• Informacje na temat:

  wojewódzki ostro o show biznesie

Artykuły na temat: wojewódzki ostro o show biznesie
 • Ada Szulc ostro o Wojewódzkim!

  .... Z tej okazji udzieliła wywiadu Telewizji Rolniczej (!), gdzie opowiedziała o tym, co najbardziej w show-biznesie ją rozczarowało: "Po programie wydawało mi się, że mogę wszystko. To jest błyskawiczny(...)Wokalistka dotarła aż do finału muzycznego show TVN, a jury nie mogło się jej wręcz nachwalić. Nic dziwnego, że Ada uwierzyła, że drzwi do kariery stoją przed nią otworem. Wiatru w żagle mogła...

 • Spowiedź Kuby Wojewódzkiego

  Juror "X Factor" Kuba Wojewódzki posypuje głowę popiołem i przyznaje, że jest współodpowiedzialny za wszechobecny w mediach prymitywizm i chamstwo.

 • Kuba Wojewódzki ostro o Małgorzacie Rozenek-Majdan! Gośka zapowiada proces!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) i Radosław Majdan (44 l.) znaleźli się na ostrzu krytyki Kuby Wojewódzkiego (53 l.). Showman w najnowszym wywiadzie zagroził, że ujawni intymne sekrety z ich życia! Wszystko przez to, że ośmielili się wyrazić swoją nie do końca pochlebną opinię na temat jego ukochanej, Renaty Kaczoruk (29 l.). „Perfekcyjna” odpowiada, że z Kubą… spotka się w sądzie!

 • Bo liczy się jury, a nie gwiazdy

  Gdy programy typu "Taniec gwiazdami" czy "Idol" zaczęły zdobywać w Polsce coraz większą popularność, nikt nie podejrzewał, że rodzimy show-biznes dzięki temu zyska nowe gwiazdki - jurorów.

 • Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan odpowiada Wojewódzkiemu

  .... To jest klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji" - komentowała Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan. Na odpowiedź Wojewódzkiego nie trzeba było długo czekać. Showman w mediach(...)Konkubina Wojewódzkiego stała się powodem ostrej wywiany zdań między Małgorzatą Kostrzewską-Bukaczewską-Rozenek-Majdan (w wieku Kaczoruk), a "królem TVN". Zaczęła oczywiście Małgośka, która na...

 • Rusin kontra Kuźniar. To świetna reklama!

  Prezenterzy TVN ostro spierają się na wizji. Ponoć stacja ma im to za złe. Czy na pewno? To świetna reklama!

 • Renata Kaczoruk ostro odpowiada Rozenek! Tłumaczy, dlaczego odrzuciła zaproszenie na spotkanie

  Wygląda na to, że nie dojdzie do wielkiego pojednania. Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) i Renata Kaczoruk (30 l.) chyba nie znajdą wspólnego języka, zwłaszcza po ostatnim wpisie Renulki. Konkubina Wojewódzkiego tłumaczy w nim, dlaczego nie zaprzyjaźni się z Gosią.

 • "Kozyra miał rację"

  "Nieodporny rozum" - 22 miliony odtworzeń, "W stronę słońca" - 18 milionów, majowe "Jutra nie będzie" - już 2 miliony. A to tylko statystyki z You Tube. Do tego dochodzi radiowy eter, który Ewelina Lisowska podbiła w podobnym stopniu. Jak 21-letnia rewelacja komentuje swój sukces?

 • Kryszyłowicz ostro atakuje show-biznes

  Były juror "Gwiazdy tańczą na lodzie" zdecydował się opowiedzieć o powodach rezygnacji z sędziowania w show. Dostaje się wielu postaciom z show-biznesu.

 • Agata Dziarmagowska: Kuba Wojewódzki przestrzegał mnie przed hejterami

  Kuba Wojewódzki był jak najbardziej za mną - mówi wokalistka Agata Dziarmagowska. Twierdzi, że podczas występów w programie "X Factor" czuła, że juror wspiera ją i rozumie jej sceniczną osobowość.