• Informacje na temat:

  wojewódzki ostro o show-biznesie

Artykuły na temat: wojewódzki ostro o show-biznesie
 • Ada Szulc ostro o Wojewódzkim!

  .... Z tej okazji udzieliła wywiadu Telewizji Rolniczej (!), gdzie opowiedziała o tym, co najbardziej w show-biznesie ją rozczarowało: "Po programie wydawało mi się, że mogę wszystko. To jest błyskawiczny(...)Wokalistka dotarła aż do finału muzycznego show TVN, a jury nie mogło się jej wręcz nachwalić. Nic dziwnego, że Ada uwierzyła, że drzwi do kariery stoją przed nią otworem. Wiatru w żagle mogła...

 • Spowiedź Kuby Wojewódzkiego

  Juror "X Factor" Kuba Wojewódzki posypuje głowę popiołem i przyznaje, że jest współodpowiedzialny za wszechobecny w mediach prymitywizm i chamstwo.

 • Kuba Wojewódzki ostro o Małgorzacie Rozenek-Majdan! Gośka zapowiada proces!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) i Radosław Majdan (44 l.) znaleźli się na ostrzu krytyki Kuby Wojewódzkiego (53 l.). Showman w najnowszym wywiadzie zagroził, że ujawni intymne sekrety z ich życia! Wszystko przez to, że ośmielili się wyrazić swoją nie do końca pochlebną opinię na temat jego ukochanej, Renaty Kaczoruk (29 l.). „Perfekcyjna” odpowiada, że z Kubą… spotka się w sądzie!

 • Bo liczy się jury, a nie gwiazdy

  Gdy programy typu "Taniec gwiazdami" czy "Idol" zaczęły zdobywać w Polsce coraz większą popularność, nikt nie podejrzewał, że rodzimy show-biznes dzięki temu zyska nowe gwiazdki - jurorów.

 • Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan odpowiada Wojewódzkiemu

  Konkubina Wojewódzkiego stała się powodem ostrej wywiany zdań między Małgorzatą Kostrzewską-Bukaczewską-Rozenek-Majdan (w wieku Kaczoruk), a "królem TVN". Zaczęła oczywiście Małgośka, która na wieść, że Renata wystąpi w "Tańcu z gwiazdami", zarzuciła 31-latce hipokryzję. "Uważa polski show-biznes za wylęgarnię tak złych osób, jak my, i idzie do programu, który jest stricte show-biznesowy...

 • Rusin kontra Kuźniar. To świetna reklama!

  Prezenterzy TVN ostro spierają się na wizji. Ponoć stacja ma im to za złe. Czy na pewno? To świetna reklama!

 • Renata Kaczoruk ostro odpowiada Rozenek! Tłumaczy, dlaczego odrzuciła zaproszenie na spotkanie

  Wygląda na to, że nie dojdzie do wielkiego pojednania. Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) i Renata Kaczoruk (30 l.) chyba nie znajdą wspólnego języka, zwłaszcza po ostatnim wpisie Renulki. Konkubina Wojewódzkiego tłumaczy w nim, dlaczego nie zaprzyjaźni się z Gosią.

 • "Kozyra miał rację"

  "Nieodporny rozum" - 22 miliony odtworzeń, "W stronę słońca" - 18 milionów, majowe "Jutra nie będzie" - już 2 miliony. A to tylko statystyki z You Tube. Do tego dochodzi radiowy eter, który Ewelina Lisowska podbiła w podobnym stopniu. Jak 21-letnia rewelacja komentuje swój sukces?

 • Kryszyłowicz ostro atakuje show-biznes

  Były juror "Gwiazdy tańczą na lodzie" zdecydował się opowiedzieć o powodach rezygnacji z sędziowania w show. Dostaje się wielu postaciom z show-biznesu.

 • Agata Dziarmagowska: Kuba Wojewódzki przestrzegał mnie przed hejterami

  Kuba Wojewódzki był jak najbardziej za mną - mówi wokalistka Agata Dziarmagowska. Twierdzi, że podczas występów w programie "X Factor" czuła, że juror wspiera ją i rozumie jej sceniczną osobowość.

Wideo na temat: wojewódzki ostro o show-biznesie
 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Ostra randka 3D

  Paweł Wilczak wciela się w przestępcę, który zamierza wykorzystać zakochaną w nim nastolatkę (Sylwia Boroń). Okazuje się jednak, że dziewczyna postanawia walczyć o swoje zagrożone życie i nie zamierza wykonywać jego poleceń.

 • Zanim noc nas nie rozdzieli

  Komedia oparta na autentycznych rozmowach - zarówno zabawnych jak i smutnych - podsłuchanych przez dziennikarkę Olgę Utkin w jednej z najdroższych i najbardziej szpanerskich moskiewskich restauracji. Zabawny i obnażający film: o kobietach, które wybierają między uczuciem a pieniędzmi; producentach filmowych, którzy nie wiedzą, co tak naprawdę filmują i wyczerpanych biznesmenach, którzy czasem mówią "a pieprzyć to wszystko", wypijają jednego głębszego i zostawiają rachunek do zapłacenia...