• Informacje na temat:

  wojewódzki ibisz

Artykuły na temat: wojewódzki ibisz
 • Kuba Wojewódzki gejem? Jest komentarz!

  Michał Piróg (35 l.) w wywiadzie dla "Wprost" "wyoutował" Kubę Wojewódzkiego (50 l.), twierdząc, że nie wymaga od niego, iż przyzna się, że "był z Kammelem". Showman postanowił odpowiedzieć celebrycie.

 • Ibisz i Passent u Wojewódzkiego

  We wtorek, 10 kwietnia, gośćmi Kuby Wojewódzkiego będą panowie Krzysztof Ibisz i Daniel Passent. Co wyniknie z tego spotkania?

 • Wojewódzki nie wytrzymał. Zaatakował młodą dziewczynę na Instagramie!

  Kuba Wojewódzki (54 l.) uwielbia się chwalić swoim bogactwem i życiem w luksusach. Czyżby to była tylko ułuda, skoro na Instagramie zaczął polecać tanie kremy jak początkujące szafiarki? Krytkę internautów znosi jednak bardzo źle...

 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  W 2011 roku polskich widzów czeka zdecydowanie większa dawka nowych programów rozrywkowych niż w latach ubiegłych. Która produkcja zyska największe uznanie, a co za tym idzie, będzie mogła liczyć na kolejne edycje?

 • Tomasz Kammel wyznaje: "Nie jestem gejem"

  ...tygodnia "Wprost". Zasugerował wówczas, że Tomasz Kammel mógł mieć romans z Kubą Wojewódzkim.  Showman szybko zareagował. "Michał Piróg, zadeklarowany tancerz, pół-Żyd i cały gej, postanowił coś, czego nie chcieli postanowić inni, i w tygodniku 'Wprost' zmajstrował swoją listę Wildsteina. Gejów, którzy powinni się ujawnić, bo Michał nie lubi, jak się ukrywają. Damięcki, Rozmus, Ibisz, Kammel...

 • Wiktory: Ibisz największym przegranym

  Krzysztof Ibisz okazał się największym przegranym Wiktorów 2009. Dziennikarz był nominowany w aż trzech kategoriach: Najlepszy Prezenter TV, Osobowość Telewizyjna i Wiktor Publiczności, ale nie otrzymał ani jednej statuetki.

 • Serialowe Wiktory

  Wiktory 2009 otrzymali m.in. Jerzy Buzek, Artur Żmijewski, Kuba Wojewódzki i Andrzej Grabowski. Serialowy ksiądz-detektyw triumfował w kategorii Najpopularniejszego Aktora, natomiast publiczność wyróżniła Andrzeja Grabowskiego, który nadal najbardziej kojarzony jest ze swojej kreacji w "Świecie według Kiepskich".

 • Lis, Górniak czy Wojewódzki?

  Lis, Górniak, Ibisz, Buzek, Karolak, Cichopek, Durczok, Kowalczyk, Wojewódzki, a może Torbicka? Jubileuszowa, 25. gala wręczenia Wiktorów, nagród dla najbardziej popularnych osobowości telewizyjnych, odbędzie się 21 maja, o godz. 21.20 w siedzibie Telewizji Polskiej.

 • Michał Piróg wygadał się: Znany polityk ma chłopaka

  ..., o którym się spekuluje, że jest gejem, a jego matka jest moją agentką. Albo o Robercie Rozmusie" - pyta. "Krzysztof Ibisz wtedy też mieszkał na Kabatach, w tym samym bloku, co ja. Dzieliłem z nim(...) wyoutować. Nie oczekuję, że Kuba Wojewódzki powie: tak, byłem z Tomkiem Kammelem. Wszyscy im tę łatkę przypięli, ale to ich trzeba zapytać". To nie koniec! Piróg twierdzi, że regularnie widuje...

 • Wojewódzki najbardziej irytujący

  Najbardziej kontrowersyjną postacią w Polsce jest Kuba Wojewódzki. Okazuje się, że nie znosimy nie tylko gwiazd show-biznesu. Na liście najbardziej irytujących osób w Polsce znaleźli się m.in. polityk Janusz Palikot i ojciec Tadeusz Rydzyk.

Wideo na temat: wojewódzki ibisz
 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...