• Informacje na temat:

  wojciechowski polonia

Artykuły na temat: wojciechowski polonia
 • Wojciechowska kobietą roku!

  ..., Elżbieta Jaworowicz, Jadwiga Staniszkis, Ewa Kopacz, Justyna Kowalczyk, czy Magdalena Środa. Złoty Wawrzyn powędrował jednak do Martyny Wojciechowskiej, którą nominowała Anna Dymna. W uzasadnieniu(...) w Hotelu Polonia Palace w Warszawie, a przybyło na nią wiele znanych osobistości. Dostrzegliśmy m.in. Prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz, Bożenę Batycką, Irenę Eris, Joannę Szczepkowską, Ilonę...

 • Wojciechowska kobietą roku

  Złoty Wawrzyn dla Martyny Wojciechowskiej! Nagroda przyznana została już po raz dziewiętnasty przez czytelniczki, laureatki poprzednich edycji i zespół redakcyjny magazynu "Twój Styl".

 • Werner o Wojciechowskiej: Jest wzorem

  Łzy wzruszenia i niezwykły podziw rysował się na twarzach zgromadzonych w warszawskim Polonia Palace, kiedy tytuł Kobiety Roku miesięcznika "Twój Styl" odbierała Martyna Wojciechowska . Laureatkę nieustannie wspierała jej serdeczna przyjaciółka Anita Werner .

 • Doda i Radek: Będzie ślub?

  Najpopularniejsza para polskiego show biznesu zamierza ponownie wziąć ślub!

 • Majdan z powrotem przyjęty do klubu!

  Klub Polonia Warszawa przywrócił Radka Majdana, oskarżonego o czynną napaść na funkcjonariuszy policji, do kardy drużyny. Cóż, na boisku niekontrolowana agresja może być przydatna.

 • KRRiT: Reklamy niezdrowej żywności w stacjach dla dzieci

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zarzuciła stacjom MiniMini+, TeleTOON+, Nickelodeon, TVP1, TVP2, TV Polonia, Polsat, TV4, TV Puls, że nadawanym przez nie audycjom dla dzieci towarzyszyły reklamy niezdrowej żywności. Przewodniczący Rady Jan Dworak zażądał wyjaśnień.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka drży o zdrowie Krupińskiej. Nie chce, by podróżowała?

  Pierwszy raz otrzymała propozycję wyjazdu rok temu, ale wtedy za nią podziękowała.  - Byłam świeżo po porodzie i nie chciałam zostawiać miesięcznej córki - tłumaczy Paulina Krupińska. Teraz, gdy jej Antonina ma już rok i miesiąc, łatwiej było jej podjąć taką decyzję.  Tak oto Miss Polonia została prowadzącą programu dokumentalnego "Sekrety Doliny Inków". Pod koniec sierpnia spędziła dziewięć dni...

 • Jakie wieczory wyborczy?

  Szacunkowe wyniki wyborów, komentarze ekspertów, łączenia ze sztabami wyborczymi - zobaczyć będzie można podczas wieczorów wyborczych, które przygotowują na niedzielę TVP, TVN24 i Polsat News.

 • Doda i Majdan biorą ślub!

  W wywiadzie udzielonym dziennikowi "Polska" Józef Wojciechowski, prezes i właściciel klubu Polonia Warszawa, nieopatrznie (czyżby?) wyjawił plany Radka Majdana i Rabczewskiej. Zapytany, czy ma problemy z piłkarzem po słynnej awanturze w Mielnie , powiedział: "Nie, Radek jest dobrym bramkarzem i w porządku człowiekiem. Nie zamierzam się go pozbywać, tylko ewentualnie gdzieś wypożyczyć". "Nie...

 • Najważniejszy utwór Isis Gee

  Zakwalifikowany do konkursu "Piosenka dla Europy" utwór "For Life" Isis Gee to najważniejsza kompozycja uczestniczki "Tańca z gwiazdami". Klip możecie oglądać tylko na stronach INTERIA.PL!