• Informacje na temat:

  wojciech karolak syn

Artykuły na temat: wojciech karolak syn
 • Wojciech Błach: Ktoś czuwa nad nami!

  Wojciech Błach (46 l.) marzył, by stworzyć kochającą rodzinę, ale z pierwszą żoną mu się nie udało. Dopiero związek z 26-latką okazał się szczęśliwy.

 • Nohucki "Syn marnotrawny": To nie ma związku z wyborami

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Syn marnotrawny" projektu Nohucki, za którym stoi Bzyk, lider Wu-Hae, znany także z Sztajemki i Grubych Ryb.

 • Karolak wygryzł Wojciecha Manna

  Program "Duże dzieci" wraca na antenę, jednak z nowym prowadzącym - Tomkiem Karolakiem.

 • Nowe seriale wiosną 2015 roku

  Produkcja nowego serialu to ryzyko. Trzeba zaangażować ogromne środki, bez gwarancji, że nowość spodoba się widzom. Telewizyjna Dwójka podejmie to wyzwanie.

 • Rekordowe alimenty gwiazd. Ile Tomasz Karolak będzie płacił na dzieci?

  Violetta Kołakowska (40 l.) i Tomasz Karolak (46 l.) rozstali się w przyjacielskich stosunkach. Niebawem sąd ma ustalić wysokość alimentów, jakie aktor będzie płacił na dwójkę swoich dzieci.

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Hotel 52

  ...roli. W recepcji pracują Sara i Marta. Miejsce Kuby zajmuje sympatyczny, ale nieporadny Sebastian (Amin Bensalem). W hotelu melduje się pilot Andrzej Radecki (Tomasz Karolak). Mężczyzna chciałby(...) pensjonat. Igor razem z 2-letnim Krzysiem przenosi się do Warszawy. Ma nadzieję, że dzięki znajomym zdobędzie pracę w Hotelu 52. Tomasza odwiedza prywatny detektyw (Wojciech Brzeziński). Szuka Marii...

 • Spokojnie, to tylko... Karolak-ekonomista

  Od piątku, 10 stycznia, na antenie Jedynki pojawią się kolejne odcinki serialu "Spokojnie, to tylko ekonomia!", dzięki którym widzowie będą mogli poszerzyć i zgłębić wiedzę z zakresu ekonomii, z którą mają kontakt na co dzień. Serial został zrealizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 • Artur Andrus: Maria Czubaszek przepowiedziała sobie śmierć?!

  ...nikomu nie sprawić swoją śmiercią kłopotów. Nie byłaby więc zaskoczona, że tak właśnie się stało. Zaskoczeni byli ci, co zostali. Ja i jeszcze paru innych znajomych. Karolak nawet bardzo..." - zdradził satyryk. Artur Andrus opowiedział również o wzruszającej rozmowie telefonicznej z Wojciechem Karolakiem, tuż po śmierci Czubaszek. Małżeństwo od zawsze było nierozłączne. Choć nie lubili mówić...

 • Doda i Cichopek w nowym show!

  Irena Santor, Doda oraz Tomasz Karolak znaleźli się w jury nowego muzycznego show Polsatu "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us". Program, który zadebiutuje na antenie 13 marca, poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maryjusz Kałamaga z kabaretu Łowcy B.