• Informacje na temat:

  wojciech błach i jego żona

Artykuły na temat: wojciech błach i jego żona
 • Wojciech Błach i jego żona poznali płeć dziecka!

  Wojciech Błach (45 l.) i jego ukochana, a także syn aktora z pierwszego małżeństwa, nie mogą się doczekać przyjścia na świat nowego członka rodziny!

 • "Na Wspólnej": Z aresztu wprost przed ołtarz

  W jubileuszowym, 2000. odcinku "Na Wspólnej", dwie pary przysięgną sobie miłość w dość osobliwych okolicznościach. Sakramentalne "tak" powiedzą Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) oraz Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk).

 • Niepokojące wieści! Wojciech Błach trafił do szpitala. Jego żona rodzi lada dzień

  Tygodnik "Na Żywo" informuje o nerwowej atmosferze w domu aktora Wojciecha Błacha...

 • Wojciech Błach: Ktoś czuwa nad nami!

  Wojciech Błach (46 l.) marzył, by stworzyć kochającą rodzinę, ale z pierwszą żoną mu się nie udało. Dopiero związek z 26-latką okazał się szczęśliwy.

 • Wojciech Błach potwierdza radosną nowinę!

  Długo trzymali tę informację w tajemnicy. Ale w końcu się wydało. Aktor Wojciech Błach (45 l.) i jego żona Agnieszka (26 l.) zostaną rodzicami. Dla pary to ogromne szczęście, bo oboje od dawna mieli(...). I w roli opiekunki domowego ogniska spełnia się fantastycznie. Agnieszka Błach rozpoczyna właśnie piąty miesiąc ciąży. - Żona czuje się dobrze. W pierwszych miesiącach była bardzo senna, ale nie miała...

 • Wojciech Błach: Druga żona przywróciła mu radość życia!

  Wojciech Błach (44 l.) świata nie widzi poza swoją młodziutką żoną. Pięć miesięcy po ślubie nadal gruchają jak gołąbki!

 • "Pierwsza miłość": ​Wojciech Błach z żoną w teledysku

  Aktor Wojciech Błach zagrał w teledysku do singla "Do widzenia" zespołu Element. W produkcji wystąpiła również jego żona Agnieszka. Co ciekawe, wokalistą Elementu jest Krzysztof Łebski, reżyser serialu "Pierwsza miłość", w którego obsadzie jest Błach.

 • Wojciech Błach znów jest samotny?

  Wojciech Błach (43 l.) ma teraz pod górkę. Długo wszystko w jego życiu szło doskonale, ale szczęście się odwróciło. Czas to zmienić.

 • "Na Wspólnej": Wojciech Błach jest pewny, że wkrótce jego rodzina się powiększy...

  Wojciech Błach, czyli Wojtek Szulc z „Na Wspólnej”, wyznał właśnie w wywiadzie, że marzy o tym, by jego rodzina jak najszybciej się powiększyła. Aktor, który 14 maja ubiegłego roku poślubił młodszą od siebie o prawie 20 lat Agnieszkę Gizę, twierdzi, że jego żona jest już gotowa na macierzyństwo...

 • Wojciech Błach: Marzę o trójce dzieci

  Przed laty z myślą o dużej rodzinie za pożyczone pieniądze kupił i wyremontował wiejski dom w powiecie pińczowskim. - W salonie postawiłem wielki stół z dziesięcioma krzesłami - wyznał Wojciech Błach(...) taty, ale zadbałem o to, by wszystko odbyło się zgodnie z jego rytmem. Bruno miał czas oswoić się z nową sytuacją, zaakceptować i polubić Agnieszkę. Teraz powoli układa sobie w głowie, że Agnieszka...

Wideo na temat: wojciech błach i jego żona
 • Element - "Do widzenia"

  Aktor Wojciech Błach zagrał w teledysku do singla "Do widzenia" zespołu Element. W produkcji wystąpiła również jego żona Agnieszka. Co ciekawe, wokalistą Elementu jest Krzysztof Łebski, reżyser serialu "Pierwsza miłość", w którego obsadzie jest Błach.

Dyskusje na temat: wojciech błach i jego żona