• Informacje na temat:

  wojciech zieliński dziennikarz

Artykuły na temat: wojciech zieliński dziennikarz
 • Zielińska nie chce ślubu

  Rodzice Kasi Zielińskiej pragną, by założyła rodzinę. Ale ona ma inne plany. Mimo że znalazła wymarzonego towarzysza życia.

 • Fragmenty "Służb specjalnych" na Festiwalu Filmowym w Gdyni

  2 października odbędzie się uroczysta premiera długo oczekiwanego obrazu Patryka Vegi "Służby specjalne". Tymczasem podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni twórcy i aktorzy spotkali się dziennikarzami, którym pokazano również fragmenty filmu.

 • "Pakt": Jesień należy do Magdaleny Cieleckiej!

  ...prokuratora Kazimierza Procha (Jacek Koman) i jego partnera - komisarza Witolda Kielaka (Wojciech Zieliński). Aktorka gra w nim patolog Ewę Siedlecką. Jest to kobieta rzeczowa, zjawiskowa, uzależniona(...) dziennikarz śledczy, którego poznajemy w trakcie burzy medialnej, jaką wywołała jego ostatnia publikacja prasowa. Najważniejszą rolę kobiecą w "Pakcie" odgrywa Magdalena Cielecka. Aktorka wciela się...

 • Wojciech Zieliński w roli homofoba

  Od połowy sierpnia w wybranych kinach można oglądać spot "Homofobia szkodzi Tobie i Twojemu otoczeniu", w którym w głównej roli wystąpił Wojciech Zieliński.

 • Karolina Gorczyca wreszcie szczęśliwa w miłości!

  ...sportu, była ambasadorką zawodów. On jest zapalonym triathlonistą. Karolina, świeżo akurat po rozstaniu z ojcem Marysi, aktorem Wojciechem Zielińskim, nie szukała miłości. Ale z Krzysztofem(...)Jakiś czas temu dziennikarze "Życia na Gorąco" byli świadkami zaskakującego wydarzenia. "Spotkaliśmy Karolinę kilka dni temu wczesnym popołudniem w restauracji w warszawskich Włochach. Aktorka...

 • Katarzyna Zielińska: Ciężkie zapalenie płuc

  Zapracowana, zabiegana, wszędzie jej pełno. Do takiego wizerunku Katarzyny Zielińskiej (33 l.) zdążyliśmy się już przyzwyczaić.

 • Spotkanie na planie "Prokuratora“

  ...aktorzy: Jacek Koman, Wojciech Zieliński, Dominika Ostałowska, Andrzej Deskur i Cezary Kosiński, scenarzyści Wojciech i Zygmunt Miłoszewscy, producentka Magdalena Zielska oraz Jerzy Kapuściński(...) Wojciecha Zielińskiego (“Służby specjalne", “Lekarze", “Zbrodnia"). - Ten mój gliniarz dużo gada i dowcipkuje - zdradza aktor. - To 35-latek, który jakiś czas wcześniej rozwiódł się z żoną. Szuka...

 • Zielińska: Nie jest już singielką!

  Koniec z samotnością! Po trzech latach bycia singielką Katarzyna Zielińska (30 l.) znów się zakochała. Kim jest wybranek aktorki?

 • Nadchodzi pora na "Lekarzy"!

  ..., czego chce, to skutecznie pomagać innym. Jest joginem, miłośnikiem medytacji, ale też oddanym lekarzem słynącym ze wspaniałego podejścia do pacjentów. Daniel Orda (Wojciech Zieliński) jest(...) 21.30. Na pierwsze spotkanie z bohaterami nowego serialu TVN zaprasza 3 września. W naszej galerii znajdziecie fotorelację ze środowego spotkania ekipy i gwiazd "Lekarzy" z dziennikarzami.

 • Yach Film: Wybieramy najlepszy teledysk roku!

  Kto zrobił w Polsce najciekawszy teledysk muzyczny ostatnich 12 miesięcy? Odpowiedź na to pytanie poznamy 8 października w Gdańsku, w ostatnim dniu 15. Jubileuszowego Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film. Spośród ponad 190 zgłoszonych teledysków, najwięcej szans mają dokonania grupy Hey i Marii Peszek (po 5 nominacji) oraz Voo Voo, Sistars, Proletaryatu i Olafa Deriglasoffa (po 4 nominacje). Partnerem internetowym festiwalu jest INTERIA.PL.

Wideo na temat: wojciech zieliński dziennikarz
 • Huśtawka

  Karolina Gorczyca, Joanna Orleańska i Wojciech Zieliński w filmowej historii o niejednej miłości. Pełen namiętności film podszyty zmysłowym erotyzmem i psychologicznym realizmem, w którym niepowtarzalny klimat tworzy dynamiczna muzyka i aksamitna filmowa fotografia. 35-letni Michał (Wojciech Zieliński) ma piękną żonę Annę (Joanna Orleańska) i córeczkę Justynę. Nie przeszkadza mu to jednak zakochać się w zmysłowej i niepokornej Karolinie (Karolina Gorczyca). Mężczyzna nie chce rozwodu, ale nie...

 • Chrzest

  Michał ma to, o czym marzył: piękną żonę Magdę, nowonarodzonego synka, niezłą pracę. Sprowadza Janka - przyjaciela z dawnych lat, aby został ojcem chrzestnym dziecka. To tylko początek planu Michała, który prosi przyjaciela, by zainteresował się jego żoną... Początkowo plan spełnia się, ale Michałowi coraz trudniej się z nim pogodzić. Michał wie, że jego głęboko skrywana przeszłość nieuchronnie upomni się niego, a Janek będzie musiał podjąć decyzję, której skutków nigdy nie zapomni.

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...