• Informacje na temat:

  wojewódzki przed sądem

Artykuły na temat: wojewódzki przed sądem
 • Małgorzata Rozenek-Majdan triumfuje! Wygrała proces z Kubą Wojewódzkim

  Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.?) i Radosław Majdan (45 l.) mają powody do świętowania. Wygrali proces z Kubą Wojewódzkim (54 l.)! Jednak partner Renaty Kaczoruk (32 l.) ponoć zwleka z wykonaniem wyroku.

 • Wojewódzki i Giertych w sądzie!

  Kuba Wojewódzki stanie przed sądem za zniszczenie mienia. Popularny prezenter pokłócił się na ulicy z mężczyzną i zniszczył mu samochód. Zapowiada się ciekawa rozprawa, bowiem obrońcą pokrzywdzonego jest... Roman Giertych.

 • Renata Kaczoruk (31 l.) i jej partner Kuba Wojewódzki (53 l.) nie ukrywają swojego związku i chętnie dzielą się na portalach społecznościowych wspólnymi zdjęciami. Kuba mężnie bronił swojej wybranki, kiedy ta była linczowana w programie "Azja Express". Teraz dla odmiany postanowił zamieścić... kompromitujące ją zdjęcie.

 • Proces Wojewódzkiego odroczony

  Sąd w Warszawie odroczył proces Kuby Wojewódzkiego, oskarżonego o wybicie szyby w prywatnym aucie.

 • Wojewódzki przed sądem (aktualizacja)

  Dzisiaj (30 marca) przed stołecznym sądem zeznają kolejni świadkowie w procesie Kuby Wojewódzkiego. Prezenter odpowiada za wybicie szyby w samochodzie 58-letniego Macieja P..

 • Rządzi nim złość!

  Kuba Wojewódzki uwielbia krytykować innych, chociaż sam nie jest święty. Niedawno na ulicy rzucił się na fotografa.

 • Kuba Wojewódzki oskarżony o rasizm. Grozi mu do 3 lat więzienia!

  Kuba Wojewódzki (50 l.) ma poważne problemy z prawem. Do warszawskiego sądu wpłynęły przeciwko niemu dwa akty oskarżenia.

 • TVN walczy z KRRiT

  "Wkładanie miniatur polskich flag w atrapy psich kup było happeningiem i nie miało na celu bezczeszczenia symbolu narodowego" - mówił w sądzie jeden z uczestników programu "Kuba Wojewódzki", w którym zdarzenie miało miejsce. Innego zdania jest przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, który nałożył za to na TVN blisko pół miliona zł kary.

 • Wojewódzki unika sądu

  Kuba Wojewódzki (45 l.) nie stawił się przed warszawskim sądem, gdzie miał odpowiadać za wybicie szyby w aucie pewnego mieszkańca Warszawy - informuje jeden z dzienników.

 • Kuba Wojewódzki uniewinniony!

  Stołeczny sąd uniewinnił Kubę Wojewódzkiego od zarzutu uszkodzenia wartej 457 zł szyby w prywatnym aucie, uznając, że nie miał on zamiaru dokonać przestępstwa. Prokuratura chciała dla showmana 3 tys. zł grzywny. Pokrzywdzony wnosił o skazanie go na prace społeczne. Wojewódzki domagał się uniewinnienia.

Wideo na temat: wojewódzki przed sądem
 • Przed północą

  Reżyser filmu "Przed wschodem słońca" i "Przed zachodem słońca" przedstawia ostatnią część trylogii okrzykniętej przez krytyków największym romansem współczesnego kina, w którym swoje życiowe role zagrali Julie Delpy i Ethan Hawke. Po raz pierwszy spotkali się prawie dwadzieścia lat temu przed wschodem słońca w pociągu do Wiednia. Spędzili ze sobą noc, by rozstać się i znów na siebie trafić po dziewięciu latach przed zachodem słońca w Paryżu. Od tamtego lata minęło kolejnych dziewięć lat....

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną. Decyzja wampira, a także pojawienie się jego potomka budzi niepokój rodziny Volturi. Arystokraci wśród wampirów czują, że ich władza jest zagrożona. Postanawiają pozbyć się Belli, dziecka i przywrócić dawny porządek.

 • Saga "Zmierzch": Przed świtem - część 2

  Ostatnia część światowego fenomenu na podstawie książek Stephenie Meyer. Wszystko, co się zdarzyło, prowadziło do takiego zakończenia... Wyczekiwana przez fanów ostatnia część "Sagi Zmierzch" wyjaśni wszystkie tajemnice i zagadki tej epickiej historii romantycznej, która zadziwiła cały świat. Bella (Kristen Stewart) budzi się przemieniona - jest matką i nareszcie... wampirem. Podczas gdy jej mąż Edward (Robert Pattinson) podziwia jej piękno, szybkość i opanowanie, Bella zaczyna odczuwać...