• Informacje na temat:

  wojewódzki żmuda trzebiatowska

Artykuły na temat: wojewódzki żmuda trzebiatowska
 • Marta żmuda-Trzebiatowska nie posiada się z radości! Czeka na poród!

  Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej mąż, Kamil Kula, mocno strzegą swojej prywatności. Jednak teraz postanowili zrobić wyjątek i podzielić się z fanami swoim szczęściem. Mają ważny powód.

 • Zespół "Ciacho" jeszcze namiesza

  We wtorek, 8 grudnia, w programie telewizyjnym "Kuba Wojewódzki" miała miejsce premiera piosenki zespołu "Ciacho". Tworzą go gwiazdy najnowszej polskiej komedii. Już za parę dni piosenkę będzie można usłyszeć w stacjach radio wych.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula: Pierwsze tygodnie z dzieckiem nie były łatwe!

  We wrześniu Marta Żmuda-Trzebiatowska (33 l.) i Kamil Kula (28 l.) zostali rodzicami. To spełnienie ich marzeń. Dzielnie sobie radzą w opiece nad maleństwem, jednak na początku czuli się zagubieni. Kiedy pojawia się jakiś problem, mają bardzo fachową pomoc.

 • Trzebiatowska kręci z Małaszyńskim

  Marta Żmuda Trzebiatowska otrzymała propozycję zagrania w najnowszym filmie Patryka Vegi - reżysera "Pitbulla" i "Twarzą w twarz".

 • Wojewódzki o Korwin: Jej dom świeci pustkami

  Tym razem znaną z plotkowania i ostrej krytyki Karolinę Korwin-Piotrowską (42 l.) postanowił zrugać Kuba Wojewódzki.

 • Najcenniejsze polskie gwiazdy

  Najnowszy ranking 100. najcenniejszych gwiazd Forbesa otwiera tenisistka Agnieszka Radwańska, która za udział w reklamie może żądać prawie 900 tys. zł. Wysoko cenieni są również aktorzy i znani dziennikarze - miejsce drugie zajmuje Marek Kondrat, siódme - Tomasz Lis, a dziesiąte - Kuba Wojewódzki.

 • Marta załamana po "Ciachu"?

  ...26-letnia Marta Żmuda Trzebiatowska nagle zniknęła z kina i telewizji i postanowiła skupić się na grze w teatrze. Czyżby powodem jej decyzji były druzgocące recenzje komedii "Ciacho", w której zagrała jedną z głównych ról?

 • Telekamery coraz bardziej uroczyste

  12. gala rozdania nagród Telekamery "Tele Tygodnia" za nami. Z roku na rok ich znaczenie wzrasta, rosną więc i emocje, a sama ceremonia staje się coraz bardziej uroczysta. Telekamerowy wieczór należał w tym roku do stacji TVN, która zdobyła aż sześć statuetek. Największym przegranym okazał się Polsat - bez żadnej nagrody.

 • Do knajpy Mozila walą tłumy!

  Wojewódzkiego. Mozil, w przeciwieństwie do Borysa Szyca, postanowił nie robić ze swoich znajomych żywej reklamy lokalu. "Otworzyłem to miejsce, żeby oddać hołd dzielnicy, w której mieszkam, czyli...

 • Ostatni dzień głosowania!

  Dzisiaj ostatni dzień głosowania w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Jeszcze tylko do północy możecie oddać głos na swoje ulubione telewizyjne gwiazdy. Uwaga - są nagrody do wygrania!

Zdjęcia na temat: wojewódzki żmuda trzebiatowska