• Informacje na temat:

  wojciech jaruzelski generał

Artykuły na temat: wojciech jaruzelski generał
 • Wojciech Jaruzelski: "Kochanka" generała przerywa milczenie!

  Opiekunka Wojciecha Jaruzelskiego, nazywana przez żonę Barbarę "kochanką", w końcu postanowiła opowiedzieć o swojej relacji z generałem.

 • Borys Lankosz robi film o Jaruzelskim!

  Borys Lankosz - reżyser obsypanego nagrodami "Rewersu" i "Ziarna prawdy" - pracuje nad filmem fabularnym o Wojciechu Jaruzelskim. Podstawą scenariusza będzie książka Pawła Kowala i Mariusza Cieślika "Jaruzelski. Życie paradoksalne".

 • Zmarły Wojciech Jaruzelski nawiedza żonę w snach!

  Wojciech Jaruzelski odszedł 25 maja po długiej chorobie nowotworowej, ostatnie lata życia spędzając w szpitalach. To właśnie tam miało dojść do jego romansu z opiekunką, o którym gazetom opowiadała generałowa. Barbara Jaruzelska relacjonowała "Super Expressowi", że widziała, jak kobieta "wkładała mężowi głowę pod kołdrę". Do tego Jaruzelski miał opiekunkę utrzymywać i zapisać jej część swojego...

 • "Ten film zrobię przede wszystkim z myślą o kobietach, bo głównym tematem jest macierzyństwo" - powiedział PAP Borys Lankosz o ekranizacji powieści Joanny Bator "Ciemno, prawie noc". Potwierdził, że jako następną chciałby przenieść na ekran książkę o gen. Jaruzelskim.

 • Wojciech Jaruzelski nie chce wracać do żony!

  Wojciech Jaruzelski (91 l.) upiera się i nie chce wracać do domu. Informator jednego z tabloidów sugeruje, że generał ma dość awanturującej się małżonki.

 • Włochy: Emisja filmu "Polski papież"

  Wojciech Jaruzelski powiedział telewizji RAI, że "Jan Paweł II zasługuje na to, by uznano go za świętego". Wywiad z generałem, a także m.in. z Lechem Wałęsą, oraz wspomnienia ostatnich chwil życia papieża znalazły się w filmie dokumentalnym, nadanym w niedzielę, 26 marca, we włoskiej telewizji publicznej RAI.

 • Generał Jaruzelski uwodził Monikę Olejnik!

  Jak donosi jeden z tabloidów Monika Olejnik (58 l.) była jedną z "ofiar generała amoroso!

 • Konczałowski o gen. Jaruzelskim

  Znany rosyjski reżyser filmowy Andriej Konczałowski ( "Dom wariatów" ), który realizuje cykl dokumentalny o przywódcach politycznych XX wieku, wśród najbardziej interesujących go liderów wymienia generała Wojciecha Jaruzelskiego.

 • Wojciech Jaruzelski przed śmiercią zmienił testament?

  Wojciech Jaruzelski (†90 l.) zmarł 25 maja w szpitalu wojskowym przy ul. Szaserów w Warszawie po długiej i ciężkiej chorobie. W 2009 r. przeszedł zabieg usunięcia zmiany nowotworowej z twarzy. Potem trafił do szpitala z powodu zapalenia płuc i niewydolności serca. W 2013 roku lekarze zdiagnozowali u niego chłoniaka. Pogrzeb generała odbędzie się w piątek o 12.00 na Powązkach Wojskowych...

 • TVP: Krew za Jaruzelskiego?

  Poniedziałkowe (15 luty) posiedzenie rady nadzorczej TVP to pierwszy poważny sprawdzian dla medialnej koalicji SLD-PiS.