• Informacje na temat:

  wojewódzki o annie musze

Artykuły na temat: wojewódzki o annie musze
 • Wojewódzki wyjawił sekret Muchy! Anka nie pozostała mu dłużna. Mówi, jakim był kochankiem!

  Kuba Wojewódzki (55 l.) w swojej autobiografii nie mógł oczywiście nie wspomnieć o swojej wieloletniej partnerce. Anna Mucha (38 l.) raczej nie zostanie fanką tego dzieła. Co wyjawił showman?

 • Posłuchaj ich, zanim staną się popularni!

  Masz dość tych samych wykonawców w radiu i telewizji? Szukasz czegoś nowego z rodzimego podwórka? Ułatwimy ci zadanie. Oto 10 zespołów/artystów, których musisz przesłuchać jeszcze w tym roku.

 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk: ich związek nie przetrwa?

  Kuba Wojewódzki (53 l.) i Renata Kaczoruk (30 l.) są w sobie zakochani, ale jeśli karty tarota się nie mylą, ten związek prędzej czy później musi się rozpaść. A kto na nim zyska?

 • Cieślak: Uczę się od Wojewódzkiego

  Anna Cieślak gra jedną z głównych ról w nowym serialu TVP "Rezydencja". - musimy grać szybko. Uczę się tego od Kuby Wojewódzkiego, z którym gram w Teatrze 6. piętro - przyznaje aktorka.

 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk: ze ślubu nici? Ojciec modelki reaguje nerwowo!

  Z tematu ślubu od tygodni Kuba Wojewódzki (53 l.) i Renata Kaczoruk (30 l.) robią sobie żarty. I choć u boku Kuby Renata wyrasta na gwiazdę, jej bliscy martwią się, że zyskując sławę, straci miłość. Podobno najbardziej tematem denerwuje się ojciec kobiety. Chciałby dla swojej córki jak najlepiej.

 • Wyprowadziła się od Wojewódzkiego!

  To już definitywny koniec! Anna Mucha (26 l., "M jak Miłość") wyprowadziła się od Kuby Wojewódzkiego (42 l.) - taką rewelację podaje "Super Express". Aktorka zabrała swoje rzeczy z mieszkania byłego partnera, a Kuba podobno nie pomógł jej nawet w dźwiganiu tobołków do samochodu.

 • Anna Mucha przypomina: Jest "jedną z nielicznych", które "wiedzą, jaki Kuba naprawdę jest w łóżku"

  Anna Mucha (38 l.) może być zadowolona z tego, w jaki sposób w swojej książce opisał ją Kuba Wojewódzki (55 l.). Nie szczędził miłych słów. Dlaczego aż tak jej pochlebiał? Aktorka ma pewną teorię...

 • Wygląda na to, że Anna Mucha (26 l., "M jak Miłość") musi odpocząć od licznych wrażeń, jakich ostatnio doznała w naszym kraju. Bohaterka skandalu festiwalu filmowego w Gdyni, świeżo po rozstaniu z Kubą Wojewódzkim, wyrusza w podróż swojego życia do Azji.

 • Anna Mucha „przyłapana” w łóżku z przystojniakiem! Co na to Marcel?!

  Aktorka przeszła spektakularną metamorfozę i z brzydkiego kaczątka stała się pięknym łabędziem. Od pulchnej dziewczyny Kuby Wojewódzkiego, aż po uwodzicielską mamuśkę o urodzie gorącej włoszki. Mucha zna doskonale swoje atuty i chętnie je podkreśla obcisłymi stylizacjami. Panowie spoglądają na nią z podziwem, a jej partner może być tylko dumny, że to właśnie jego wybrała na mężczyznę swojego...

 • "X Factor" w rytmie disco: Kuba nie musiał wybierać

  Kuba Wojewódzki zapowiadał rzeź niewiniątek, bo w pierwszym programie na żywo jurorzy prześcigali się w obsypywaniu uczestników komplementami. W sobotę (28 kwietnia) najbardziej dostało się Asi Kwaśnik i to ona musiała walczyć w dogrywce.

Wideo na temat: wojewódzki o annie musze
 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Cezar musi umrzeć

  "Cezar musi umrzeć" to zwycięzca Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie 2012. Film słynnych braci Taviani - nagrodzonych Złotym Lwem za całokształt twórczości w Wenecji już w 1986 roku - otrzymał Złotego Niedźwiedzia dla najlepszego filmu w konkursie głównym tej prestiżowej imprezy. "Cezar musi umrzeć" w paradokumentalny sposób opowiada o wystawianiu przez więźniów Rebibbia, rzymskiego więzienia o zaostrzonym rygorze, "Juliusza Cezara" Williama Szekspira. Przestępcy skazani za...