• Informacje na temat:

  wnuk króla

Artykuły na temat: wnuk króla
 • Ojciec Jacksona chce zarobić na wnukach

  Joe Jackson , ojciec Michaela Jacksona, nie zatrzyma się przed niczym. Przez lata maltretował swoich synów, zmuszając ich do występów. Teraz to samo chce zrobić ze swoimi wnukami.

 • Młodzi producenci na Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Młodzi producenci zrzeszeni w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych (KIPA) w wyraźny sposób zaznaczą swoją obecność na trwającym 55. Krakowskim Festiwalu Filmowym.

 • Księżna Kate: Jaki jest powód jej trudnych relacji z królową?

  Jeszcze do niedawna księżna Kate podczas publicznych wystąpień pozwalała sobie na zdecydowanie więcej luzu i spontaniczności. Nie jest tajemnicą, że nie podobało się to Elżbiecie II, która postanowiła przywołać wybrankę wnuka do porządku...

 • Wspomnienia "króla seriali"

  "Podwójnie urodzony" to tytuł autobiografii Witolda Pyrkosza, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Literackiego. W ramach promocji książki, 82-letni aktor spotkał się w czwartek, 16 kwietnia, z czytelnikami w Warszawie.

 • ...pojawia się na polu bitwy i swój czar kieruje na młodego króla. A teraz sprawia wrażenie naiwnej i nierozeznanej w mapach i kierunkach świata, a teraz ten sam król bez problemu zdradza jej swoją(...) momenty - dół z niedźwiedziem i duet Brienne/Jaime (ale oni tak zawsze), rozmowa lorda Tywina z aroganckim wnukiem czy Sandor Clegane łapiący sobie małą wilczycę oraz brak Varysa i Littlefingera...

 • Wygrał "Taniec...", będzie śpiewał

  Wnuk ostatniego króla Włoch Humberta II Emanuele Filiberto, niedawny zwycięzca włoskiej edycji "Tańca z gwiazdami", rozpoczyna karierę piosenkarską.

 • Dzieci Jacksona trafiły pod opiekę babci i kuzyna

  Po długim sporze sąd w Los Angeles podjął decyzję o przyznaniu prawa do opieki nad dziećmi zmarłego trzy lata temu króla pop Michaela Jacksona ich babci i kuzynowi.

 • Polityk z "Tańca z gwiazdami"

  Wnuk ostatniego króla Włoch Humberta II, niedawny zwycięzca ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" , nadawanej przez telewizję RAI, Emanuele Filiberto będzie kandydował do Parlamentu Europejskiego z listy katolickiej partii UDC - poinformowała w środę włoska prasa.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska namawia Kulę na dziecko?

  ...przekonuje go nawet fakt, że mama aktorki, która nie może doczekać się wnuka, zaoferowała się już jako opiekunka.

 • Daniel Olbrychski ( "Zemsta" , "Stara Baśń. Kiedy słońce było bogiem" , "Ziemia obiecana" ) zagra króla Leara w spektaklu, który wyreżyseruje słynny rosyjski twórca od lat pracujący za granicą Andriej Konczałowski ("Andriej Rublow", "Syberiada", "Tango i Cash" ). Premiera w warszawskim Teatrze Na Woli jest zaplanowana na koniec listopada.

Wideo na temat: wnuk króla
 • Prawdziwa historia króla skandali

  Nowy film Michaela Winterbottoma z Anną Friel, Imogen Poots i Stevem Cooganem w rolach głównych.

 • Gambit, czyli jak ograć króla

  Harry Deane (Colin Firth) planuje okraść jednego z najbogatszych ludzi świata, ekscentrycznego miliardera Lionela Shabandara (Alan Rickman). Brakuje mu tylko jednego elementu - pięknej kobiety, która zagrałaby rolę przynęty. Nicole (Cameron Diaz) wydaje się być idealną kandydatką, lecz Harry wkrótce sam ulega jej wdziękom, co w efekcie pokrzyżuje mu plany.

 • Jak zostać królem

  Fascynująca opowieść o człowieku, który uratował królestwo i w przełomowym momencie historii mężnie poprowadził Anglików w walce przeciwko najeźdźcy. Po śmierci króla Jerzego V (Michael Gambon) i szokującej abdykacji Edwarda VIII (Guy Pearce), książę Albert (Colin Firth) musi, pomimo wielkich oporów, objąć tron Anglii jako Jerzy VI. Ogromną przeszkodą w wypełnianiu monarszych obowiązków jest prześladujące go od najmłodszych lat... jąkanie. Oddana mężowi królowa Elżbieta (Helena Bonham Carter)...