• Informacje na temat:

  wojewódzki przybylska

Artykuły na temat: wojewódzki przybylska
 • Dzieci Ani Przybylskiej u Wojewódzkiego!

  Kuba Wojewódzki pochwalił się ostatnio na Instagramie niezwykłymi gośćmi swojego show w TVN.

 • Wojewódzki na wakacjach

  Na okres wakacyjny emisja premierowych odcinków programu "Kuba Wojewódzki" zostaje zawieszona. W czerwcu, lipcu i sierpniu telewidzowie będą mieli jednak okazję przypomnieć sobie archiwalne odcinki tego popularnego talk-show.

 • Kuba Wojewódzki (51 l.) nie może pogodzić się ze śmiercią Anny Przybylskiej. Dziennikarz w jednym z wywiadów opowiedział o bulwersującym - jego zdaniem - pogrzebie zmarłej gwiazdy.

 • Celebryta, czyli... kto?

  Mam problem ze słowem celebryta. No bo jak to... George Clooney - aktor, którego uwielbiam - to celebryta, i Grycanki, o których wiem, że nic nie wiem, to celebrytki?

 • Andrzej Piaseczny wspomina Anię Przybylską w show Wojewódzkiego!

  ...emocje. W programie Kuby Wojewódzkiego, który też przyjaźnił się z Przybylską, wspomniał o wspólnej grze na planie i podkreślił, jak wyjątkową osobą była Przybylska... Wojewódzki:  Ty grałeś przecież(...)Wokalista przed laty zajmował się nie tylko śpiewaniem. Przez długi czas wcielał się w rolę Kacpra w kultowym serialu "Złotopolscy". Jego partnerkę grała wtedy młodziutka Ania Przybylska. Nic więc...

 • Festiwal Dobrego Humoru: Wręczono nagrody

  Grand Prix i "Błękitny melonik Charliego" VI Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku przyznano w sobotę, 25 czerwca, programowi rozrywkowemu "Mamy cię" prowadzonemu przez Szymona Majewskiego.

 • Roast Wiśniewskiego gorszy od roastu Wojewódzkiego? Śmiali się nawet ze śmierci Przybylskiej!

  Wygląda na to, że dzięki Kubie Wojewódzkiemu (52 l.) i reklamie w TVN roasty stają się coraz popularniejsze w naszym kraju. Niedawno swój "anty-benefis" miał także Michał Wiśniewski (43 l.)! Było ostrzej niż u Kuby?

 • Mucha, dziewice i milionerzy

  Telewizja TVN wiosną 2010 roku stawia na sprawdzone pozycje rozrywkowe. Wśród nowości pojawią się dwa seriale oraz nowy program reality-show Magdy Gessler. Z kolei "Milionerzy" będą mogli korzystać z czwartego koła ratunkowego. Co jeszcze pokaże wiosną TVN?

 • Kuba Wojewódzki grozi paparazzi! Będzie afera?

  Kuba Wojewódzki (52 l.) rozpęta nową wojnę z paparazzi?

 • Wystąpią w "Tańcu z gwiazdami"?

  Szykują się nowe edycje tanecznych show. Czym nas zaskoczą?

Wideo na temat: wojewódzki przybylska
 • Sęp

  Wyobraź sobie, że masz moc decydowania o ludzkim życiu. Kogo byś potępił, a kogo ocalił? W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa (Michał Żebrowski) - policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) - kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o...

 • Bilet na Księżyc

  Rok 1969. Adam (Filip Pławiak) zostaje powołany do Ludowego Wojska Polskiego i dostaje przydział do służby w Marynarce Wojennej w formacji łodzi podwodnych. Z Antonim (Mateusz Kościukiewicz), starszym bratem, wyruszają do jednostki w Świnoujściu. Podczas kilkudniowej podróży przez Polskę odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe znajomości. Antoni chce przygotować Adama do życia w jednostce. Spotkanie z piękną kobietą (Anna Przybylska) wywoła mnóstwo komplikacji w życiu młodego...