• Informacje na temat:

  wojewódzki partnerem

Artykuły na temat: wojewódzki partnerem
 • Kuba Wojewódzki zazdrosny o Renulkę?! To dla nich trudny czas!

  ...partnerem życiowym Kubą Wojewódzkim (54 l.). Kaczoruk nie ukrywała, że po emisji pierwszych odcinków "Azji Express", kiedy prawie cała Polska znienawidziła ją za knucie intryg i brak wyznawania zasady "fair play", Kuba bardzo ją wspierał. Renia, nazywana od tamtej pory Żenulką, mogła liczyć na to, że Wojewódzki stanie nawet do walki w sądzie z Małgorzatą Rozenek-Majdan i jej mężem Radosławem (45

 • Festiwal filmów optymistycznych przenosi się do Częstochowy

  Po dziewięciu latach obecności w Rzeszowie festiwal filmów optymistycznych Happy End przenosi się do Częstochowy. Dyrektor festiwalu Piotr Żukowski powiedział, że samorząd Częstochowy zaoferował "atrakcyjniejsze warunki i przyjazny klimat".

 • Kuba Wojewódzki znowu atakuje! Maja Sablewska szykuje odpowiedź?

  Kuba Wojewódzki (52 l.) nie mógł przepuścić takiej okazji! Dziennikarz postanowił złośliwie skomentować rozstanie Mai Sablewskiej (35 l.) i Wojciecha Mazolewskiego (39 l.)!

 • Patricia Kazadi pisze nowy rozdział

  Prowadząca "You Can Dance" od lat ciężko pracowała na swoją pozycję w show-biznesie. Młoda gwiazda stacji TVN szykuje się właśnie do wydania drugiej płyty i spotkania z miłośnikami tańca.

 • Kuba Wojewódzki zaliczył wpadkę. Tego nikt się po nim nie spodziewał

  Kuba Wojewódzki (55 l.) wdał się w polemikę z jednym z fanów na Instagramie i... zaliczył wpadkę.

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan triumfuje! Wygrała proces z Kubą Wojewódzkim

  Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.?) i Radosław Majdan (45 l.) mają powody do świętowania. Wygrali proces z Kubą Wojewódzkim (54 l.)! Jednak partner Renaty Kaczoruk (32 l.) ponoć zwleka z wykonaniem wyroku.

 • Kuba Wojewódzki jest gejem?

  Tancerz i prezenter Michał Piróg sugeruje, że juror "X Factor" Kuba Wojewódzki może być homoseksualistą.

 • Renata Kaczoruk (31 l.) i jej partner Kuba Wojewódzki (53 l.) nie ukrywają swojego związku i chętnie dzielą się na portalach społecznościowych wspólnymi zdjęciami. Kuba mężnie bronił swojej wybranki, kiedy ta była linczowana w programie "Azja Express". Teraz dla odmiany postanowił zamieścić... kompromitujące ją zdjęcie.

 • Mucha wciąż z Wojewódzkim

  Ania Mucha jednak nie rezygnuje z "M jak miłość". Wygląda na to, że i w życiu postanowiła nie rezygnować z miłości. Czy jej rozstanie z Kubą Wojewódzkim, podobnie jak z seriale m, to fikcja?