• Informacje na temat:

  wodecki syn

Artykuły na temat: wodecki syn
 • Wnuk Zbigniewa Wodeckiego odziedziczył po dziadku artystyczny dar

  Zbigniew Wodecki (†67 l.) byłby dumny z takiego wnuka. Leo Stubbs (15 l.) idzie w ślady dziadka i też jest artystą. Ma za sobą pierwsze aktorskie szlify i zbiera mnóstwo pochlebnych recenzji. "Leo odziedziczył po dziadku ten najcenniejszy spadek" - opowiada znajoma rodziny.

 • Mistrz, który bujał w obłokach

  Potężną przesadą byłoby stwierdzenie, że młodzi i starzy słuchają takich gwiazd polskiej piosenki, jak: Jerzy Połomski, Maryla Rodowicz, Zbigniew Wodecki, Violetta Villas czy Irena Santor. Ale akurat w przypadku Marka Grechuty tak właśnie jest. Utwory zmarłego cztery lata temu artysty mają tę wspaniałą właściwość, że w ogóle nie pokrywają się kurzem.

 • Córka Zbigniewa Wodeckiego szczerze o ojcu. Poruszające wyznanie!

  W jego życiu najważniejsza była muzyka. Dopiero po latach Zbigniew Wodecki zrozumiał, że kariera ma sens, gdy posiada się rodzinę. O tym, jakim był ojcem, w przejmującym wywiadzie opowiedziała jego córka, Katarzyna Wodecka.

 • Robert Gawliński zagrał z synami

  W niedzielę (9 lutego) w Grodzisku Mazowieckim podczas koncertu "Vłodi Tafel - nie jesteś sam" doszło do niecodziennego wydarzenia.

 • Wnuk Zbigniewa Wodeckiego rośnie na gwiazdę! "Leo Stubbs Dużo odziedziczył po dziadku"

  Zbigniew Wodecki (†67) cieszył się, że wnuk pokochał scenę. Niestety, nie dane mu było zobaczyć, jak chłopiec święci triumfy.

 • Wystartował "Taniec z gwiazdami"

  W niedzielę, 5 września 2010 roku, rozpoczęła 12. edycja "Tańca z gwiazdami". W pierwszym odcinku z tanecznego show odpali Maciej Jachowski, znany z serial u "M jak miłość" i Janja Lesar.

 • Zbigniew Wodecki byłby dumny z wnuka. Idzie w jego ślady!

  Burza jasnych włosów, dźwięczny, mocny głos, uśmiech niepodobny do innych i niezwykły artystyczny zmysł - takiego Zbigniewa Wodeckiego (†67 l.) zapamiętamy na zawsze. I mimo że nie ma go już z nami od ponad roku, jego młodsza córka, Katarzyna Wodecka-Stubbs (45 l.), nie może oprzeć się wrażeniu, że... nadal go ogląda. I to zarówno na co dzień, u siebie w domu, jak i na kinowym ekranie!

 • Kolejny wypadek Lindsay Lohan

  Hollywoodzka gwiazdka Lindsay Lohan (20 l., "Zakręcony piątek" ) cudem uniknęła poważniejszych obrażeń po tym, jak jej range rover wjechał w niedzielę, 19 listopada, w samochód... policji. Do zdarzenia doszło w Londynie.

 • Zbigniew Wodecki był dumny z wnuków! Pójdą w jego ślady?

  Zbigniew Wodecki (+67 l.) był kochającym ojcem i dziadkiem. Zawsze w wywiadach chwalił się wnukami i chętnie o nich opowiadał. W jednej z ostatnich rozmów artysta pochwalił się osiągnięciami wnuka Leona.

 • Miś, Żaba, Króliczek. Dzieci też mają swoje gwiazdy

  Gummy Bear, Krokodylek Schnappi, Króliczek Titou czy Pszczółka Maja to animowane postacie, które są ubóstwiane przez najmłodszych fanów muzyki. Przyjrzyjmy się zatem czym tak bardzo emocjonują się nasi milusińscy.