• Informacje na temat:

  wojewódzki o eurowizji

Artykuły na temat: wojewódzki o eurowizji
 • Kuba Wojewódzki wyśmiał zachowanie Górniak po Eurowizji! Należało jej się?

  Nie słabną echa afery, jaka rozpętała się po wygranych eliminacjach do Eurowizji przez Michała Szpaka (25 l.). Swoje pięć groszy postanowił dorzucić samozwańczy król TVN-u, Kuba Wojewódzki (52 l.).

 • Wojewódzki o Eurowizji

  "Festiwal Eurowizji to doskonałe miejsce, gdzie można się masowo i publicznie skompromitować za publiczne pieniądze" - kpi Kuba Wojewódzki w najnowszym odcinku swojej kroniki popkulturalnej w "Polityce".

 • Michał Szpak (25 l.) 14 maja podczas finału konkursu Eurowizji w Globe Arenie w Sztokholmie zaprezentuje utwór "Colour of your life". Jak zostanie przyjęty?

 • Wojewódzki: "Światowy Idol" początkiem wojny?

  - Mogę wywołać wojnę światową - zapowiada w rozmowie z INTERIA.PL Kuba Wojewódzki, juror reprezentujący Polskę podczas zbliżającego się międzynarodowego finału "Idola". Koncert, podczas którego w szranki staną zwycięzcy programu z 11. krajów, odbędzie się we wtorek, 16 grudnia, w Londynie. Telewizja Polsat pokaże go w Boże Narodzenie.

 • Ciąg dalszy konfliktu na linii Kozyra - Wojewódzki? Kuba obraża dziennikarza w swoim felietonie!

  Kuba Wojewódzki (52 l.) nigdy nie ukrywał, że - delikatnie mówiąc - nie przepada za Robertem Kozyrą (47 l.). Showman po raz kolejny dał temu wyraz w swoim cotygodniowym felietonie w "Polityce".

 • Wojewódzki o Isis Gee: Jednak pani

  Kuba Wojewódzki na łamach "Polityki" komentuje decyzją sądu, nakazującą Robertowi Leszczyńskiemu i magazynowi "Wprost" przeproszenie Isis Gee i wypłacenie odszkodowania w wysokości 100 tysięcy zł.

 • Isis Gee, czyli niejaka Tamara Gołębiowska (45 l.) kilka lat temu święciła triumfy w naszym kraju. Piosenkarka reprezentowała Polskę na 53. Konkursie Piosenki Eurowizji, ale zajęła tam przedostanie miejsce. Później wystąpiła jeszcze w "Tańcu z gwiazdami". O Isis głośno było także, gdy Kuba Wojewódzki i nieżyjący już Robert Leszczyński zniesławili piosenkarkę, twierdząc, że ta jest...

 • Goście "Poplisty" i "Kuby Wojewódzkiego"

  Śląski zespół Underground będzie gościł w "Popliście", pokazanej przez Polsat w niedzielę, 25 stycznia. Tego samego dnia w programie Kuby Wojewódzki pojawi się Małgorzata Ostrowska, była wokalistka grupy Lombard, niedoszła reprezentantka Polski w najnowszym konkursie Eurowizji. Na scenie zaprezentuje się natomiast grupa Tosteer.

 • Górniak rozpoczęła, mając zaledwie 16 lat. Popularność przyniósł jej musical "Metro", konkurs Eurowizji w 1994 roku i debiutancki album "Dotyk". Od tego czasu wydaje płyty nie tylko w swoim ojczystym(...) ukazał się jej debiutancki album "Nielegalna" z muzyką Roberta Jansona, który promowała w programie Kuby Wojewódzkiego i rozgłośni radiowej Uniwersytetu San Francisco. Materiał zmiksował Prince Charles...

 • Wielki powrót Wojewódzkiego

  Kuba Wojewódzki powraca po przerwie. W pierwszej odsłonie kolejnego sezonu programu pojawią się Ola Szwed i Robert Janowski.

Wideo na temat: wojewódzki o eurowizji
 • Misja: Gwiazda

  "Misja: Gwiazda" to pełna energii opowieść o młodości, przyjaźni i muzyce. Film zdobył serca dzieci i młodzieży na całym świecie, czego dowodem jest nominacja do Nagrody Młodej Publiczności Europejskiej Akademii Filmowej Karl wcale nie chce się przeprowadzać do Kopenhagi. Mama dostała pracę w stolicy i musi tam jechać! Bo czy ktoś kiedykolwiek bierze pod uwagę co myśli i czuje 12-letni chłopak? Najgorsze przypuszczenia Karla się sprawdzają - Kopenhaga okazuje się głośna i brzydka....