaznaczą swoją obecność na trwającym 55. Krakowskim Festiwalu Filmowym.

 • Korona królów

  Królową Elżbietę znów dotyka tragedia - umiera jej wnuk, syn zmarłego Andrzeja. Na zamku panuje żałoba. W tym momencie do Budy docierają Olgierd, Ligęza...

 • Wspomnienia "króla seriali"

  "Podwójnie urodzony" to tytuł autobiografii Witolda Pyrkosza, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Literackiego. W ramach promocji książki, 82-letni aktor spotkał się w czwartek, 16 kwietnia, z czytelnikami w Warszawie.

 • Korona królów

  Krakowa z walki z Czechami. Cielesne uciechy króla z Małgorzatą przerywa rozwścieczony Ludwik. Ma pretensje do teścia, że ten wciąż nie wypłacił całego wiana Kunegundy. Kazimierz stawia sprawę jasno - nie ma cesarskich chorągwi, nie ma całego posagu. W odpowiedzi słyszy od zięcia, że i wnuków nie będzie. Weronika szantażuje Guncela. Rycerz pomaga jej wujowi zostać cechowym bednarzem z nadzieją, że...

 • Wygrał "Taniec...", będzie śpiewał

  Wnuk ostatniego króla Włoch Humberta II Emanuele Filiberto, niedawny zwycięzca włoskiej edycji "Tańca z gwiazdami", rozpoczyna karierę piosenkarską.

 • Korona królów

  Bolko dyktuje Peterowi treść listu do Wittelsbachów. Gdy do komnaty wkracza Agnieszka, każe poddanemu samodzielnie dokończyć pisanie wiadomości. Agnieszka boi się o Annę. Prosi męża, by wspólnie odwiedzili ją w Budzie. Tymczasem w Budzie Elżbieta wita Ludwika. Cieszy się z powrotu syna. Raduje ją także wieść, że zobaczy potomka zmarłego Andrzeja. Kołysząc wnuka, Elżbieta oczekuje na spotkanie...

 • Polityk z "Tańca z gwiazdami"

  Wnuk ostatniego króla Włoch Humberta II, niedawny zwycięzca ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" , nadawanej przez telewizję RAI, Emanuele Filiberto będzie kandydował do Parlamentu Europejskiego z listy katolickiej partii UDC - poinformowała w środę włoska prasa.

 • Wnuki Aliny Janowskiej stawiają pierwsze kroki na scenie i w filmie!

  Gdyby Alina Janowska (†94 l.) żyła, byłaby bardzo dumna. Jej wnuki, 14-letnia Weronika i 12-letni Mikołaj, idą bowiem w jej ślady!

 • Daniel Olbrychski ( "Zemsta" , "Stara Baśń. Kiedy słońce było bogiem" , "Ziemia obiecana" ) zagra króla Leara w spektaklu, który wyreżyseruje słynny rosyjski twórca od lat pracujący za granicą Andriej Konczałowski ("Andriej Rublow", "Syberiada", "Tango i Cash" ). Premiera w warszawskim Teatrze Na Woli jest zaplanowana na koniec listopada.

Dyskusje na temat: wnuk króla
 • Re: "BrzydUla": Będzie 2. część!

  Ja być adwokat króla arabów saudyjskich. Ty być potomek wielki król ktory umrzeć. Ty przelać piniondza na mój konto ja zająć się twoja spadek. Dużo piniondza spadek twój jest. Milon milionów złotych dolarów twoja czeka a ja ci zalatwic. Król wielki ty być wnuk od strony paciaciakowej. Ja czekać wiadomość od ty.