• Informacje na temat:

  wojtek lasek

Artykuły na temat: wojtek lasek
 • Oświadczyny Wojtka

  Wojtek, jako tradycjonalista, pojawi się u Szczepańskich z kwiatami i pierścionkiem. Na klęczkach poprosi ukochaną o rękę.

 • Dave Grohl i Glenn Hughes przyjadą do Polski?

  Dave Grohl i Glenn Hughes są wśród potencjalnych gości 21. Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego "Drum Fest" w Opolu. Od 20 lat na festiwal przyjeżdżają największe światowe gwiazdy jazzu i rocka.

 • Romantyczne pojednanie

  Ola (Magdalena Łaska) wyjeżdża do Warszawy i stara się o nową posadę, a Wojtek (Michał Malinowski) wciąż walczy o jej serce. Czy ukochana da mu kolejną szansę?

 • Zaskoczenie w "Must be the music"

  To chyba jeden z ciekawszych scenicznych powrotów. O swoim istnieniu postanowiła przypomnieć nam Dominika Kurdziel, która pojawi się w niedzielnym odcinku "Tylko muzyka. Must be the music".

 • Miłość od pierwszego wejrzenia

  W pierwszych odcinkach nowego serialu TVP1 "Wszystko przed nami" narodzi się gorąca miłość... Główni bohaterowie - Wojtek (Michał Malinowski) i Ola (Magda Łaska) - poznają się w Lublinie.

 • Dobre przyjęcie filmu Fabickiego w Cannes

  Bardzo ciepło przyjęto podczas 59. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes polski film Sławomira Fabickiego "Z odzysku". Jego oficjalny pokaz w sekcji "Un Certain Regard" odbył się w czwartek, 25 maja; film walczy o Camera d'Or, nagrodę przyznawaną najlepszemu debiutowi.

 • Miłość od pierwszego wejrzenia

  Ola Szawarska (Magdalena Łaska) i Wojtek Szczepański (Michał Malinowski), bohaterowie nowego serialu TVP 1 "Wszystko przed nami", zakochają się w sobie od pierwszego wejrzenia. Sprawdź, w jakich okolicznościach dojdzie do ich poznania!

 • Eryk Lubos: Twardziel o gołębim sercu

  Eryk Lubos, jeden z najbardziej charakterystycznych rodzimych aktorów, obchodzi w czwartek, 6 września, 38. urodziny. Pomimo młodego wieku artysta zagrał w najgłośniejszych w ostatnim czasie polskich filmach.

 • Żyje na walizkach

  Ola i Wojtek poznają się w dość dramatycznych okolicznościach. On, jadąc na rowerze, będzie miał mały wypadek. Trochę się poobija... - Wyrżnie się boleśnie - i to przeze mnie, czyli serialową Olę. Podejrzewa, że jestem złodziejem rowerów! W związku z tym, jako superman tego serialu, postanowi mnie dogonić. Tak się zaczyna serialowy galimatias. Będzie miłość od pierwszego wejrzenia! Jak się...

 • Debiut na miarę Roberta Altmana

  "Bardzo rzadko w polskim kinie pojawia się debiut tak dojrzały warsztatowo jak "Zero'" - tak Łukasz Maciejewski ("Dziennik") rozpoczyna swoją recenzję filmu Pawła Borowskiego, nazywając go "debiutem na miarę Roberta Altmana".

Wideo na temat: wojtek lasek
 • Pod Mocnym Aniołem

  Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Drogówki", "Róży" i "Wesela" to wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" (Nagroda Literacka NIKE 2001). Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.