• Informacje na temat:

  wojewódzki idol

Artykuły na temat: wojewódzki idol
 • Słynny "Idol" wróci do telewizji?! "Producentom marzą się największe gwiazdy"

  Program "Idol" zapoczątkował przed laty modę na muzyczne show i przyniósł Polsatowi spore zyski. Po latach chce go wskrzesić konkurencja!

 • Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego: Marihuanę palę cały czas

  Lubujący się w kontrowersjach Maciej Maleńczuk był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Nie obyło się bez poruszania budzących gorące emocje tematów.

 • Kuba Wojewódzki wraca do Polsatu? To dlatego zaatakował TVN w ostatnim wywiadzie?

  Kuba Wojewódzki (52 l.) uratuje swą upadającą karierę wracając na stare śmieci?

 • Kto stoi za sukcesami Dawida Kwiatkowskiego i Saszan?

  Co mają wspólnego Dawid Kwiatkowski, Saszan i Jula, poza tym, że zostali gwiazdami wśród nastoletniej publiczności? Wszyscy oni wydają muzykę pod szyldem tej samej wytwórni płytowej.

 • W ostatnim odcinku show Kuby pojawił się idol nastolatek, na których także świetnie zarabia. O wokaliście zrobiło się  bowiem głośno, gdy na jaw wyszło, że organizuje obozy dla młodych dziewczyn za ponad 2,5 tysiąca złotych.  Cena zawiera m.in. prywatne spotkania z Dawidem w ich pokojach! Sam Kwiatkowski nie rozumie, dlaczego nagle zrobiło się o tym tak głośno i zaczęło to bulwersować ludzi...

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Kuba Wojewódzki wróci do "Idola"?

  Polsat ostatecznie zdecydował się na przywrócenie do ramówki "Idola" , swojego hitu sprzed kilku lat. Stacja będzie próbowała ściągnąć do jury Kubę Wojewódzkiego...

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • Kuba Wojewódzki

  ..., Trójce, Radiu Bis. W telewizji zadebiutował w polsatowskim programie "Halo-Gramy". Popularność zdobył dzięki "Idolowi". Był także jurorem w konkursie "World Idol", pojedynku zwycięzców krajowych edycji "Idola" z całego świata. W latach 2003–2007 z Michałem Figurskim prowadził Antylistę, poranną audycję w Antyradiu w Warszawie i Katowicach (od września 2007 również w Krakowie). Od 28 stycznia 2008

 • Wojewódzki kontra "Światowy Idol"

  Kurt Nilsen, "Światowy Idol" z Norwegii, pojawi się w niedzielę, 29 lutego, jako specjalny gość Kuby Wojewódzkiego w jego popularnym talk-show w Polsacie. Tego samego dnia, tyle że rano, w telewizyjnej "Popliście" zagra zespół Contra z Grodkowa.

Zdjęcia na temat: wojewódzki idol
Wideo na temat: wojewódzki idol
 • Krzysztof Zalewski: Wojewódzki nie poznaje mnie na ulicy

  Podczas drugiej edycji programu "Idol" Kuba Wojewódzki mocno wspierał poczynania Krzysztofa Zalewskiego. Utarło się nawet przekonanie, że stał się on ulubieńcem dziennikarza. Dziś wokalista przyznaje(...) jednak, że nie żywi do Wojewódzkiego urazy. "Często zmieniam image, może stąd te nieporozumienia" – stwierdza.