• Informacje na temat:

  wojciech dąbrowski aktor

Artykuły na temat: wojciech dąbrowski aktor
 • Agnieszka Osiecka: Wszyscy mężczyźni jej życia

  Pierwszą wielką miłością Agnieszki Osieckiej był trzy lata starszy od niej poeta, Witold Dąbrowski. Przedstawił ich sobie podczas Międzynarodowego Festiwalu Młodzieży w 1955 roku dziennikarz Grzegorz(...). Został jej po nim biały kożuch, listy i maszyna do pisania, która stała na jej biurku do końca życia. Jej pierwszym mężem został rówieśnik z łódzkiej filmówki, Wojciech Frykowski (późniejszy dziadek...

 • Aktor Wojciech Pszoniak został odznaczony w czwartek francuskim Orderem Zasługi za "wkład w rozwój stosunków polsko-francuskich w dziedzinie kultury".

 • Plateau i Ania Dąbrowska w Polsacie

  W niedzielę, 22 lutego, w dwóch muzycznych programach Polsatu pojawią się kolejni ciekawi, choć dopiero zdobywający popularność goście. W "Popliście", prowadzonej przez Maćka Rocka, zaprezentuje się zespół Plateau. Natomiast wieczorem program "Kuba Wojewódzki" uświetni swym występem Ania Dąbrowska, znana z pierwszej edycji "Idola", która nagrała właśnie debiutancki album.

 • Kultura w TVP2 bez Wojciecha Manna

  Rozmowy Hanny Krall i Janusza Głowackiego, kilkanaście premier filmowych i emisji koncertów od jazzu po pop znalazło się w ofercie kulturalnej telewizyjnej "Dwójki". Jesienią na antenę nie wróci program "Kocham to, co lubię" Wojciecha Manna.

 • Zmarł aktor Maciej Kozłowski

  Zmarł Maciej Kozłowski, popularny aktor telewizyjny, teatralny i filmowy. Artysta od lat zmagał się z wirusowym zapaleniem wątroby typu C. Miał niespełna 53 lata. Aktor zmarł w nocy z poniedziałku na wtorek (10/11 maja). Wiadomość o jego śmierci potwierdziła dyrekcja Teatru Narodowego.

 • Marian Opania: Najpierw człowiek, potem aktor

  "Marian Opania jest fantastycznym facetem. Ważne jest to, aby być najpierw człowiekiem, a potem aktorem. Marian tego nie gubi" - powiedział Zbigniew Zamachowski. We wtorek, 26 listopada, wieczorem odbył się benefis Opani, na którym pojawiło się wielu znamienitych gości.

 • Legia dla Seweryna

  Jak informuje "Gazeta Wyborcza", Andrzej Seweryn otrzymał Order Legii Honorowej - najwyższe odznaczenie francuskie. Dekret w tej sprawie podpisał 7 kwietnia prezydent Francji Jacques Chirac. Wybitny aktor, reżyser, członek zespołu Comedie Francaise odbierze odznaczenie na początku czerwca z rąk ministra kultury Francji Renauda Donnedieu de Vabresa.

 • Wzruszony Janusz Gajos

  W piątek, 23 września, Janusz Gajos skończy 72 lata. Z tej okazji Radiowa Trójka zorganizowała aktorowi benefis, w którym uczestniczyli przyjaciele i znajomi Jubilata - Anna Seniuk, Ewa Wiśniewska, Magda Umer, Wojciech Marczewski, Andrzej Strzelecki, Andrzej Wajda, Grzegorz Małecki, Zbigniew Zamachowski.

 • W Międzyzdrojach w niedzielę, 3 lipca, zakończył się X jubileuszowy Festiwal Gwiazd. Organizatorzy zaprzeczają, jakoby za rok impreza miała odbyć się w innym mieście. "Musielibyśmy przenieść 108 odcisków dłoni gwiazd, umieszczonych na promenadzie, co jest niewykonalne" - podkreśla dyrektor artystyczny festiwalu, Andrzej Strzelecki.

 • Aktor Borys Szyc, kompozytor Piotr Rubik i dziennikarze Tomasz Lis, Grzegorz Miecugow oraz Tomasz Sianecki znaleźli się w gronie laureatów tegorocznych Wiktorów - nagród dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych przyznanych w niedzielę, 3 czerwca, w Warszawie.

Wideo na temat: wojciech dąbrowski aktor
 • "Przyjaciółki": Zwiastun 8. sezonu

  , Marcin Korcz, Modest Ruciński, Mariusz Bonaszewski i Kamil Kula. W nowym sezonie do obsady dołączą: Paweł Deląg, Michał Czernecki, Monika Dryl, Maciej Jachowski i Wojciech Dąbrowski. Kto jeszcze zagra(...)W ósmej serii serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich

 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

 • Róża

  Lato 1945 roku. Tadeusz, były żołnierz AK, któremu wojna zabrała wszystko i niczego nie oszczędziła, wędruje przez Mazury. Dociera do wdowy po niemieckim żołnierzu, którego śmierci był świadkiem. Mieszkająca sama w dużym gospodarstwie Róża przyjmuje Tadeusza chłodno, pozwala przenocować. Tadeusz odwdzięcza się za gościnę pomocą w obejściu. Róża, choć się do tego nie przyznaje, potrzebuje czegoś więcej - przede wszystkim ochrony przed szabrownikami, którzy nachodzą jej gospodarstwo. Stopniowo...

Dyskusje na temat: wojciech dąbrowski aktor
 • Re: Wojciech Dąbrowski (Jan Radosz)

  to tylko aktor... nie lubię Jego roli w serialu... i nic więcej na Jego temat nie mogę napisać w również nie powinniście skoro Go nie znacie osobiście... tak gra jak mu napisali i to nie Jego wina że Mu akurat trafiła się taka rola...