• Informacje na temat:

  wojciech młynarski rodzina

Artykuły na temat: wojciech młynarski rodzina
 • Nie żyje Wojciech Młynarski

  ...15 marca w wieku 76 lat zmarł poeta, kompozytor i autor tekstów piosenek, Wojciech Młynarski.

 • Wiesław Michnikowski: Tani drań

  Na scenie bawił. Poza nią też miał poczucie humoru. O czym przekonało się wielu jego kolegów.

 • Jan Młynarski wygłosił wzruszającą przemowę podczas pogrzebu ojca, Wojciecha Młynarskiego

  W piątek, 24 marca br., odbył się pogrzeb cenionego artysty, Wojciecha Młynarskiego (+75 l.). Prochy mistrza spoczęły na warszawskich Powązkach, w Alei Zasłużonych. Wzruszające przemówienie wygłosił syn mężczyzny, Jan Młynarski (38 l.).

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Świetny Matti Jakubiec

  Siódmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Mattiego Jakubca. Aktor i wokalista wystąpił jako Steven Tyler z zespołu Aerosmith i zawojował polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 17 kwietnia, w "TTBZ".

 • Agata Młynarska próbuje wypełnić pustkę po odejściu Wojciecha Młynarskiego

  Agata Młynarska (52 l.) przeżywa czas żałoby po śmierci ojca, Wojciecha Młynarskiego (†75 l.). Dziennikarka próbuje sobie poradzić ze stratą, m.in. angażując się w działalność fundacji.

 • Michał Żebrowski: Jestem góralem z Warszawy

  Święta to dla Michała Żebrowskiego czas refleksji. Patrzy, jak rosną dzieci i robi wszystko, by wierzyły w Mikołaja. Czekają go zdjęcia do słowackiego filmu, trzy premiery w Teatrze 6.piętro, rozstrzygnięcie Telekamer oraz kolejne spotkania z doktorem Falkowiczem w serialu "Na dobre i na złe".

 • Siostra Wojciecha Młynarskiego po latach wyjawia rodzinne sekrety

  ...uciekła od Wojciecha Młynarskiego. "Doszło do tego, że przy Wojtku nie ośmieliłam się wygłosić własnego zdania, bo wszystko co powiedziałam, było podobno bez sensu" - wspomina pani Barbara. Kiedy wspomniała bratu o decyzji emigracji, powiedział: "siostro, zadałaś mi potworny cios".  Zdarzenie z Ciechocinka to nie jedyny sekret, jakiego przez lata strzegła rodzina Młynarskich. Kolejnym była choroba...

 • Agata Młynarska zostanie... babcią

  Wydaje się, jakby to było wczoraj... Oglądaliśmy ją młodziutką na ekranie naszych telewizorów. Miała dwadzieścia kilka lat i debiutowała w roli prowadzącej u boku Jurka Owsiaka w programie "Róbta co chceta".

 • Wojciech Młynarski trafił do szpitala!

  Rodzina Wojciecha Młynarskiego (73 l.) przeżywa teraz naprawdę trudne chwile...

 • Charytatywny Bal Dziennikarza

  Na XIII Charytatywnym Balu Dziennikarza padł rekord frekwencji. Na sobotniej gali (5 lutego) w auli Politechniki Warszawskiej bawiło ponad 1200 osób. Dopisali politycy z pierwszych stron gazet, ministrowie, parlamentarzyści, aktorzy, piosenkarze oraz gwiazdy show-biznesu. Galę prowadzili Agata Młynarska i Wojciech Jagielski.

Wideo na temat: wojciech młynarski rodzina
 • Bliscy wspominają Wojciecha Młynarskiego

  Wojciech Młynarski - satyryk, poeta, a przede wszystkim jeden z najwybitniejszych polskich tekściarzy. Napisał mniej więcej dwa tysiące tekstów piosenek. Pracował z największymi gwiazdami polskiej(...) - rodzina i przyjaciele - wspominali wspaniałego artystę. (Dzień dobry TVN/x-news)