• Informacje na temat:

  wojewódzki doskonale

Artykuły na temat: wojewódzki doskonale
 • Kuba Wojewódzki pokazał dziewczynę! Ładniejsza od Renulki?

  Kuba Wojewódzki (55 l.) chyba nie przepada za byciem singlem. Po tym, jak rozstał się w ubiegłym roku z Renatą Kaczoruk (33 l.), długo doskwierała mu samotność. Wygląda jednak na to, że u jego boku pojawiła się nowa dziewczyna, którą w końcu pochwalił się przy okazji muzycznej imprezy.

 • Patricia Kazadi pisze nowy rozdział

  Prowadząca "You Can Dance" od lat ciężko pracowała na swoją pozycję w show-biznesie. Młoda gwiazda stacji TVN szykuje się właśnie do wydania drugiej płyty i spotkania z miłośnikami tańca.

 • Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z „kobietami swojego życia”! Renulka będzie zazdrosna?

  Od pewnego czasu Kuba Wojewódzki (54 l.) nie publikuje wielu zdjęć ze swoją ukochaną, Renatą Kaczoruk (32 l.), ale tym razem zrobił wyjątek. Zaskakiwać jednak może fakt, że na zdjęciu pojawił się ktoś trzeci.

 • Kto stoi za sukcesami Dawida Kwiatkowskiego i Saszan?

  Co mają wspólnego Dawid Kwiatkowski, Saszan i Jula, poza tym, że zostali gwiazdami wśród nastoletniej publiczności? Wszyscy oni wydają muzykę pod szyldem tej samej wytwórni płytowej.

 • Renata Kaczoruk wyjawiła prawdę na temat związku z Kubą Wojewódzkim! Wrócili do siebie?!

  Renata Kaczoruk (32 l.) i Kuba Wojewódzki (55 l.) byli parą przez 5 lat. Rozstali się po cichu bez skandali, ale jednak nadal pojawiają się plotki o ich powrocie do siebie. Modelka w końcu postanowiła skomentować te doniesienia.

 • Ewa Farna wzdycha do Kuby Wojewódzkiego

  Swoją "miłością platoniczną" nazwała Kubę Wojewódzkiego Ewa Farna.

 • Kuba Wojewódzki atakuje także Agnieszkę Woźniak-Starak! Bardzo się na niej zawiódł!

  Kuba Wojewódzki (53 l.) jest teraz na ustach wszystkich, a to za sprawą wywiadu, którego udzielił niedawno. Skrytykował w nim Polaków oraz kolegów i koleżanki z branży. Najbardziej dostało się Małgorzacie Rozenek-Majdan (38 l.?), ale showman nie oszczędził także Agnieszki Woźniak-Starak (38 l.). Miał z nią przykre doświadczenia. Nie pomogła mu w potrzebnie.

 • Kuba Wojewódzki był na "tak"

  O jego głosie mówiono, że jest hipnotyczny i intrygujący. Porównywano go nawet do samego Bono. Mimo iż jego dwie pierwsze płyty nie zrobiły furory na świecie, Kurt Nilsen, zwycięzca światowej edycji "Idola", powraca po 3 latach przerwy, wydając trzeci album.

 • Wojewódzki i Czartoryska udają romans?

  Od kilku tygodni często można spotkać ich razem. Anna Czartoryska (27 l.) i Kuba Wojewódzki (48 l.) wspólnie odwiedzają modne warszawskie knajpki i kluby. Razem także bawili się w Gdyni na koncercie(...) dziewczynie Piotra Adamczyka niemałe wrażenie. A może po prostu Anna i Kuba uznali, że przyda się wokół nich trochę zamieszania. I postanowili udawać romans. Bo to zawsze doskonale się sprzedaje...

 • Wojewódzki o Eurowizji

  "Festiwal Eurowizji to doskonałe miejsce, gdzie można się masowo i publicznie skompromitować za publiczne pieniądze" - kpi Kuba Wojewódzki w najnowszym odcinku swojej kroniki popkulturalnej w "Polityce".

Zdjęcia na temat: wojewódzki doskonale
Wideo na temat: wojewódzki doskonale
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.