• Informacje na temat:

  wodecki koncerty

Artykuły na temat: wodecki koncerty
 • Pożegnanie Zbigniewa Wodeckiego pełne pretensji

  Zdzisława Sośnicka (71 l.) ma żal, że organizatorzy pożegnalnej trasy Zbigniewa Wodeckiego zapomnieli o niej.

 • Startuje Festiwal Muzyki Filmowej

  "Kon-Tiki. Dalekomorska Wyprawa", najsłynniejsze przeboje z serii o Jamesie Bondzie, "Gladiator" oraz Międzynarodowa Gala Muzyki Filmowej z plejadą światowej sławy kompozytorów - to największe wydarzenia rozpoczynającego się w czwartek, 25 września, 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • Zbigniew Wodecki

  Wodecki od dziecka związany był z muzyką, z wyróżnieniem ukończył Państwową Szkołę Muzyczną II st. w Krakowie. Związany był z orkiestrą symfoniczną Pierwszego Radia i Krakowską Orkiestrą Kameralną(...) jurorem polskiej edycji programu " Taniec z gwiazdami" . W telewizji TVN prowadził program " Droga do Gwiazd" i koncerty.   Artysta wraz z żoną Krystyną ma dwie córki, Joannę i Katarzynę i syna Pawła.

 • Wodecki odrabia stracony czas

  Zbigniew Wodecki, popularny wokalista i juror "Tańca z gwiazdami", dla swoich dzieci zrobi teraz wszystko.

 • Córka Zbigniewa Wodeckiego szczerze o ojcu. Poruszające wyznanie!

  W jego życiu najważniejsza była muzyka. Dopiero po latach Zbigniew Wodecki zrozumiał, że kariera ma sens, gdy posiada się rodzinę. O tym, jakim był ojcem, w przejmującym wywiadzie opowiedziała jego córka, Katarzyna Wodecka.

 • Zbigniew Wodecki: Ile zarobił na "Tańcu z gwiazdami"?

  Wokalista Zbigniew Wodecki nie ma zamiaru wracać do telewizji w roli jurora "Tańca z gwiazdami". Powód?

 • Zbigniew Wodecki: Cała prawda o jego małżeństwie

  O życiu osobistym zmarłego w ubiegłym roku Zbigniewa Wodeckiego (†67) krąży wiele pogłosek. Miewał romanse czy był wierny żonie? Wdowa nie ma wątpliwości, ile znaczyła dla Zbigniewa.

 • Zbigniew Wodecki na OFF Festival!

  Zjawiskowe wokalistki, hardcore'owy wyziew, elektroniczny trans, psychodeliczna jazda po bandzie oraz... jedyny i niepowtarzalny Zbigniew Wodecki. Na OFF Festival (2-4 sierpnia w Katowicach) wszystko jest możliwe. Ogłoszono kolejnych wykonawców - trzymajcie się mocno!

 • Szykuje się skandal w pierwszą rocznicę śmierci Zbigniewa Wodeckiego

  Zbigniew Wodecki (†67) kochał ludzi, był człowiekiem otwartym i nigdy nikogo nie wykluczał. Po jego śmierci zrobiła to dopiero rodzina...

 • "Taniec z gwiazdami": Zbigniew Wodecki podjął decyzję

  Słynny wokalista nie ma zamiaru ponownie oceniać uczestników popularnego telewizyjnego show.

Wideo na temat: wodecki koncerty
 • Viramundo

  "Viramundo" zaczyna się w małej amazońskiej wiosce, gdzie Gilberto Gil gra koncert transmitowany w świat za pomocą internetu. Ten występ jest swoistym manifestem wyjątkowego artysty, który postanowił wyruszyć w podróż po południowej półkuli w poszukiwaniu śladów ginącej w globalnym świecie różnorodności. Wyprawa ta poprowadzi legendarnego brazylijskiego muzyka i jednego z pionierów Tropicalismo z jego ojczyzny, przez Południową Afrykę aż do Australii. Po drodze Gil organizuje koncerty,...

 • Dla Ellen

  Joby ubiera się z nonszalancją, prowadzi się ekscentrycznie, noc bywa dla niego dniem, dzień – okazją do odespania nocy. Żyjąc trybem muzyka rockowego nie sprawia wrażenia człowieka zbyt pochłoniętego obowiązkami czy obarczonego powinnościami innymi niż koncerty i szampańska zabawa tuż po nich. Pewnie wiódłby taką egzystencję dalej, gdyby nie moment otrzeźwienia: utrata prawa do opieki nad ukochaną córką, Ellen. Wydaje się, że Joby wyczerpał już wszystkie szanse, jakie dawała mu Claire, matka...