• Informacje na temat:

  wojewódzki drwi

Artykuły na temat: wojewódzki drwi
 • Kuba Wojewódzki drwi z Rozenek! To był cios poniżej pasa!

  Kuba Wojewódzki (52 l.) jak co tydzień wybrał sobie kilka gwiazd, aby zadrwić z nich w swoim felietonie. Tym razem w gronie "faworytów" dziennikarza znalazła się lady Małgorzata Rozenek (wiek do wiadomości redakcji). Narzeczona Radka Majdana nie będzie zadowolona, gdy przeczyta to, co napisał o niej jej kolega ze stacji...

 • "Wspólny lot" z Wojewódzkim

  Michał Figurski, który doczekał się własnego programu telewizyjnego "Jazda Figurowa", nie boi się porównań do Kuby Wojewódzkiego. Z nim prowadzi program radio wy i jak twierdzi Figurski, mają wspólne poczucie humoru, "wspólny lot".

 • Kinga i Agata Duda: Kuba Wojewódzki boleśnie z nich zadrwił!

  Kuba Wojewódzki (53 l.) uwielbia drwić z prezydenta Andrzeja Dudy (44 l.). Tym razem oberwało się jednak jego córce Kindze (21 l.) oraz jego żonie Agacie (44 l.).

 • Kuba Wojewódzki: Bez tabu!

  Choć niedawno hucznie obchodził 50. urodziny, nie zwalnia tempa, nie zamierza też rezygnować z prowokacji, skandali i ostrego języka. Jego autorski program "Kuba Wojewódzki" wciąż gromadzi przed telewizorami tłumy widzów.

 • Ojciec Kaczoruk wściekły! Obejrzał "Roast Kuby Wojewódzkiego" i...

  Czy mężczyzna, który kocha, pozwala, by publicznie drwiono z jego ukochanej? A potem inkasuje za to 100 tys. zł? Bliscy Renaty Kaczoruk (29 l.) w to wątpią.

 • Wojewódzki i Figurski drwią z Kazika

  Kuba Wojewódzki i Michał Figurski nagrali piosenkę, w której nawiązują do sporu Kazika Staszewskiego z radiem Eska Rock.

 • Kuba Wojewódzki potwierdza: Kuba Wesołowski zostanie tatą!

  Kuba Wojewódzki (52 l.) w swoim felietonie do jednego z tygodników potwierdził plotki, jakoby Kuba Wesołowski (30 l.) miał niebawem zostać tatą!

 • Wojewódzki i Figurski zwolnieni

  Kierownictwo radia Eska Rock rozwiązało umowy z Kubą Wojewódzkim i Michałem Figurskim. To efekt skandalu, który wywołała jedna z ich audycji.

 • Kuba Wojewódzki szydzi z przemiany Karolaka!

  ...postanowił zadrwić sobie Kuba Wojewódzki w swojej radiowej audycji. Showman stwierdził, ze Karolak zmienia front, bo zapewne liczy na fuchę w TV Republika i ubiega się o rolę świętego! Wraz z Piotrkiem(...) między jego zębami" - drwił Kuba. Też uważacie, że z Karolaka niezły konformista?

 • Dociekliwy zadymiarz

  Jedni go szczerze nienawidzą, inni uwielbiają za dociekliwe pytania, prowokacje i złośliwości. Dla tych, którzy goszczą w jego programie, konfrontacja z nim jest dużym wyzwaniem. Sam stroni od udzielania wywiadów.

Wideo na temat: wojewódzki drwi
 • Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'hoole

  Uznany twórca filmów Zack Snyder debiutuje w dziedzinie animacji przygodowym filmem z gatunku fantasy pod tytułem "Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole". Film Snydera, oparty na popularnych książkach Kathryn Lasky noszących tytuł "Guardians of Ga'Hoole" to propozycja dla całych rodzin. Widzowie śledzić będą losy Sorena, młodej sowy oczarowanej epickimi opowieściami swojego ojca o Strażnikach Ga'Hoole - mitycznych skrzydlatych wojownikach, którzy stoczyli wielką bitwę w obronie całego...