• Informacje na temat:

  wojewódzki kazik staszewski

Artykuły na temat: wojewódzki kazik staszewski
 • ...przez katolików społeczeństwie to akt trudny, ale konieczny". Kazik Staszewski w swoich utworach często porusza kwestie wiary, podkreślając, że "dobrze być człowiekiem wierzącym". Sam jednak ma(...) wyznała w programie Kuby Wojewódzkiego - została zaszczuta. "Wierzyłam bardzo długo. Natomiast po tej sprawie z Biblią oczekiwałam zupełnie innej reakcji jeśli chodzi o księży, trochę mnie zaszczuli...

 • Wojewódzki i Figurski drwią z Kazika

  Kuba Wojewódzki i Michał Figurski nagrali piosenkę, w której nawiązują do sporu Kazika Staszewskiego z radiem Eska Rock.

 • Zaskakujący ranking osobowości

  ..., Lecha Wałęsę, Kazika Staszewskiego, Wojciecha Waglewskiego, Muńka Staszczyka i Zbigniewa Hołdysa. W grupie "marek ekskluzywnych", czyli osób rzadko pojawiających się w mediach, jednak wciąż budzące(...) ze względu na kondycję ich "marki". Badanie pokazało, że Anna Mucha, Doda, Donald Tusk, Edyta Górniak, Janusz Palikot, Katarzyna Cichopek, Kuba Wojewódzki, Paweł Wilczak, Szymon Majewski, Tomasz Lis...

 • Kazik atakuje radio, radio kontratakuje

  Kazik Staszewski zaatakował radio Eska Rock po tym, jak przedstawiciele rozgłośni poprosili zespół wokalisty o skrócenie swojego singla na potrzeby anteny.

 • Kazik Staszewski: To Leszczyński miał być ostry

  Na internetowej stronie Kazika Staszewskiego znaleźć można utwór "Idol", w którym piosenkarz przedstawia swoje zdanie na temat słynnego telewizyjnego show. Wygląda na to, że Kazik nie miałby w programie zbyt wielkich szans na wygraną.

 • Muzyczna niedziela w Polsacie

  W niedzielę, 16 listopada, dwa popularne programy nadawane przez telewizję Polsat, gościć będą trójkę polskich wykonawców muzycznych. W "Popliście" pojawi się zdobywający coraz większą popularność zespół Skangur oraz Katarzyna Nosowska, wokalistka grupy Hey. Natomiast gościem "Kuby Wojewódzkiego" będzie hiphopowa formacja Sistars, zbierająca ostatnio bardzo dobre recenzje.

 • Premierowy "Czarny czwartek"

  Przedpremierowy pokaz filmu fabularnego "Czarny czwartek" o tragicznych wydarzeniach Grudnia 70. odbył się w czwartek wieczorem w Gdyni.

 • Doda lubiana, Michał Wiśniewski przeciwnie

  Doda, Donald Tusk, Wojciech Cejrowski - to najbardziej znane i lubiane postaci życia publicznego. Z kolei Andrzej Lepper, Michał Wiśniewski, Nelly Rokita należą do najmniej szanowanych i najbardziej denerwujących - wynika z badania wizerunku znanych osób.

 • Paszporty "Polityki": Nominacje muzyczne

  Krzysztof "Grabaż" Grabowski, lider Pidżamy Porno i grupy Strachy Na Lachy, aktorka i piosenkarka Maria Peszek oraz jazzowy duet Skalpel otrzymali oficjalne nominacje do "Paszportów", nagród tygodnika "Polityka" w kategorii "Estrada". Zdaniem zgłaszających krytyków, w 2005 roku żaden z nurtów muzycznych nie dominował wyraźnie nad innymi. W redakcyjnym komentarzu podkreślano "oryginalność artystyczną niezależną od chwilowych koniunktur" i dystans od "konfekcji muzycznej nieustannie...

 • Film znakomity i straszny

  "Czarny czwartek", opowiadający o tragicznych wydarzeniach Grudnia'70, to film znakomity, wierny faktom, a zarazem straszny, mogący wywołać lęk za sprawą realistycznego ukazania dramatycznych scen - ocenił w rozmowie z PAP historyk prof. Jerzy Eisler.