• Informacje na temat:

  wojewódzki słynie

Artykuły na temat: wojewódzki słynie
 • Kuba Wojewódzki chwali się nowym autem! Cena zwala z nóg!

  Kuba Wojewódzki niedawno wystawił na sprzedać swoje Lamborghini. Nie chodziło jednak o kłopoty finansowe, a o zwolnienie miejsca w garażu na jeszcze droższy pojazd...

 • Wojewódzki, Drzyzga i Młynarska, czyli talk-show po polsku

  To, jak dziś wyglądają programy typu talk-show, a także publicystyczne, jest zasługą jednego człowieka. Odchodzący właśnie na emeryturę Amerykanin David Letterman stworzył genialny wzorzec. Czerpią z niego między innymi Kuba Wojewódzki, Agata Młynarska czy Ewa Drzyzga.

 • Kuba Wojewódzki zablokowany na Facebooku. Przez ojca Rydzyka?!

  Kuba Wojewódzki (51 l.) przez 30 dni nie będzie mógł nic publikować na swoim koncie na Facebooku. Po wielu skargach zostało ono zablokowane!

 • Festiwal Riedla: Więcej Genesis

  Podczas Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla (24-25 lipca, Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie) zaprezentuje się m.in. były wokalista grupy Genesis - Ray Wilson, mieszkający od niedawna w Polsce, w Poznaniu na stałe.

 • Kuba Wojewódzki znacznie różni się ze swoim teściem. "Robi z siebie idiotę"

  Kuba Wojewódzki (51 l.) już od dłuższego czasu pozostaje w związku z Renatą Kaczoruk (28 l.). Tę relację postanowił skomentować przyszły teść dziennikarza.

 • Wojewódzki naprawdę się zakochał!

  .... Dziewczyna związana była wtedy z innym mężczyzną i starań Kuby nie traktowała serio. Wojewódzki słynie jednak z tego, że zawsze dostaje to, co chce. Tak długo zabiegał o jej względy, aż dziewczyna uległa(...)Kilka miesięcy temu pisaliśmy, że showman coraz częściej widywany jest w towarzystwie pewnej młodej modelki, niejakiej Renaty Kaczoruk. Jak to bywa w przypadku Kuby Wojewódzkiego (49 l.) nikt nie...

 • Dorota Wellman wkurzona na Wojewódzkiego! "To jest świństwo"

  W ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego pojawiła się prowadząca "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka słynie ze swojego ciętego języka i tego, że zawsze mówi to, co myśli. Nie inaczej było w trakcie rozmowy... Okazuje się, że Wellman ma bardzo negatywny stosunek do praktyki stosowanej w show polegającej na tym, że w pewnym momencie do studia wchodzi roznegliżowana kobieta i przynosi wodę. "To...

 • Wojewódzki się maluje?

  Jak się okazuje, Kuba Wojewódzki lubi od czasu do czasu kupić sobie cienie do powiek. Fotograf jednej z gazet przyłapał gwiazdora, gdy ten w najlepsze buszował na stoisku z damskimi kosmetykami.

 • Wojewódzki o Korwin: Jej dom świeci pustkami

  Tym razem znaną z plotkowania i ostrej krytyki Karolinę Korwin-Piotrowską (42 l.) postanowił zrugać Kuba Wojewódzki.

 • "Niech Kuba się mnie boi"

  Tatiana Okupnik słynie z dużego temperamentu. W "X Factorze" będzie ciekawie?