• Informacje na temat:

  wojciech ryszard

Artykuły na temat: wojciech ryszard
 • Joanna Schmidt i Ryszard Petru już nie ukrywają swojego uczucia. Ale czułości!

  Czy Ryszard Petru (44 l.) i Joanna Schmidt (38 l.) w przyszłości zdecydują się na zaręczyny i zalegalizowanie związku? Polityk nie chce oficjalnie wypowiadać się na ten temat. Zresztą w ogóle nie komentuje charakteru znajomości z koleżanką z partii. Więcej zdradzają zdjęcia i sama Joanna.

 • Najbardziej znane piosenki z polskich seriali

  Znasz je, mimo iż nie miałeś okazji posłuchać ich na żadnej liście przebojów. Rozpoznajesz je po kilku sekundach i dokładnie wiesz, skąd pochodzą. Co to za utwory? Hity z polskich seriali.

 • Wojciech Błach nie płacze już po Kamilli Baar!

  Skąpana w słońcu bałtycka plaża. Spaceruje po niej para z kilkuletnim dzieckiem. Śmieją się, rozmawiają. Gdy zostają rozpoznani, chętnie rozdają autografy. On to Wojciech Błach, któremu towarzyszy(...) światem. Kilka miesięcy temu w Koszalinie, gdzie grała w sztuce "Plac Waszyngtona", towarzyszył jej biznesmen Ryszard, swego czasu związany z Edytą Olszówką. Teraz jednak w jej życiu coraz ważniejszy...

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

 • Ryszard Kotys - polski aktor i reżyser. Urodzony 20 marca 1932 roku w Mniowie. Absolwent Wyższej Szkoły Aktorskiej w Krakowie.

 • Gdynia 2014: Bóg, honor, ojczyzna?

  Dosyć niespodziewanie to "Bogowie" Łukasza Palkowskiego urośli do rangi faworyta do zdobycia tegorocznych Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni, usuwając w cień "Miasto 44" Jana Komasy, "Pod Mocnym Aniołem" Wojciecha Smarzowskiego i "Obywatela" Jerzego Stuhra.

 • "Komisarz Alex": Nowy komisarz pomoże Aleksowi pokonać ciężką chorobę!

  Alex wpadnie w depresję, a w dodatku dopadnie go zapalenie gardła i krtani. Weterynarz (Jan Wojciech Poradowski), do którego Puchała (Ireneusz Czop) zawiezie swego czworonożnego przyjaciela, orzeknie, że na przeziębienie psu pomogą antybiotyki, ale tęsknoty za Michałem (Antoni Pawlicki) nie da się łatwo wyleczyć...

 • Mecwaldowski i Jakubik jako Asteriks i Obeliks

  27 lutego do polskich kin wejdzie kolejna część przygód Asteriksa i Obeliksa. Film o podtytule "Osiedle Bogów" to pierwsza ekranizacja słynnego komiksu, zrealizowana w 3D przez twórców animacji takich jak "Wall-e" i "Odlot". W polskiej wersji językowej pojawi się zupełnie nowa, gwiazdorska obsada. W duecie jako Asteriks i Obeliks zadebiutują Wojciech Mecwaldowski oraz Arkadiusz Jakubik.

 • "Klan": 5. rocznica śmierci Rysia

  Jedno z przełomowych wydarzeń w polskich serialach, o którym mówili wszyscy. Ryszard Lubicz (Piotr Cyrwus) odszedł dokładnie 22 lutego 2012 roku, w 2235. odcinku "Klanu". Dziś, z okazji 5. rocznicy jego śmierci, postanowiliśmy przypomnieć, jak do tego doszło. Zdradzamy też, czy jest szansa na to, że Rysiek... powróci!

 • Orły 2015: Nominacje ogłoszone!

  Ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2015, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. O nagrodę w kategorii najlepszy film roku konkurować będą produkcje "Bogowie", "Jack Strong" i "Miasto 44". Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 2 marca 2015 roku.

Zdjęcia na temat: wojciech ryszard
Dyskusje na temat: wojciech ryszard
 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  , Grzegorz Ciągardlak, Elżbieta Romanowska, Wojciech Solarz, Zbigniew Zamachowski i Artur Żmijewski, pojawiają się też nowi: Krzysztof Pieczyński, Filip Gurłacz, Marianna Kowalewska, Maciej Musiałowski(...) Mikołajczak, Mariusz Drężek, Paweł Ciołkosz, Igor Kujawski, Magdalena Czerwińska, Joanna Kupińska, Ryszard Chlebuś, Bartłomiej Krat, Dominik Mirecki, Paweł Ferens, Karolina Dryzner, Michał Chorosiński