• Informacje na temat:

  wodzianka u

Artykuły na temat: wodzianka u
 • Wodzianka przeszła metamorfozę!

  Dominika Zasiewska (26 l.), znana szerzej jako była „Wodzianka”, postanowiła odmienić swój wygląd.

 • Kuba Wojewódzki przedstawił nową Wodzinakę

  Kuba Wojewódzki ujawnił, kto będzie Wodzianką 2015! Marta Karpińska ma być gwarancją udanego sezonu show "Kuba Wojewódzki".

 • Kuba Wojewódzki pochwalił się nową wodzianką. Piękna?

  ...sam prowadzący. Pochwalił się zdjęciem modelki i napisał: "Nasza nowa wodzianka". Kim jest Angelika? To gwiazda kalendarza "CKM" na bieżący rok, a także playmate "Playboya" z lutego 2016 roku. Ma...

 • Wojewódzki do Komorowskiego: Pytanie za 100 zł

  W czym Andrzej Duda jest lepszy od Bronisława Komorowskiego - takie pytanie za 100 zł zadał Kuba Wojewódzki swojemu gościowi Bronisławowi Komorowskiemu. - Lepiej jeździ na nartach - odpowiedział prezydent.

 • Wodzianka Wojewódzkiego pod kroplówką! Co się stało?!

  Dominika Zasiewska (27 l.), bardziej znana jako Wodzianka Kuby Wojewódzkiego, poinformowała swoich fanów o złym stanie zdrowia.

 • Była Wodzianka Wojewódzkiego urodziła dziecko

  Dominika Zasiewska, szerzej znana jako była Wodzianka w programie Kuby Wojewódzkiego, urodziła syna.

 • Dramat Dominiki "Wodzianki" Zasiewskiej! Chodzi o jej synka!

  Celebrytka w polskim show-biznesie zaistniała dzięki pracy w show Kuby Wojewódzkiego, gdzie w kusych strojach donosiła gościom wodę.Przydomek "Wodzianka" przylgnął już do niej na stałe, choć od kilku(...) nie zapłakał przy zakładaniu wkłucia. Bidulinek taki malutki i taki chorutki" - napisała Dominika.  Fani od razu zaczęli wypytywać, co się stało synkowi. W końcu "Wodzianka" poinformowała, że Gustaw...

 • Wet Fingers na lato: Zobacz Wodziankę w akcji

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "LSI" klubowego duetu Wet Fingers. W klipie występuje Dominika Zasiewska, lepiej znana jako Wodzianka z programu Kuby Wojewódzkiego.

 • Tak dorabia sobie Dominika "Wodzianka" Zasiewska!

  Była "wodzianka" z programu Kuby Wojewódzkiego wprawdzie nie robi niczego szczególnego w show-biznesie, jednak nadal "ociera się" o salony. Od czasu do czasu pojawia się na imprezach celebryckich, bywa też w śniadaniówkach. Nie wiadomo dokładnie, czym się zajmuje na co dzień, jednak wygląda na to, że ma żyłkę do interesów. Ostatnio wpadła na pomysł, że... spienięży pudełka i inne...

 • Dominika Zasiewska: To chyba nie jest moje dziecko

  Agnieszka Jastrzębska wybrała się z kamerą "Dzień Dobry Wakacje" do Dominiki "Wodzianki" Zasiewskiej, która kilka dni temu urodziła syna Gustawa.

Zdjęcia na temat: wodzianka u
Wideo na temat: wodzianka u
 • Dominika "wodzianka" Zasiewska o kryzysie w związku!

  Była "wodzianka" Kuby Wojewódzkiego pojawiła się ostatnio w programie "Świat się kręci" w roli ekspertki od pokonywania kryzysów w związku! Dominika zwracała uwagę przede wszystkim ogromnymi okularami w białych oprawkach. Wygląda w nich na bardziej inteligentną? (TV{/x-news)

 • Wodzianka debiutuje na planie serialu "Szpital". Nie potrafi zapamiętać tekstu!

  Dominika Zasiewska, czyli słynna Wodzianka z show Wojewódzkiego, zadebiutowała w paradokumencie "Szpital". Dziewczyna wcieliła się w rolę matki, która nie zaszczepiła swojego dziecka. Niestety, "aktorka" miała problem z zapamiętaniem kilku prostych kwestii, w konsekwencji czego ekipa zmuszona była powtarzać zdjęcia. "Fajnie byłoby być aktorką. Chciałabym, żeby zatrudnili mnie tu w roli

 • Wodzianka chce zrobić sobie botoks

  Asystentka w programie Kuby Wojewódzkiego, Dominika "Wodzianka" Zasiewska, wyznała, że ma ciepły stosunek do medycyny estetycznej. Co więcej, planuje nawet kolejny zabieg. "Nie mam z tym żadnego kłopotu. Coś tam już poprawiałam. Chciałabym sobie zrobić botoks w najbliższym czasie" - przyznała. (Źródło: TVN/x-news)

Dyskusje na temat: wodzianka u