• Informacje na temat:

  wojna dwóch

Artykuły na temat: wojna dwóch
 • Angelina Jolie: Wojna z teściową przybiera na sile!

  Gdy kilka tygodni temu prawnik Angeliny Jolie (43 l.) ogłosił, że aktorka i jej mąż Brad Pitt (55 l.) po dwóch latach walki zawarli w końcu porozumienie w sprawie rozwodu i podziału opieki nad ich sześciorgiem dzieci, wydawało się, że to już koniec sądowej batalii pary. A jednak nie...

 • "Wojna domowa" bawi od 50 lat

  Irena Kwiatkowska, Alina Janowska, Kazimierz Rudzki, Andrzej Szczepkowski i Jarema Stępowski - to gwiazdy serialu "Wojna domowa". Choć telewizyjna produkcja w reżyserii Jerzego Gruzy powstała 50 lat temu, nadal bawi nowe pokolenia widzów.

 • 50-lecie serialu "Wojna domowa"

  Perypetie bohaterów bawią kolejne pokolenia. Konflikty na linii rodzice-dzieci, mimo upływu lat wciąż toczą się o to samo. „Wojna domowa” świętowała 50. urodziny na I Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych w Elblągu. A my wspominamy początki kultowej produkcji.

 • Tajemnica zwiastuna "Gwiezdnych wojen" wyjaśniona

  Od czasu piątkowej premiery zwiastuna filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" jedno pytanie nie dawało spokoju fanom serii: do kogo należy niski głos narratora trailera?

 • Obie są kobietami z dwóch różnych galaktyk. Ale jedno je łączy - mąż! Panie nie kryją wzajemnej niechęci. Ostatnio Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (w wieku Dody) nie pojawiła się na jednej z uroczystych imprez. Powód? Dorota Rabczewska (po 30.) była na niej gościem specjalnym!

 • Wielka wojna oczami Russella Crowe'a

  Bitwa pod Gallipoli - uznana za jedną z najkrwawszych i najdłuższych bitew I wojny światowej - trwała od 25 kwietnia 1915 do 9 stycznia 1916 roku. Zakończyła się druzgocącą klęską wojsk alianckich. 100 lat później stała się inspiracją filmu Russella Crowe'a. W cieniu bitwy osadził on intymną opowieść o poszukiwaniu zaginionych synów.

 • Nowe projekty TVP: "Wojna polsko-polska", "Głęboka woda - integracja"

  ...serialu, scenariusz dwóch odcinków, poświadczenie o posiadanie praw do pomysłu - można było złożyć przez oficjalną stronę programu: nos.tvp.pl do 12 lipca. Do TVP spłynęło 143 projekty seriali(...). trzeci sezon "Gliny" i "Głębokiej wody", czy serial zatytułowany "07 zgłoś się" - czyżby szykowano remake? Spośród przyjętych projektów TVP wybierze te najlepsze. Odbędzie się to w dwóch etapach...

 • Aktor "Gwiezdnych wojen" nie żyje

  Aktor Khan Bonfils, pamiętny Jedi w filmu "Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo" (1999), zmarł we wtorek, 6 stycznia podczas próby do "Boskiej komedii" Dantego z repertuaru londyńskiej grupy Craft Theatre. Bonfils upadł na scenie; lekarze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, stwierdzili zgon.

 • "Długa droga do domu": "Czarna niedziela", czyli opowieść o wojnie w Iraku

  ...wydarzeniach. Po drugie, aby oddać realizm sytuacji twórcy serialu zadbali o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. W premierowym odcinku (zatytułowanym "Black Sunday" i złożonym z dwóch części; całość(...) o tragedii Irakijczyków i niewinnych ofiarach, jakie pochłonęła ta wojna. Z drugiej - ukazuje bohaterstwo i męstwo żołnierzy, którzy wrócili po swoich kolegów. Z pewnością jest to jedna z jesiennych...

 • Jay Z idzie na wojnę z Apple i Spotify?

  Raper chce zainwestować pieniądze w kolejny biznes. Tym razem jeden z najbogatszych muzyków na świecie widzi potencjał w serwisach streamingowych.

Zdjęcia na temat: wojna dwóch
Wideo na temat: wojna dwóch
 • Zwiastun "Downton Abbey"

  Akcja serialu rozgrywa się w burzliwych czasach zarówno dla Anglii, jak i dla całego świata. Tonie Titanic, w ciągu dwóch następnych lat wybucha I wojna światowa, a kobiety zaczynają walczyć o swoje prawa. Właśnie w tym okresie wkraczamy w świat Downton Abbey, wielkiego dworu należącego do państwa Grantham i ich córek, w którym nie mniej do powiedzenia mają: kamerdyner Garson i ochmistrzyni, pani

 • A więc wojna

  Chris Pine i Tom Hardy wcielają się w agentów CIA - wspólników i najlepszych kumpli. Problemy zaczynają się wtedy, gdy w ich życiu zjawia się piękna kobieta (w tej roli Reese Whiterspoon). We dwójkę pokonywali szpiegów z całego świata, ale najtrudniejsza batalia dopiero przed nimi. Będą musieli dać z siebie wszystko i sięgnąć po najcięższą artylerię, bo stawią czoło... sobie nawzajem. Franklin Delano Roosevelt Foster, znany jako FDR (Chris Pine), to przystojny, ujmujący mężczyzna, na którego...

