• Informacje na temat:

  wojciech waglewski wywiad

Artykuły na temat: wojciech waglewski wywiad
 • Waglewski przerywa wywiad. Posłuchaj!

  Poirytowany kompletnym brakiem przygotowania przez dziennikarkę radia z Koszalina, Wojciech Waglewski po niecałych trzech minutach przerwał wywiad. Posłuchaj!

 • Voo Voo: Brzmienia Fisza i Emade

  - Czerpię garściami z płyt synów - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Wojciech Waglewski. Lider zespołu Voo Voo zastrzega jednak, że chodzi jedynie o kwestie brzmień i produkcji, a nie o tematykę utworów Fisza i Emade.

 • Voo Voo chce grać w klubach

  "Płyta", najnowsze dzieło zespołu Voo Voo, różni się klimatem od jego poprzednich dokonań i znakomicie mogłoby być promowane koncertami w klubach. Wojciech Waglewski, główna postać grupy, nie miałby absolutnie nic przeciwko temu, aby Voo Voo promowali nową płytę w ten właśnie sposób.

 • "Przykazanie muzyki rockowej: nie oszukiwać!"

  Wydana w listopadzie 2010 roku płyta "Muzycy to wojownicy" była dla Wojciecha Waglewskiego i jego Voo Voo powrotem do muzycznych korzeni garażowego rocka. Z okazji premiery tego albumu Artur Wróblewski rozmawiał z Wojciechem Waglewskim także o najnowszych trendach w muzyce światowej, o kondycji polskiej piosenki i najciekawszych płytach 2010 roku.

 • Voo Voo: Inspirujące życie w stadle

  - Stereotyp muzyka uganiającego się za małolatami zdewaluował się - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Wojciech Waglewski, lider formacji Voo Voo, która niedawno wydała płytę "Voo Voo z kobietami". Jego zdaniem, życie w długoletnim związku z tą samą osobą może być dla artysty bardzo inspirujące.

 • Voo Voo: W poszukiwaniu piękna

  - "Piękno" to było hasło-klucz w pracy nad naszą płytą - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Wojciech Waglewski, lider zespołu Voo Voo. Zasłużona dla polskiego rocka formacja niedawno wydała nowy album, zatytułowany "Voo Voo z kobietami".

 • Proletaryat i komiksy

  Wokalista pabianickich punkrockowców z Proletaryatu Tomasz "Olej" Olejnik jest wielkim fanem komiksów. Dlatego nie zdziwił jego udział w nagraniu piosenki do filmu "Tytus, Romek i A'Tomek", opartego na słynnej serii komiksów autorstwa Henryka Jerzego Chmielewskiego, czyli po prostu Papcia Chmiela. - Jestem fanem tej serii. Sam kiedyś namiętnie rysowałem komiksy - mówi "Olej" w rozmowie z INTERIA.PL.

 • Dopiero co na rynku ukazała się najnowsza płyta dowodzonej przez Wojciecha Waglewskiego formacji Voo Voo, zatytułowana "Płyta z muzyką", a już jej frontman planuje wydanie kolejnych albumów. Jeśli wszystko potoczy się dobrze to w ciągu tego roku pojawią się jeszcze co najmniej trzy płyty firmowane nazwą Voo Voo.

 • Zbigniew Hołdys: Lufa i ogór

  Komentator spraw wszelakich, felietonista, scenarzysta, grafik, pomysłodawca Akademii Sztuk Przepięknych, dziennikarz, wydawca, współtwórca wielu przebojów polskiego rocka - Zbigniew Hołdys kończy w poniedziałek (19 grudnia) 60 lat.

 • Stop grafomanii!

  "Obowiązek obowiązkiem jest, piosenka musi posiadać tekst". Co sprawia, że tekst piosenki jest wartościowy? Gdzie przebiega granica między grafomanią a poezją w muzyce rozrywkowej? Którzy autorzy najlepiej radzą sobie z "otchłanią białej kartki"? Czy mamy następców Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego?

Wideo na temat: wojciech waglewski wywiad
 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

 • Róża

  Lato 1945 roku. Tadeusz, były żołnierz AK, któremu wojna zabrała wszystko i niczego nie oszczędziła, wędruje przez Mazury. Dociera do wdowy po niemieckim żołnierzu, którego śmierci był świadkiem. Mieszkająca sama w dużym gospodarstwie Róża przyjmuje Tadeusza chłodno, pozwala przenocować. Tadeusz odwdzięcza się za gościnę pomocą w obejściu. Róża, choć się do tego nie przyznaje, potrzebuje czegoś więcej - przede wszystkim ochrony przed szabrownikami, którzy nachodzą jej gospodarstwo. Stopniowo...

 • Randka w ciemno

  "Randka w ciemno" to nieprzewidywalna, pełna zwrotów akcji komedia o relacjach damsko-męskich, utrzymana w klimacie "Lejdis" i "Testosteronu" Co by było, gdyby faceci z "Testosteronu" stanęli do konfrontacji z ostrymi dziewczynami z "Lejdis"? Na to pytanie próbują odpowiedzieć twórcy nieprzewidywalnej komedii "Randka w ciemno". Film stanowi propozycję dla tych, których zmęczył lukier produkowanych seryjnie komedii romantycznych i szukają w kinie solidnej dawki emocji oraz prawdziwego,...