• Informacje na temat:

  wojciech jaruzelski rak

Artykuły na temat: wojciech jaruzelski rak
 • Monika Jaruzelska przerywa milczenie! Podwójna tragedia w jej życiu!

  Córka generała Wojciecha Jaruzelskiego w maju 2017 roku pochowała ukochaną mamę Barbarę.  W "Vivie" opowiedziała o ostatnich dniach jej życia. Kobieta zmarła trzy dni przed Dniem Matki(...) później Jaruzelskiej przyszło się zmierzyć z kolejną tragedią. Na raka piersi zmarła jej najbliższa przyjaciółka.  "Po śmierci Goni Wielochy wydawało mi się, że już nigdy z nikim się nie...

 • "Jack Strong": Były agent CIA o Kuklińskim

  Ryszard Kukliński zasługuje na najwyższy szacunek - podkreślił w rozmowie przed premierą filmu o pułkowniku "Jack Strong", goszczący w Warszawie były agent CIA David Forden, który współpracował, a następnie przez wiele lat przyjaźnił się z Kuklińskim.

 • "Jack Strong": Kino akcji dla inteligentnego widza

  Film Władysława Pasikowskiego "Jack Strong" o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim zaprezentowano w środę w Warszawie. Do kin szpiegowski thriller trafi 7 lutego. Główną rolę gra Marcin Dorociński, w obsadzie są też m.in. Maja Ostaszewska i Patrick Wilson.

 • "Jack Strong": Dramatyczna służba ojczyźnie

  Pułkownik Kukliński zasłużył na wdzięczną pamięć ze strony rodaków - mówił Bronisław Komorowski po wtorkowej premierze "Jacka Stronga" w Warszawie. Prezydent podziękował twórcom filmu, oceniając, że obraz "będzie robił ogromne wrażenie".