• Informacje na temat:

  wojciech oświęcimski

Artykuły na temat: wojciech oświęcimski
 • Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski szczęśliwi! Będą mieli nowy dom!

  Iwona Pavlović (53 l.) i Wojciech Oświęcimski (53 l.) mają dla wszystkich fanów wspaniałe wieści – budują nowy dom! Dojrzeli do wyprowadzki z poprzedniego lokum i z niecierpliwością czekają, aż będą mogli zamieszkać pod Olsztynem.

 • Pavlović dobrą macochą

  Iwona Pavlović coraz lepiej poznaje trójkę synów swojego partnera Wojciecha Oświęcimskiego. Jak zapewnia - nie będzie ich zmuszać do tańca.

 • Iwona Pavlović i jej mąż zostaną dziadkami!

  Mąż Iwony Pavlović (56 l.), Wojciech Oświęcimski (55 l.), pochwalił się radosną nowiną!

 • Life Festival Oświęcim wystartował: Nie szufladkować

  Punktem kulminacyjnym pierwszego dnia LFO (26 czerwca) był spektakl muzyczny "Zamach na Mozarta" z udziałem Zbigniewa Zamachowskiego, Wojciecha Malajkata i Grupy MoCarta.

 • Pavlović i Oświęcimski o porzuceniu swoich rodzin

  W wywiadzie dla jednego z kolorowych czasopism Iwona Pavlović i Wojtek Oświęcimski opowiadają ze szczegółami o tym, jak rodziła się ich miłość, gdy byli jeszcze związani ze swoimi poprzednimi rodzinami.

 • Startuje Life Festival w Oświęcimiu

  W dniach 17-19 czerwca odbędzie się pierwsza edycja międzynarodowego, wielokulturowego Life Festival. Planowane koncerty oraz wydarzenia towarzyszące odbędą się w Oświęcimiu, m.in. w Rynku Starego Miasta, na stadionie MOSiR oraz w Oświęcimskim Centrum Kultury. Pierwszymi gwiazdami muzycznymi są izraelski Hatikva 6 oraz specjalny projekt Voo Voo i UkraInni. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

 • Iwona Pavlović: On zawsze patrzy na mnie jak na miss!

  Kiedy się poznali, tkwili w wypalonych emocjonalnie związkach. Ale zaryzykowali, postawili wszystko na jedną kartę i nigdy nie żałowali tej decyzji. We wrześniu tego roku tancerka Iwona Pavlović (57 l.) i biznesmen Wojciech Oświęcimski (56 l.) obchodzili 10. rocznicę ślubu.

 • Pavlović wkrótce wyjdzie za mąż

  Iwona Pavlović, czyli słynna "czarna mamba" z "Tańca z gwiazdami", ma już dość czekania i chce jak najszybciej zmienić stan cywilny.

 • Partner Pavlović uciekł sprzed ołtarza

  Oprócz trzech synów Wojciech Oświęcimski ma też córkę. Nie stworzył z jej matką rodziny, bo... zniknął z jej życia na dwa dni przed ślubem.

 • Wesele Pavlović za 100 tys. zł

  Już w najbliższy piątek, 25 września, jurorka " Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović, znana jako " Czarna Mamba", stanie na ślubnym kobiercu. Państwo młodzi na wesele wydadzą 100 tys. złotych!

Zdjęcia na temat: wojciech oświęcimski
Wideo na temat: wojciech oświęcimski
 • Gdzie mąż oświadczył się Iwonie Pavlović?

  Iwona Pavlović opowiedziała, w jaki sposób oświadczył się jej mąż biznesmen Wojciech Oświęcimski. Gwiazda liczyła, że będzie to miało miejsce na antenie podczas "Tańca z gwiazdami", ale ten postanowił ją nieco zaskoczyć... (TTV/x-news)

 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

 • Róża

  Lato 1945 roku. Tadeusz, były żołnierz AK, któremu wojna zabrała wszystko i niczego nie oszczędziła, wędruje przez Mazury. Dociera do wdowy po niemieckim żołnierzu, którego śmierci był świadkiem. Mieszkająca sama w dużym gospodarstwie Róża przyjmuje Tadeusza chłodno, pozwala przenocować. Tadeusz odwdzięcza się za gościnę pomocą w obejściu. Róża, choć się do tego nie przyznaje, potrzebuje czegoś więcej - przede wszystkim ochrony przed szabrownikami, którzy nachodzą jej gospodarstwo. Stopniowo...