• Informacje na temat:

  wojciech błach bruno

Artykuły na temat: wojciech błach bruno
 • Wojciech Błach: Ktoś czuwa nad nami!

  Wojciech Błach (46 l.) marzył, by stworzyć kochającą rodzinę, ale z pierwszą żoną mu się nie udało. Dopiero związek z 26-latką okazał się szczęśliwy.

 • Baar i Błach: Przeciwieństwa się przyciągają

  Duet Kamilla Baar i Wojciech Błach nominowany jest w plebiscycie "Srebrne Jabłka 2013" miesięcznika "Pani", w którym biorą udział znane pary sportretowane w magazynie. Opisując swój związek z Wojciechem, Kamilla przyznaje, że przeciwieństwa się przyciągają.

 • Wojciech Błach znów jest samotny?

  Wojciech Błach (43 l.) ma teraz pod górkę. Długo wszystko w jego życiu szło doskonale, ale szczęście się odwróciło. Czas to zmienić.

 • Kamilla Baar ciągle się zmienia

  Widzowie pokochali ją przede wszystkim za rolę Hany Goldberg w serialu "Na dobre i na złe". Jesienią aktorka zagra stanowczą policjantkę w "Na krawędzi", a jaka jest prywatnie?

 • Wojciech Błach: Marzę o trójce dzieci

  Przed laty z myślą o dużej rodzinie za pożyczone pieniądze kupił i wyremontował wiejski dom w powiecie pińczowskim. - W salonie postawiłem wielki stół z dziesięcioma krzesłami - wyznał Wojciech Błach(...) właściwym miejscu. Pana 5-letni syn Bruno ze związku z Kamillą Baar też miał ważną rolę do odegrania w czasie ceremonii... - Tak, ubrany w elegancki garnitur podawał obrączki. Bardzo przeżywał ślub...

 • Kamilla Baar wreszcie siebie lubi

  Kamilla Baar gra od ponad dziesięciu lat, ale dopiero rola w serialu "Na dobre i na złe" przyniosła jej popularność, Telekamerę i Wiktora.

 • Wojciech Błach: Druga żona przywróciła mu radość życia!

  Wojciech Błach (44 l.) świata nie widzi poza swoją młodziutką żoną. Pięć miesięcy po ślubie nadal gruchają jak gołąbki!

 • Wojciech Błach po raz drugi został ojcem! Syn czy córka?

  Wojciech Błach (45 l.) i jego żona powitali na świecie synka! Dobrą nowiną podzielił się w sieci szczęśliwy tata. Także jego ukochana opublikowała urocze zdjęcie.

 • Wojciech Błach znalazł przyszłą żonę! "Jestem zakochany"

  Wojciech Błach (43 l.) zamknął przeszłość, jest zakochany i gotowy na założenie rodziny. Jednak nie afiszuje się ze swoją miłością.

 • „Na Wspólnej”: Wojciech Błach jesienią po raz drugi zostanie tatą!

  Wojciech Błach, czyli Wojtek Szulc z „Na Wspólnej”, za niespełna cztery miesiące po raz drugi zostanie tatą. Aktor i jego żona Agnieszka wyznali niedawno we wspólnym wywiadzie, że marzą o trójce dzieci, bo uważają, że duża rodzina to... coś fantastycznego!

Zdjęcia na temat: wojciech błach bruno
Wideo na temat: wojciech błach bruno
 • Poza szatanem

  "Poza szatanem" to najnowsze dzieło Bruno Dumonta, autora nagradzanych w Cannes "Flandrii" i "Ludzkości". Wydmy, bagna, rozlewisko rzeki. Wioska, gdzieś w okolicach Boulogne-sur-Mer, na francuskim wybrzeżu Kanału La Manche. W szałasie na wydmach mieszka mężczyzna (znany z Flandrii i Hadewijch David Dewaele). Chodzi po okolicy, pali ognisko, poluje. Od czasu do czasu klęka, zastyga w modlitewnej pozie, wpatruje się w horyzont. Towarzyszy mu dziewczyna z wioski, którą zdaje się chronić. Nie...

 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

 • Róża

  Lato 1945 roku. Tadeusz, były żołnierz AK, któremu wojna zabrała wszystko i niczego nie oszczędziła, wędruje przez Mazury. Dociera do wdowy po niemieckim żołnierzu, którego śmierci był świadkiem. Mieszkająca sama w dużym gospodarstwie Róża przyjmuje Tadeusza chłodno, pozwala przenocować. Tadeusz odwdzięcza się za gościnę pomocą w obejściu. Róża, choć się do tego nie przyznaje, potrzebuje czegoś więcej - przede wszystkim ochrony przed szabrownikami, którzy nachodzą jej gospodarstwo. Stopniowo...