• Informacje na temat:

  wojciech pszoniak jego żona

Artykuły na temat: wojciech pszoniak jego żona
 • O Polakach, którzy ratowali Żydów

  ...i Bohaterów Holocaustu Yad Vashem. Postanawia, wbrew radom bliskich, zatroskanych o jej zdrowie, że odbierze go w Jerozolimie. Tam spotyka Jakuba Kohna (Wojciech Pszoniak), który ocalał dzięki poświęceniu wielu(...)Przypadkowe spotkanie na warszawskiej ulicy zmienia losy dwojga młodych ludzi. Basia (Marta Chodorowska) kończy szkołę pielęgniarską. Stefan (Wojciech Solarz) jest młodym i obiecującym architektem...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Ameryka zakochała się w polskim filmie!

  ...aktorów z Janem Fryczem, Jackiem Braciakiem, Piotrem Adamczykiem i Wojciechem Pszoniakiem na czele. Nawet w epizodycznych rólkach na ekranie pojawiają się gwiazdy pierwszej wielkości: Kinga Preis(...)Pewnego dnia, za namową rodziców, trzydziestoletni Kuba decyduje się podjąć pierwszą w swoim życiu pracę. Bez przekonania przyjmuje posadę dostawcy zakupów. Już sam początek jego aktywności zawodowej...

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • Gwiazdę Stanisława Barei odsłonięto w Alei Sławy w Łodzi

  .... reżyserów: Krzysztofa Kieślowskiego, Andrzeja Wajdę, Romana Polańskiego, Krzysztofa Zanussiego; aktorów: Krystynę Jandę, Wojciecha Pszoniaka, Tadeusza Łomnickiego; kompozytora muzyki filmowej Wojciecha Kilara.(...), odtwórcy roli Ryszarda Ochódzkiego w klasyku Barei - "Misiu". Tym podkreślił, że Bareja to rzecz wyjątkowa w jego życiu. I choć - jak mówił - żadnych wyższych studiów nie ukończył, to jako jedyny ukończył...

 • Benefis Jana Englerta

  Aktor, reżyser, pedagog i dyrektor Teatru Narodowego Jan Englert obchodził swój benefis w studiu radiowej Trójki. Na uroczystość przybyli przyjaciele aktora, wśród nich Andrzej Wajda, Zbigniew Zamachowski i Marian Opania.

 • Nowe odcinki i konkurs muzyczny

  ...to wymieszane z dużą dawką błyskotliwego humoru, piosenek Dirty Track i Afromental oraz gościnnymi epizodami w wykonaniu Wojciecha Pszoniaka, Krzysztofa Kowalewskiego, Roberta Więckiewicza(...)Co słychać u Jankowskiego? Za moment czterdziestka, u boku odzyskana żona oraz niepokorny nastoletni syn, na głowie firma i bezustannie dzwoniące telefony komórkowe. To obecna sytuacja Darka...

 • "Kret": W obronie człowieka

  Rodzina w obliczu esbeckiej przeszłości ojca i siła miłości, która pomaga ją przezwyciężyć - to przesłanie debiutu fabularnego Rafaela Lewandowskiego, filmu "Kret", który w piątek wchodzi do kin.

 • Krauze o Grudniu '70

  Premiera filmu fabularnego "Czarny czwartek" o tragicznych wydarzeniach, które miały miejsce w grudniu w 1970 r. w Gdyni, odbędzie się w lutym 2011 roku - poinformował rzecznik prasowy tego filmu, Tomasz Gawiński.

 • O Polakach, którzy ratowali Żydów

  Opowieść o ludziach, którzy w okupowanej Polsce nieśli pomoc najbardziej prześladowanym - Żydom. Nowy serial Jedynki "Sprawiedliwi" przypomina czasy, w których za człowieczeństwo płaciło się najwyższą cenę.