• Informacje na temat:

  wojewódzki ukarany

Artykuły na temat: wojewódzki ukarany
 • Ojciec Kaczoruk wściekły! Obejrzał "Roast Kuby Wojewódzkiego" i...

  Kuba Wojewódzki (52 l.) może gorzko pożałować, że zdecydował się zostać obiektem niewybrednych żartów i wziął udział w tzw. "Roaście Kuby Wojewódzkiego". Choć od emisji programu minęło już kilka(...) zbytnio, że na jego pracodawcę nałożona zostanie kara finansowa. W przeszłości TVN musiał już zapłacić za obrazę flagi narodowej, którą Wojewódzki włożył w psią kupę. Showmana nurtuje jednak coś innego...

 • "Kuba Wojewódzki" ukarany

  Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała, że ukarze TVN za program Kuby Wojewódzkiego z udziałem rysownika Marka Raczkowskiego, w którym w polską flagę wtykano w psie odchody.

 • Wojewódzki zostanie ukarany!

  KRRiT zdecydowała, że ukarze TVN za wyemitowanie programu Kuby Wojewódzkiego, w którym wraz z gościem Markiem Raczkowskim wtykał polską flagę w atrapę psich odchodów.

 • Chcą ukarać Wojewódzkiego!

  Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy apeluje do KRRiT oraz Rady Etyki Mediów o srogie ukaranie radia Eska Rock za piosenkę "Do celu" Michała Figurskiego i Kuby Wojewódzkiego. Kara ma być dotkliwa, by podobne "show" było dla radia nierentowne.

 • Wojewódzki ukarany za unikanie sądu

  Nie od dziś wiadomo, że Kuba Wojewódzki nie lubi pojawiać się na rozprawach sądowych. Wczoraj, 25 maja, został ukarany za niestawienie się przed sądem, który bada sprawę znieważenia flagi państwowej w jego programie.

 • Radio Eska Rock ukarane za audycję Figurskiego i Wojewódzkiego

  Radio Eska Rock ma zapłacić 50 tys. zł kary za audycję z października 2011 r., w której Kuba Wojewódzki i Michał Figurski znieważyli Alvina Gajadhura, rzecznika Głównego Inspektora Transportu Drogowego - orzekł we wtorek stołeczny Sąd Apelacyjny.

 • Kuba Wojewódzki i Michał Figurski uniewinnieni!

  Kuba Wojewódzki (50 l.) i Michał Figurski (41 l.) zostali uniewinnieni od zarzutu znieważenia rzecznika Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Alvina Gajadhura. Sąd uznał, że satyra rządzi się "innymi prawami".

 • TVN walczy z KRRiT

  "Wkładanie miniatur polskich flag w atrapy psich kup było happeningiem i nie miało na celu bezczeszczenia symbolu narodowego" - mówił w sądzie jeden z uczestników programu "Kuba Wojewódzki", w którym zdarzenie miało miejsce. Innego zdania jest przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, który nałożył za to na TVN blisko pół miliona zł kary.

 • Dorota Wellman zostanie ukarana za krytykę gwiazd TVN?!

  ...pierwszy raz, gdy Dorota odważnie wyraża swoje poglądy. Niedawno dostało się królowi TVN Kubie Wojewódzkiemu za to, że w jego programie wodę gościom podaje skąpo ubrana dziewczyna. A w najnowszym...

 • Zdrojewski broni Wojewódzkiego

  Interwencja w sprawie udziału Kuby Wojewódzkiego w przygotowaniach do koncertu inaugurującego polską prezydencję byłaby "naruszeniem podstawowych zasad" - uważa Bogdan Zdrojewski. O odsunięcie Wojewódzkiego od projektu apeluje komitet praw Afrykanów.