• Informacje na temat:

  wojewódzki i kobiety

Artykuły na temat: wojewódzki i kobiety
 • Kuba Wojewódzki pokazał się z dziećmi! To jego!?

  ...​Kuba Wojewódzki (56 l.) od lat uchodzi za "Casanove", który zmienia kobiety jak rękawiczki. Dziennikarz stara się unikać odpowiedzi na pytanie, czy chce zostać ojcem. Na swoim Instagramie opublikował jednak wymowne zdjęcie!

 • Dorota Wellman: Wesoła kulka z pazurem

  Dorota Wellman ma cięty język i w swoich wypowiedziach nie oszczędza nikogo. Czy przyjdzie jej zapłacić za tę szczerość?

 • Wojewódzki zaskakująco do Sary Boruc: Artur też czasami zalicza dziwne szmaty!

  Sara Boruc (32 l.) postanowiła skomentować jedno ze zdjęć Kuby Wojewódzkiego. Dość szybko tego pożałowała...

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • Sara Boruc u Kuby Wojewódzkiego. Zapytał ją o Annę Lewandowską. Odpowiedź?

  Sara Mannei-Boruc (32 l.) była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego (55 l.). Podczas rozmowy padały różne pytania: o jej strój, płytę, męża. Nie zabrakło również nawiązania do... Anny Lewandowskiej (30 l.). Wówczas żona Artura Boruca (38 l.) zaczęła tłumaczyć, że gdyby nie popularni partnerzy, to ich ukochane nie byłyby osobami, którymi są. Co na to żona Roberta Lewandowskiego (30 l.)?

 • Wojewódzki lubi młodsze

  Kuba Wojewódzki (44 l.) nigdy nie ukrywał, że boi się wydorośleć i że ciągle chce czuć się młodo. Jednemu z kolorowych magazynów wyznał, że najlepszą terapię odmładzającą zapewniają mu młode kobiety, z którymi się związuje.

 • Kuba Wojewódzki nie spieszy się z wykonaniem wyroku. Komornik zapuka do jego drzwi?

  W obronie kobiety mężczyźnie nie wolno strzelać słowami jak kulami. Kuba Wojewódzki (54 l.) musi się z tym pogodzić, czy to mu się podoba, czy nie...

 • Kobiety u Kuby

  Gościem najbliższego odcinka popularnego talk-show "Kuba Wojewódzki" będzie m.in. Marysia Sadowska. Swym występem program uświetni z kolei formacja Kobiety, w której występuje jednak tylko jedna kobieta.

 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk: ze ślubu nici? Ojciec modelki reaguje nerwowo!

  Z tematu ślubu od tygodni Kuba Wojewódzki (53 l.) i Renata Kaczoruk (30 l.) robią sobie żarty. I choć u boku Kuby Renata wyrasta na gwiazdę, jej bliscy martwią się, że zyskując sławę, straci miłość. Podobno najbardziej tematem denerwuje się ojciec kobiety. Chciałby dla swojej córki jak najlepiej.

 • Wojewódzki bez konkurencji

  Piąty sezon programu "Kuba Wojewódzki", zakończony w miniony wtorek, oglądało średnio 1,77 mln widzów. Talk-show zanotował lepszy wynik od filmów TVP2 i Polsatu oraz "Misji specjalnej" zapewniając TVN pozycję lidera pasma.

Zdjęcia na temat: wojewódzki i kobiety
Wideo na temat: wojewódzki i kobiety
 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Kobiety z 6. piętra

  Jean-Louis (znany z Nieba nad Paryżem Fabrice Luchini) był statecznym mężczyzną i ojcem rodziny... dopóki nie poznał hiszpańskich pokojówek mieszkających na szóstym piętrze w jego kamienicy. Jedna z nich, niezwykle piękna Maria, wprowadza porządek w domu Jean-Louisa i jak się potem okazuje chaos w jego sercu. Zderzenie hiszpańskiego temperamentu z konserwatyzmem francuskiej klasy średniej tworzy prawdziwie wybuchową komediową mieszankę. Paryż, lata 60. XX wieku. Spokojne życie konserwatywnej...

Dyskusje na temat: wojewódzki i kobiety
 • Re: Cieślak: Uczę się od Wojewódzkiego

  Bez urazy Adamie ale chyba masz z kobietami na bakier. Pewnie nie jesteś gejem tylko ciągle Ci się nie udaje. Uwierz mi, że to,. że kobiety mówią nie oznacza, że mówią głupio to oznacza, że trzeba nauczyć się słuchać... Wojewódzki uwodzi brakiem hipokryzji, prawdziwością

 • Re: Maciek u seksuologa

  TY też nie możesz mieć Kobiety przeważnie rodzą zdrowe dzieci, natomiast mężczyźni są bezpłodni. To teraz wiem dlaczego Wojewódzki nie może mieć młodych. Geniusze...ludzie z zespołem downa nie mogą mieć dzieci...lżej wam?

 • Re: Maciek u seksuologa

  Geniusze...ludzie z zespołem downa nie mogą mieć dzieci...lżej wam? Kobiety przeważnie rodzą zdrowe dzieci, natomiast mężczyźni są bezpłodni. To teraz wiem dlaczego Wojewódzki nie może mieć młodych.