 • "Ślad": Odcinki 7. i 8.

  W siódmym odcinku serialu w ciągu dwóch nocy ktoś zabija siedmiu dilerów narkotykowych. Podejrzanymi są ich klienci. Następnego dnia śmierć ponosi również komisarz wydziału antynarkotykowego, Michał Szczerbina. Dowody wskazują na to, że to on wypowiedział wojnę handlarzom narkotyków, za co został zamordowany. W jaki sposób handlarze narkotyków podrzucili niedozwolone substancje do gabinetu

 • Władcy wojny

  Miłosny czworokąt na tle wielkiej wojny i bezwzględnej walki o władzę. Epicka megaprodukcja, zrealizowana z rozmachem godnym największych kinematografii. Jesienią 1870 roku generał Pang (Jet Li) stoi na szczycie murów miejskich ubrany w szaty gubernatora. Jego serce wypełniają marzenia o przyszłości. Mógłby zmienić bieg historii... Ale to jedna kobieta i dwóch mężczyzn zmienią całe jego życie. Pomogli mu osiągnąć władzę, lecz teraz zbliża się dzień upadku.

Dyskusje na temat: wojna dwóch
 • Re: "Ranczo": Wojna braci

  Scenariusz 10 serii napisał ten sam scenarzysta, który pisał sam od serii 7, wcześniej (w seriach 1-6) scenarzystów było dwóch.

 • Re: "Ranczo": Wojna braci

  loty co jest wyraźnym sygnałem, że co za dużo to nie zdrowo. Nastąpił kompletny rozpad dwóch głównych postaci z początku serialu: Kusego i Lusi. Obecnie są nędznymi szczątkami minionej świetności

 • Re: William Levy i wojna kochanek

  Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta - więc może skorzystać. Ciacho :)

 • Re: "Dzwony wojny": Oddając wojnie młodość - wywiad z Patrickiem Gibsonem

  Świetny pomysł z tym pokazaniem wojny dziejącej się równolegle po dwóch stronach barykady- co tylko podkreśli, że wojna z punktu widzenia każdej ze stron jest tak na prawdę taka sama czyli straszna.

 • Re: "Klan": Szykuje się ostra wojna o doktora Lubicza!

  W sumie niezła partia do ożenku, ale może być tak gdzie dwóch się bije (ą) tam trzeci (trzecia) korzysta

 • Re: "Na dobre i na złe": Staszek oświadczy się Lenie! Na oczach Latoszka!

  Dalibyście lepiej artykuł o Hanie! Wojna dwóch facetów o pusz.czalską babę, jest nie do uwierzenia. Kto wpada na takie idiotyczne pomysły? Ale beznadzieja!!!!

 • Re: "Na dobre i na złe": Walka o mężczyznę!

  Dalibyście lepiej artykuł o Hanie! Wojna dwóch lasek o żonkila ktory jeszcze sie temu spokojnie przygląda jest nie do uwierzenia. Kto wpada na takie idiotyczne pomysły? Wiki gryząca Anetę? Hahahahahaga. Ale beznadzieja!!!!

 • Re: Wojenne dziewczyny

  Scenarzyści tego filmu to prawdziwi sadyści. Wiem, że to wojna, ale dajcie odetchnąć; Ewka straciła matkę i odrzuca Witka, Irka narzeczonego, Marysia dwóch ukochanych...Może w drugiej serii jakieś cudowne zmartwychwstanie?

 • Re: Gwiazdy po latach: Wojna domowa

  Pan Kazimierz Rudzki prowadził w jedynce PR w latach sześćdziesiątych audycję-wybaczcie starość- chyba pod tytułem "Jak wiersze mówić" Chyba chodziło o któregoś poetę/Gałczyński,Staff / .W jednym z tych programów uczył dzieci jak mają czytać wiersz o dwóch wiatrach.Przepiękne.Minęło 50 lat ,a pamiętam to jak dziś .

 • Re: Gwiazdy po latach: Wojna domowa

  A Wojciech Siemion jako wychowawca? A Hanka Bielicka, a Bohdan Łazuka? Wspaniali aktorzy drobnych rólek o których się zawsze pamięta. Powinni "puszczać" ten serial pierwszy, a po każdym odcinku np. okrzykniętą "rodzinkę" Po dwóch odcinkach nikt nie chciałby tej "genialnej rodzinki"oglądać. Jak mam chandrę to sobie puszczam ten serial.